Dennis, postrach okolí / Dennis the Menace (1959, TV seriál)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
topkapi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 58
Dal: 25 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Dennis, postrach okolí / Dennis the Menace (1959, TV seriál)

Nový příspěvek od topkapi »

Dennis, postrach okolí / Dennis the Menace

Seriál sleduje život rodiny Mitchellovcov - Henryho, Alice a ich jediného syna, Dennisa. Dennis je energický, dobre mysliaci, ale problémový chlapec a niekedy veľký nezbeda. Často sa zaplieta s mierumilovným, pokojným a láskyplným susedom, Georgeom Wilsonom.

ČSFD

První z řady televizních či filmových zpracování stejnojmenného stripu Hanka Ketchama. Série příhod malého Dennise Mitchella nadaného pozoruhodným talentem dostat se takřka za všech okolností do (a z) nějakého průšvihu pobaví i po více než 50 letech.

V hlavní roli Jay North:

Obrázek