Polibek / The kiss (Kathryn Harrison)

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
fenix

Polibek / The kiss (Kathryn Harrison)

Nový příspěvek od fenix »

Polibek / The kiss

Kultivovaně napsaný román o incestním vztahu anorektické intelektuálky a jejího otce, kazatele.

Obsesní milostný vztah otce a dcery není vyvolán sexuálním puzením, nýbrž citovou frustrací.Dívka, vychovaná prarodiči, od dětství touží po lásce své egoistické krásné matky, a tuto lásku pak hledá u otce, s nímž se seznámí v sedmnácti letech. Otec, hned po svatbě zavržený rodinou manželky, incestem uspokojuje svou potřebu cele vlastnit milovanou osobu. Existenciální příběh o nepřítomnosti lásky a jejím hledání.


- http://www.databazeknih.cz/knihy/polibek-18011