Děti na zabití (Milada Golobová)

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
fenix

Děti na zabití (Milada Golobová)

Nový příspěvek od fenix »

Děti na zabití

Skutečný příběh dětí, které neměly přežít

Autentický příběh o týrání dětí je inspirován případy, které byly soustředěny v záznamech pracovníků Fondu ohrožených dětí.
Autorka líčí vlastní životní příběh sirotka, vychovávaného macechou. Po smrti matky se otec oženil s mnohem mladší, primitivní ženou, která se za každou cenu chtěla dětí zbavit a spolu s otcem, který jí bezvýhradně podléhal, je vystavila kruté izolaci a tělesnému týrání. Celých šest let zůstalo jednání rodičů jejich okolí utajeno a až umístění v Masarykově dětské léčebně v Šumperku přineslo dětem vysvobození.


- http://www.databazeknih.cz/knihy/deti-na-zabiti-13770