Chytrá malá Lota / Lotta på Bråkmakargatan & Lotta 2 - Lotta flyttar hemifrån (1992 & 1993, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
fenix

Chytrá malá Lota / Lotta på Bråkmakargatan & Lotta 2 - Lotta flyttar hemifrån (1992 & 1993, film)

Nový příspěvek od fenix »

Chytrá malá Lota / Lotta på Bråkmakargatan

Švédský film podle knihy A. Lindgrenové nám přiblíží několik všedních, ale přesto nevšedních / vyjímečných/ dní nezbedné holčičky.

ČSFD

Obrázek Obrázek


Chytrá malá Lota 2 / Lotta 2 - Lotta flyttar hemifrån

O pětileté Lotce její otec rád říká, že je tvrdohlavá jako mezek. A taky že ano. Ten škaredý pichlavý svetr si dnes ráno prostě neobleče. Máma je pitomá a Lota nasupená. Potichu si do svetru udělá velkou díru. Pak se přestěhuje k tetě Bergové. Lota má pravdu, když tvrdí: „Vím toho dost. Vlastně všechno." Ten ohavný svetr si už nikdy na sebe nevezme. Volné pokračování Chytré malé Loty, filmu podle románu Astrid Lindgrenové.

ČSFD

Obrázek Obrázek

V roli Loty šestiletá Grete Havnesköld.
A je i seriál. Nevím asi je to udělané jako s Madinkou.