Ako sa svet zbláznil... alebo Prečo je rodina ohrozená?

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6497
Dal: 1616 poděkování
Dostal: 3527 poděkování

Ako sa svet zbláznil... alebo Prečo je rodina ohrozená?

Nový příspěvek od Kasz »


[odkaz již nefunkční]
2. Akceptácia pedofílie

Treba poznamenať, že to že pedofil trpí sexuálnou úchylkou neznamená, že je mu automaticky vznesené trestné obvinenie. Toto je možné vzniesť za sexuálne zneužívanie, znásilnenie či iný sexuálny delikt, a to bez ohľadu na to, či sa úchylka preukáže, alebo nepreukáže. Človek trpiaci touto úchylkou musí dostať všetku dostupnú lekársku pomoc, práve preto, aby sme zabránili ublíženiu nevinným.

Nikto normálny sa však svojou sexuálnou úchylkou nechváli, iba že by chcel niečo dosiahnuť. Ľudia s týmto problémom hľadajú pomoc, nikto normálny:

  1. neprichádza v tejto veci s verejným coming outom, (Gay Pride Praha 2013)
  2. nezakladá weby s právnou výlukou /o odmietaní trestných činov/ mimo iného nevyhnutne potrebnou, lebo inak by aj Česká republika začala okamžite voči týmto osobám trestné stíhanie, (o tom či je skutočne úprimné, akoby som mal istú pochybnosť kvôli tomuto príspevku „Muj trochu blaznivy coming-out“


Tieto veci skôr naznačujú, že namiesto pomoci vo vážnej, skutočne psychicky vážnej situácii hroziacej nesmiernym poškodením dieťaťa sa takto človek nespráva. Predstavte si, ak by som mal myšlienky na znásilnenie, šiel by som na napr. Festival inakosti povedať, že ja fakt strašne cítim, že chcem niekoho znásilniť, ak by som skutočne chcel svoju chuť potlačiť?

Americká asociácia psychológov (áno presne tá, ktorá vyradila z manuálu homosexualitu v roku 1973 ako chorobu a nahradila ju výrazom orientácia) v piatej edícii Diagnostického a štatistického manuálu duševných chorôb opísala pedofíliu ako „orientáciu“. Hoci predtým uvádzala, že nový manuál je výsledkom niekoľkoročnej práce, po mimoriadnom pobúrení verejnosti priznala chybu, ako aj to, že túto „chybu“ napraví v ďalšom vydaní.

O čo nám ide?

Vieme, že sexuálne zneužívanie detí je jedným z najhorších zločinov, ktorých sa človek môže dopustiť, aké to má dôsledky sa dá ťažko predstaviť. Je hrozné, keď len tak na webe natrafíte na video o tom, ako zneužívanie v mladosti ovplyvnilo jedno dieťa tak silne, že potom v mladosti zneužíval deti sám. A nie je to bohužiaľ jediný prípad, ktorý existuje.

Deti potrebujú ochranu. Vidíme ako počet známych prípadov narastá. V poslednej dobe sme boli svedkami, ako došlo k nachytaniu množstva pedofilov na internetových fórach, kde zneužívali deti tretieho sveta. Veľmi vážne vnímame aj zneužívanie detí kňazmi. Denník Pravda o zneužívaní detí kňazmi, cituje amerického experta Fitzgibbonsa o vzťahu homosexuality a pedofílie takto:Túto tézu podľa neho plne potvrdzujú štúdie John Jay College pri Newyorskej mestskej univerzite a klinické skúsenosti. „Všetci kňazi, ktorých som liečil a ktorí mali problémy s mladistvými, boli v minulosti protagonistami v homosexuálnych vzťahoch medzi dospelými,“ povedal Fitzgibbons.

Musíme urobiť všetko preto, aby nedochádzalo k zvyšovaniu akceptácie takéhoto správania.
Musíme urobiť všetko preto, aby deti neboli zneužívané, aby boli ochránené pred hrozbami, ktorým čelia v tejto dobe aj prostredníctvom internetu a sociálnych sietí.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ako sa svet zbláznil... alebo Prečo je rodina ohrozená?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Napsal jsem jim:

Vážený pane Chromík,

píšu Vám ohledně Vašeho článku "Ako sa svet zbláznil... alebo Prečo je rodina ohrozená?", konkrétně jeho části "2. Akceptácia pedofílie". V tomto článku nastolujete dvě související teze:

1. Předpoklad, že pedofilie není trestná, trestné je sexuální zneužívání dětí, což jsou dvě různé věci.
2. Požadavek, aby se normální pedofil se svou pedofilií nechlubil, nechtěl ničeho dosáhnout, nepřicházel s veřejným coming-outem a nezakládal pedofilní weby, a místo toho aby vyhledal lékařskou pomoc.

Souhlasím s Vámi, že kdyby platil první předpoklad, tedy kdyby byly obecně známá a přijímaná základní fakta o pedofilii, dalo by se diskutovat o oprávněnosti druhého požadavku, že pedofilie nemá být propagována a má se řešit pouze za dveřmi lékařských ordinací. Problém je, že tato podmínka dnes absolutně splněna není, základní informace o pedofilii veřejnosti (a potenciálním pedofilům) známy nejsou. Proto se jaksi nemůžete divit, že se to snažíme zachránit propagací pedofilie, která by v ideálním informovaném světě skutečně potřeba nebyla.

Víte, jak vypadá život pedofila? To, že je něco jinak, mladý pedofil často zpozoruje už ve 13 letech: líbí se mu děti výrazně mladší než on sám. Nechápe, co se to děje, protože zná jen dvě sexuální orientace - heterosexualitu a homosexualitu - z nich na něj ovšem nepasuje ani jedna. Je varován, aby si dal pozor "na pedofily", nedozví se ovšem, že by tím pedofilem mohl být on sám. V médiích slyší pouze to, jak strašné věci pedofilové dělají dětem, a to ho utvrdí v tom, že pedofil není, protože on přece dětem ubližovat nechce (stejně jako vy jistě nechcete ubližovat ženám, přestože vás sexuálně přitahují). Je podobně zmaten, jako by byli zmateni mladí heterosexuálové, kdyby v televizi místo romantických pořadů běžely pouze pořady o znásilňování žen. I kdyby snad uvažoval o návštěvě sexuologa, nebude si jist, zda se na jeho případ bude vztahovat lékařské tajemství a jestli ordinaci neopustí v poutech, přestože nikdy nic špatného neudělal (vždyť v médiích tolikrát slyšel, že pedofilie je trestná).

V horším případě takový pedofil spáchá delikt, protože mu nikdo neřekl, na jaké rizikové situace si dávat pozor, a že i dobrovolný sexuální kontakt může dítěti ublížit. A teprve v tomto okamžiku, kdy už bylo ublíženo dítěti, se osvětoví pracovníci probudí a během soudně nařízeného pobytu v psychiatrické léčbně řeknou pedofilovi, že je pedofil a co je to pedofilie. Výmluvná je výpověď pacienta Radka z článku Sexuální deviant (Reflex 45/2009): "Celý život jsem cítil, že se mi líbí malé holky, ale nepřisuzoval jsem to deviaci. ... Já se té diagnóze strašně bránil, protože jsem měl představu, že to znamená znásilňování a zabíjení dětí, což je pro mne to nejhorší na světě. ... Když jsem zjistil, co je pedofilie, tak se k ní klidně hlásím."

Divíte se, že jsme v této situaci založili webovou stránku, která má takovým mladým pedofilům pomoci? Tvrdíte, že pedofil má svou pedofilii řešit s lékařem a ne na veřejnosti, ale jak může někdo řešit problém, o kterém vůbec neví, že ho má, případně o něm nemá nejzákladnější informace? Jak jinak než přes veřejné webové stránky mu máme tyto informace sdělit?

S pozdravem
Gabriel Svoboda
http://www.pedofilie-info.cz/
http://www.nejenhomo.cz/
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Ako sa svet zbláznil... alebo Prečo je rodina ohrozená?

Nový příspěvek od simgiran »

Gabrieli, mi nepropagujeme pedofilii, my informujeme o pedofilii. Propagovat pedofilii by mělo smysl, kdyby si člověk mohl vybrat, že chce být pedofilem. A nepřistupoval bych na to, že by pedofilie měla nutně být něčím, co by se v ideálním případě mělo řešit jen za dveřmi lékařských ordinací.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ako sa svet zbláznil... alebo Prečo je rodina ohrozená?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Já bych na to klidně přistoupil, ale ono stejně nic takového nikdy nemůže nastat — aby pedofilové vůbec došli k sexuologovi, stejně vždycky budou muset být na webu informace o pedofilii.

Jinak dík za upozornění na rozdíl mezi propagací a informováním.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Ako sa svet zbláznil... alebo Prečo je rodina ohrozená?

Nový příspěvek od Deda »

Gabrieli děkuji ti za to co jsi napsal, musím však souhlasit s simgiranem, nepropagujeme ale vysvětlujeme. Je to v podstatě svépomocná osvětová činnost. Tuto osvětu by měl šířit někdo jiný a na celonárodní i celosvětové úrovni. My jen suplujeme to co zanedbal někdo jiný. Měli bychom za to být chváleni a ne peskováni ba až kriminalizováni.

Krásný sluníčkový den přeje Děda
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ako sa svet zbláznil... alebo Prečo je rodina ohrozená?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Odpověď přišla rychle:

Vážený pán Svoboda,
áno divím sa tomu, že týmto spôsobom stránka funguje, pretože nerieši
problém ako o ňom hovoríte. Nestotožňujem sa však s tým, že problému
pomôže jeho medializácia či coming outy na pochodoch hrdosti. Nepomôže.
Ak mám zranenú nohu, nebudem sa tváriť, že som na to hrdý, ale musím s
tým vedieť žiť a to je pravda. V tom s Vami súhlasím. Tak ako nepopieram
zranenú nohu, ani na ňu neupozorňujem.

Každý pedofil musí v istom veku vidieť, že on sa zaujíma o malé deti,
zatiaľ čo jeho rovesníci sa nezaujímajú o deti. To mu musí signalizovať
akokoľvek sa to snaží popierať, že má problém a že ho musí riešiť.
Človek nežije vo vákuu, ak cíti, že niečo nie je v poriadku, vidí to.
Vie, že príťažlivosť je iná, ako má byť. Na stránke o ktorej hovoríte
som si prečítal iba niekoľko príbehov, bolo mi z nich veľmi ťažko.
Určite je to ťažké pre pedofilov, ale rovnako ako pri iných zraneniach,
je potrebné sebazapieranie a to je to, o čom sa má hovoriť. Nemyslím si,
že niektoré tie príbehy pomáhajú pedofilom, práve naopak. Niet v nich
žiadnej sebakontroly, ale skôr snaha o akési uspokojenie. A to nie je dobré.

Je to podobné, ako by sme hovorili ako úžasne pornografia pomáha zdraviu
vzťahov. Najnovšie štatistiky z Austrálie hovoria o opaku.
Povzbudzovanie sexuálneho pudu pornografiou nevedie k zníženiu násilia
na ženách. Preto si hohužiaľ nemyslím, že Vaša stránka pedofilom pomáha,
aspoň niektoré jej časti určite nie.


S pozdravom/ With regards

JUDr. Mgr. Anton Chromík, PhD.
advokát


Napadá někoho, co odepsat? Nebo to necháme takto?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6497
Dal: 1616 poděkování
Dostal: 3527 poděkování

Re: Ako sa svet zbláznil... alebo Prečo je rodina ohrozená?

Nový příspěvek od Kasz »

Nepochopil ani zbla, co jsi mu napsal. Nejlepší by bylo, kdyby se oni sami a nebo jejich synové narodili jako pedofilové. Pak by možná pochopili...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Ako sa svet zbláznil... alebo Prečo je rodina ohrozená?

Nový příspěvek od Deda »

Drahý Kaszi, naprosto s tebou souhlasím ale myslím že ani pochopit nechtěl a to je ta horší varianta. To jsou přesně ti lidé, kterým pokud by se to stalo v rodině tak je to v pořádku, oni jsou ti dobří, ti vychovaní co nikdy neublíží ale ty ostatní pedofilní hovada na léčení, nebo lépe, pověsit.

Krásný sluníčkový den Děda.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Ako sa svet zbláznil... alebo Prečo je rodina ohrozená?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Milý pran Chromík (jak příhodné jméno).
Pan Chromík píše:Vážený pán Svoboda,
áno divím sa tomu, že týmto spôsobom stránka funguje, pretože nerieši
problém ako o ňom hovoríte
.
Jasně že pomáhá řešit problém nedostratečné informovanosti lidí o problému nebo mi snad chcete tvrdit že zveřejněním údajů neinformujeme druhé??
Pan Chromík píše:Nestotožňujem sa však s tým, že problému
pomôže jeho medializácia či coming outy na pochodoch hrdosti. Nepomôže.
Ak mám zranenú nohu, nebudem sa tváriť, že som na to hrdý, ale musím s
tým vedieť žiť a to je pravda.
V tom s Vami súhlasím. Tak ako nepopieram
zranenú nohu, ani na ňu neupozorňujem.
Když máte zraněnou nohu tk se za ni snad musíte stydět? Budou vás snad kvůli tomu (díky své neinformovanosti) v médiích označovat za zrůdu a obviňovat z páchábí trestné činnosti??
Navíc je to nesmyslné srovnání zraněná noha jde na rozdíl od pedofílie léčit. S pedofílii se člověk narodí a až na výjimky (kdy pedofilovi způsobuje "nadměrné" problémy) se ani za nemoc nepovažuje!

Pan Chromík píše:Každý pedofil musí v istom veku vidieť, že on sa zaujíma o malé deti,
zatiaľ čo jeho rovesníci sa nezaujímajú o deti
. To mu musí signalizovať
akokoľvek sa to snaží popierať, že má problém a že ho musí riešiť.
Vážně a na tohle jste přišel jak? Velká část pedofilů nejenom že nic nepozná, ale díky tabu na to může přijít až se něco špatného stane! Já osobně jsem měl to štěstí, že jsem mněl možnost se poučit, ale skutečné uvědomnění přišlo až ve "zralém" věku!
Pan Chromík píše:Človek nežije vo vákuu, ak cíti, že niečo nie je v poriadku, vidí to.
Vie, že príťažlivosť je iná, ako má byť. Na stránke o ktorej hovoríte
som si prečítal iba niekoľko príbehov, bolo mi z nich veľmi ťažko.
Určite je to ťažké pre pedofilov, ale rovnako ako pri iných zraneniach,
je potrebné sebazapieranie a to je to, o čom sa má hovoriť. Nemyslím si,
že niektoré tie príbehy pomáhajú pedofilom, práve naopak. Niet v nich
žiadnej sebakontroly, ale skôr snaha o akési uspokojenie. A to nie je dobré.
Jakých "iných zraněniach" pedofilie není zranění, je to vrozená záležitost a chtít po jiných "sebezapření" jako povinnost osobně považuji za vrchol sobectví.
Pan Chromík píše:Je to podobné, ako by sme hovorili ako úžasne pornografia pomáha zdraviu
vzťahov. Najnovšie štatistiky z Austrálie hovoria o opaku.
Povzbudzovanie sexuálneho pudu pornografiou nevedie k zníženiu násilia
na ženách. Preto si hohužiaľ nemyslím, že Vaša stránka pedofilom pomáha,
aspoň niektoré jej časti určite nie.
Tuhle "najnovšiu statistiku" jste prosím vzal kde, protože zcela odporuje všem dosavadním poznatkům, byl bych rád pokud by jste se o něco tak zásadního podělil abychom si to mohli přečíst.

A mimochodem nejste jidiný kdo si na tématu pedofilie snaží vytvořit reklamu pro své vlastní podnikání...

S pozdravom/ With regards

Jednorožec
člověk a pedofil