Ta naše povaha česká: Devianti z pod Řípu (2011, dokument)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Ta naše povaha česká: Devianti z pod Řípu (2011, dokument)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ta naše povaha česká: Devianti z pod Řípu

Devianti z pod Řípu. Dokument. Ochrání naše společnost děti a nezletilé před vrahy, pedofily a zvrhlíky?
Pojem sexuální deviant se ve společnosti používá velmi často a veřejnost je vzácně jednotná v negativním vztahu k takto postiženým lidem. Málokdo má ovšem konkrétní představu o tom, kdo vlastně devianti jsou, jak deviace vzniká, jaké jsou možnosti léčení, případně prevence jejich nebezpečných aktivit. Jejich dopadením po často složitém pátrání problémy nekončí: kam vlastně s nimi? Složitá je i samotná kvalifikace devianta a dosud málo řešenou otázkou je i jejich začlenění do společnosti po propuštění z výkonu trestu, či psychiatrických ústavů. Na komplex těchto a mnoha možných dalších otázek se pokusili hledat odpovědi autoři cyklu Ta naše povaha česká.

ČSFD

Diskuse na CZGL fóru: http://czgl.xf.cz/czgl.8.forumer.com/viewtopicdcf0.html?p=5339%5D

Dostupné na internetu: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1100627928-ta-nase-povaha-ceska/411235100011001-devianti-z-pod-ripu/

Nebojte, nejde o nový pedobijecký počin, jen opakování staršího pořadu v noci z 29. na 30.4.2014 ve 3:05 na ČT2.
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.