Můj život dospělého dítěte / I am an Adult Baby / The Fifteen Stone Babies (2012, dokument)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Můj život dospělého dítěte / I am an Adult Baby / The Fifteen Stone Babies (2012, dokument)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Můj život dospělého dítěte / I am an Adult Baby / The Fifteen Stone Babies

Existuje skrytý svět takzvaných dospělých dětí. Jsou to dospělí, kteří se cítí nejlépe v plenkách, milují přebalování, dětské oblečení, dudlíky, kojenecké láhve, plyšáky. Jen v USA a Velké Británii je jich dvě stě až pět set tisíc. Tito lidé žijí ve strachu z okolního světa, který je většinou považuje za pedofily. Díky sociálním sítím se však kontaktují a zjišťují, že nejsou se svým problémem sami. Jejich komunita se rozšiřuje a zvyšuje se i dostupnost dětského oblečení v dospělé velikosti a ostatních rekvizit. Dospělé děti často měly komplikované dětství, někdy si nesou trauma, někdy vzpomínky na šťastné dětství. Je to pro ně únik od zodpovědnosti a starostí běžného života. Milují pocit, že o ně někdo pečuje, jsou to pro ně okamžiky důvěry, klidu a bezpečí.
Dokument téma ilustruje několika konkrétními případy lidí, kteří se nebáli předstoupit před kameru. Když se manželé Derek a Maxxine z Velké Británie seznámili, Maxxine jednou našla pod Derekovým polštářem nepromokavé kalhotky. Zjistila, že Derek rád chodí v plenkách. Dnes provozují jesle pro dospělé děti, které k nim docházejí a Maxxine jim nahrazuje matku. Derek má kromě toho normální zaměstnání – je řidičem. Sedmadvacetiletá Kath z USA je studentkou psychologie, ale doma se ráda převtěluje do pěti-, šestileté holčičky. Má svůj dětský pokojík, dětskou postýlku a oblečení. Sedmatřicetiletého přítele Justina považuje za svého otce a on o ni pečuje jako o dítě.


ČSFD

Obrázek

Aneb dokument o autopedofilech.
► Ukázat spoiler
Uživatelský avatar
fenix

Re: Můj život dospělého dítěte / I am an Adult Baby / The Fifteen Stone Babies (2012, dokument)

Nový příspěvek od fenix »

csfd.cz píše:Sedmadvacetiletá Kath z USA je studentkou psychologie, ale doma se ráda převtěluje do pěti-, šestileté holčičky. Má svůj dětský pokojík, dětskou postýlku a oblečení. Sedmatřicetiletého přítele Justina považuje za svého otce a on o ni pečuje jako o dítě.
Myslim, že i todle by se mi líbilo, když by se starší holka chovala jako malá a nechala tak o sebe pečovat.