Selžu?

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Uživatelský avatar
šmudlík
Registrovaný uživatel
Bydliště: Kutíkov
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: To co dnes zanecháme v srdci dětí,ony zítra vrátí celému světu.
Příspěvky: 59
Dal: 61 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Selžu?

Nový příspěvek od šmudlík »

Ahojky všem.
Tak jsem se po delší době rozhodl něco napsat něco co mně trápí hodně dlouho je to otázka která padne až na konci příspěvku.Předem se omlouvám slohomilccům že to budu psát tak jak mi myšlenky poběží.Nejdřív bych chtěl všem tady poděkovat za to že stvořili tento web a tuhle komunitu,je báječná a i když alespoň zatím,odhaduji průměrný věk kolem 25 lety jistě jsou tu i mladší tuším nedávno psal někdo že je mu 13 ale nevím jestli to nebyl vtip,přeci jen chat je anonymní a pak i starší a k těm patřím i já.Bohužel věk nezastavím a i v tomhle směru máte vy mladší velkou výhodu.Jsem samotář a své pocity moc najevo nedávám ale dnes ještě než se pustím do tématu bych chtěl poděkovat Wydrovi za popis jeho včerejších zážitků s kutíky.Dokázal jsem se vžít do jeho pocitů a představoval jsem si sebe na jeho místě.Jenže u člověka co má téměř půlstoletí za sebou by to asi vypadalo hodně zvláštně takhle řádit s kutíky i když bych to taky zažil a hodně rád myslím že mám pořád duši dítěte.Také bych ještě chtěl dodat že jakmile mi to moje fin.situace zas dovolí rád přispěji na provoz fora.Tolik úvod a teď již k tématu pojmu ho jako fiktivní příběh který se nikdy,zatím,nestal.
Dalo by se říct že jsem celkem spokojený člověk,mám práci,byt ale jsem stejně jako vy tady pedofil a také vy jste první komu jsem to řekl nikdo jiný to neví.Mým snem stále je a bude být v blízkosti kutíků,a tak jsem se rozhodl něco s tím zkusit udělat.Po dlouhém pátrání a hledání jsem si podal přihlášku do jednoho centra které se zabývá dobovolnictvím.Princip je takový že se tam přihlásíte a když si vás vyberou dostane po proškolení možnost ještě s jedním dobrovolníkem vést malou skupinu dětí kteří jsou nějakým způsobem vyloučeny z kolektivu ať ze sociálních či jiných důvodů a vy jim máte po určitou dobu vždy pár dnů v týdnu v podstatě nahradit rodiče zkrátka dát jim všechno co ve vás je a to je to co hledám co by mně naplnilo.
Přihlášku jsem tedy podal a světe div se byl jsem vybrán,následovalo setkání s vybraným dobrovolníkem říkejme mu třeba Honza,intenzivní školení spousta papírování a nakonec nastal den D kdy nás měli seznámit s naší skupinou.Vedli nás do místnosti kde už nás mělo čekat šest kutíků.Stojím přede dveřmi a váhám jestli je mám otevřít ale Honza to udělal za mně,vejdu do místnosti a...a říkám si jestli je to boží trest nebo ďáblovo pokušení.Stojí tam totiž tři andílci jak vystřižení z mého avataru,další dva jso hodně podobní CJ Adamsovi a ten poslední no řeklo by se takové malé ošklivé káčátko ale svým zpusobem nesmírně roztomilé stvoření.Stojím tam civím a s hrůzou zjišťuji že jsem vzrušený a snažím se aby si toho nikdo nevšiml sláva podařilo se.Nevnímám co kdo říká jen se opájím tou neskutečnou krásou a nevím co mám dělat zůstat?utéct?.Nakonec jsem se jakž takž sebral a už jen slyší tak a teď se představíme.Říká mi svoje jméno já svoje a podáváme si ruce jenže v tu chvíli jako by mnou projel blesk a já si říkám tolik bych tě chtěl andílku jenže vím že nesmím že bych strašně ublížil jedině kdyby on sám chtěl.Stojím tam jako v tranzu nejsem schopný nic kloudného dělat jen vím že zítra má být první schůzka.Vycházíme ven a já se najednou vracím do reality a je mi jasné že jediným řešením jsou dvě věci,první je ta že se okamžitě odhlásím a zahodím svou jedinou a možná poslední šanci na kterou jsem čekal celý svůj život a nebo druhá že to nevzdám a budu riskovat selhání a možné následky soud,kriminál a opovržení.
Otázka je tedy jasná dokázali by jste odolat pokušení když by se takhle nabízelo nebo by jste dokázali odolat?Není to jednoduché já vím.Sám za sebe si myslím že bych odolal nebo ne...?A nakonec ještě dodám že já už jsem takhle intenzívní vztah zažil bylo mi tehdy 14 i jsem to tady tuším psal a mému andílkovi bylo krásných devět jak jinak bloňdáček.Ano spali jsme spolu ale nebyl to sex on jen toužil potom se k někomu přitulit a cítit jeho blízkost a bezpečí prožil si toho opravdu dost a já nikdy jeho důvěru nezneužil právě proto že jsem ho miloval a to dokážete pochopit vy,milí ČEPEKáci *thank*
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Selžu?

Nový příspěvek od Hranicar »

Tak ona je hlavně otázka, co se tím pokušením myslí.
Pokušení přimět ho k sexuálním hrátkám? Tomu bych vskutku odolal a mám pocit, že takhle jsi to úplně nemyslel.
Pokušení vrhnout se na něj a zahrnout ho polibky? Tomu bych také odolal, i když tohle už je reálné pokušení.
Pokušení dotýkat se ho více, než je normální (nemyslím na intimních místech)? To je těžké. Hlavně nejde přesně vytyčit míru, v jaké je to normální. S dětmi se mazlí i dospělí, kteří nejsou pedofilní. Děti jsou prostě roztomilé. A není moc vysoká šance, že by tě za běžné hlazení někdo poslal před soud. Ale velmi reálné pokušení, člověk se musí dost kontrolovat.
Já se vlastně původně nedokázal dotýkat jakýchkoliv lidí - vůbec. Fyzický kontakt se mi hnusil a ani jsem nevěděl, jak na to. A když jsem zjistil, že bych o to (v přípustné podobě) měl u jistých osob zájem, tak jsem nejdřív dlouho pozoroval lidi všude možně. Pozoroval jsem, jaký je běžný a normální fyzický kontakt mezi kamarády, jaký je běžný fyzický kontakt mezi dospělými a dětmi jejich známých, pozoroval jsem, jakou podobu a četnost takový fyzický kontakt má. Abych alespoň přibližně věděl, co si můžu dovolit a co by působilo podezřele. Zní to ujetě, šel jsem na to dost analyticky.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 562 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Selžu?

Nový příspěvek od Daniel »

Netroufám si dávat nějaké rady, ale pokusím se popsat tři věci, které se mě osobně při trávení času s dětmi osvědčili.

Tu první bych nazval "práce pod dohledem". Když jsem na začátku školního roku nastupoval jako vedoucí dětského oddílu v naší církvi, hlavním vedoucím jsem o sobě všechno řekl. Neodmítli mě. Nicméně mi stanovili dvě pravidla. Že budu mít na starosti výhradně kluky (tedy mé nepreferované pohlaví) a nebudu zůstávat s holkami o samotě. Nevnímal jsem ta pravidla jako něco omezujícího, ale jako něco, co slouží pro moji ochranu, pro ochranu pověsti oddílu a pro vytvoření vzájemné důvěry. A velice si cením toho, že mi hlavní vedoucí svou důvěru dali a že nemají potřebu stát mi za zády a dohlížet na mě.

Po půl roce musím konstatovat, že nejlepší věc, kterou může pedofil udělat pro své duševní zdraví, je trávit čas s dětmi a trávit ho nějakým smysluplným způsobem. Proto jako velkou výhodu našeho oddílu vnímám i to, že program je připravený hlavními vedoucími a já ho pouze přizpůsobuji mou svěřené skupince, takže nehrozí, že bych se s dětmi nudil. A nakonec začínám zjišťovat, že i ti kluci jsou vlastně docela fajn a pokaždé se na ně těším. A když jsem byl nedávno na služební cestě v Asii (a k mojí velké lítosti jsem jednu schůzku musel vynechat), přivezl jsem jim odtud takové ručně vyřezávané dřevěné propisky. Až mě překvapilo, jakou z nich měli radost. Už mám vymyšleno, co jim přivezu příště :)

Druhou věc bych nazval "přítel na telefonu". Je fajn mít někoho, kdo je na tom stejně jako já, mít možnost se s ním občas sejít, zavolat, nebo si napsat, a sdílet s ním svoje myšlenky a pocity. Jsem rád, že jsem jednu takovou spřízněnou duši tady na fóru našel.

Nedávno jsem se vlivem životních okolností ocitl po dlouhé době ve velmi vypjaté situaci (nebudu popisovat o co šlo), kterou jsem si nebyl jistý, že zvládnu. Vlastně jsem si byl téměř jistý, že ji nezvládnu, a jediná akce, na kterou jsem se v tu chvíli zmohl, bylo vytáhnout telefon a vytočit telefonní číslo. Byl zrovna v práci. Řekl jsem, že ho nebudu rušit a že zavolám večer a zavěsil jsem. A najednou jsem věděl, že k ničemu nedojde. Věděl jsem, že kamarád bude večer čekat můj telefonát. A věděl jsem, že když mám kamaráda, který mi věří, kterému jsem o sobě na druhém setkání řekl víc než komukoliv jinému, se kterým sdílím víru v Boha, sexuální orientaci a přesvědčení být dětem prospěšný a neubližovat jim, tak že mu večer nemůžu zavolat a říct, že jsem po delší době zase selhal. A stejně tak jsem věděl, že mu nemůžu ani nezavolat nebo zalhat. Situaci jsem zvládl. Večer jsme si zavolali, poděkoval jsem mu za pomoc a sdílel s ním svůj zážitek a svoje pocity. Je fajn mít někoho, kdo vám rozumí, a chápe co chcete říct ještě dřív, než stihnete dokončit větu.

A třetí věc bych nazval "dceru sebou". Jeden takový zážitek jsem popisoval v tomto vlákně. Tahle metoda se ukázala jako nejúčinnější, ale bohužel ne každý má takové štěstí jako já, aby měl rodinu a vlastní děti.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
šmudlík
Registrovaný uživatel
Bydliště: Kutíkov
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: To co dnes zanecháme v srdci dětí,ony zítra vrátí celému světu.
Příspěvky: 59
Dal: 61 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Selžu?

Nový příspěvek od šmudlík »

Druhou věc bych nazval "přítel na telefonu". Je fajn mít někoho, kdo je na tom stejně jako já, mít možnost se s ním občas sejít, zavolat, nebo si napsat, a sdílet s ním svoje myšlenky a pocity. Jsem rád, že jsem jednu takovou spřízněnou duši tady na fóru našel.


Ano tohle by mi myslím pomohlo ale chce to čas až tu budu delší dobu možná se někdo se mnou bude chtít spojit ale jsem tu necelé dva měsíce takže vlastně nováček i když např.otřískaný výslechem na PČR :)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 975
Dal: 310 poděkování
Dostal: 249 poděkování

Re: Selžu?

Nový příspěvek od Silesia »

Ahoj
jako vše v živote i tato událost má mnoho pod dotazůNe každý zvládne být v pravidelném kontaktu s kutiky nota bene krásnými skvělými úžasnými.....

Není to jen tak.
doporučení která používám já.
Když ja jsem s kluky tak:
- vždy je někdo komu můžu zavolat
- pozornost směruje k aktivitě, ale také ke sledování mych vlastních pocitů ( jsou jisté pocity aspoň u mě, kdy vím, že je zvýšené riziko)
- snažím se ne vyhledávat kontakt toho, kterého mám nejraději
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Re: Selžu?

Nový příspěvek od efix »

šmudlík píše:...jsem tu necelé dva měsíce takže vlastně nováček i když např.otřískaný výslechem na PČR :)
Takových je nás tu víc... v mém případě to byl nakonec celkem prima pokec :)

A k tématu - ono je strašně složité dávat nějaké rady, protože každý člověk je jiný a každá situace je jiná. Řekl bych, když větříš nebezpečí, tak do toho nechodit sám. Ne vždy jsem se tímhle řídil ale zpětně jsem si občas říkal, že to bylo zbytečné riziko. Taky zkoumat motivy, z čeho vychází tvoje city ke kutíkovi. Z lásky? Pak mu určitě nebudeš chtít ublížit a je třeba si dávat jen pozor na projevy "nestandardní" náklonnosti. Z fyzické náklonnosti? Pak by se asi celý projekt minul účinkem. Problém je, že tyto dva specifické případy v praxi asi nenastávají, takže jsme zase na začátku :) Asi záleží na tom, co převažuje...

A nejnebezpečnější je říct si "určitě neublížím"...
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 975
Dal: 310 poděkování
Dostal: 249 poděkování

Re: Selžu?

Nový příspěvek od Silesia »

efix píše:
šmudlík píše:...jsem tu necelé dva měsíce takže vlastně nováček i když např.otřískaný výslechem na PČR :)
Problém je, že tyto dva specifické případy v praxi asi nenastávají, takže jsme zase na začátku :) Asi záleží na tom, co převažuje...

A nejnebezpečnější je říct si "určitě neublížím"...
Efixi jak mysliš to, že toto v praxi nestává
A říct si toto určitě neudělám, to je asi jako říct alkoholikovi můžeš pít, když se neopijes...
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Re: Selžu?

Nový příspěvek od efix »

Myslím to tak, že jako pedofilové do vztahů promítáme i tu občas problematickou fyzickou rovinu. To už plyne z podstaty pedofilie. No a extrém spočívající v pouhém sexuálním zájmu o děti (bez citů) je zase znakem psychické poruchy. Čili je třeba hledat a ptát se sám sebe, co je motivem, co převažuje. A být sám k sobě upřímný...
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.
Uživatelský avatar
šmudlík
Registrovaný uživatel
Bydliště: Kutíkov
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: To co dnes zanecháme v srdci dětí,ony zítra vrátí celému světu.
Příspěvky: 59
Dal: 61 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Selžu?

Nový příspěvek od šmudlík »

efix píše:Takových je nás tu víc... v mém případě to byl nakonec celkem prima pokec
Tak to jsi měl štěstí,v mém případě to až taková legrace nebyla,nevím kdy jsi tam byl ty já před pěti lety a takovou aroganci a opovržení jsem ještě nezažil připadal jsem si jako bych měl prašivinu.Dám ti malý příklad,zeptal se mne např.proč przním děti já mu odpověděl že děti neprzním že je mám rád tak proč bych jim ubližoval a že on to nikdy nepochopí.No a málem jsem jednu dostal.

Jinak děkuji za názory *yes*
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 975
Dal: 310 poděkování
Dostal: 249 poděkování

Re: Selžu?

Nový příspěvek od Silesia »

To Efix to ale v některých chvílích nemusí být pedofil schopny cítit a rozlišit. Sám jsem se dostal do situace kdy to tak bylo.
Ano zpětně v klidu vím že...to byl jen pud bez citů a nebo toho miluju a vydržím se na něj koukat do skonani světa bez toho, aniž bych na cokoli .nepatřičneho byť jen pomyslel
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Selžu?

Nový příspěvek od radoslav »

Silesia píše:- snažím se ne vyhledávat kontakt toho, kterého mám nejraději
Ale no tak ....20 čisel :)
Výrok : a nevyhladavate ich že ne? :)