Vraní dívka / Book 1: Krakflickan (Erik Axl Sund)

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1620 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Vraní dívka / Book 1: Krakflickan (Erik Axl Sund)

Nový příspěvek od Kasz »

Vraní dívka / Book 1: Krakflickan

Nakladatel: Knižní klub
Počet stran: 328
Vazba: Vázaný
Formát, hmotnost: 153 × 234 mm, 688 g
Rok a měsíc vydání: 2014/03

Obrázek

Anotace:

Jak velkému utrpení dokáže člověk čelit nebo vystavit jiné, než sám přestane být lidskou bytostí a změní se v netvora? Jak může zklamání ovlivnit duši, osud, život?
Psychoterapeutka Sofia Zetterlundová léčí dva klienty s příznaky mnohočetné poruchy osobnosti, dětského vojáka ze Sierry Leone a ženu s hlubokými traumaty z minulosti. Nikdo jim nenaslouchá. Kromě Sofie…
Komisařka Jeanette Kihlbergová vyšetřuje případ mrtvého chlapce, jehož tělo nese známky mučení. Nikdo ho nepostrádá. Kromě Jeanette… Temný severský psychothriller jen pro silné povahy.


V recenzi knihy Vraní dívka aneb jen pro silné povahy je třikrát použit pojem pedofil, zajímalo by mě, zda je použitý i v samotné knize:

... Tyto dvě ženy se setkají při vyslýchání muže, obviněného z pedofilie a šíření dětské pornografie. ...
... Druhým faktorem způsobujícím těžké myšlenky čtenářů je zaměření na pedofilii a vraždy dětí. ...
... Kombinací těchto dvou věcí (realistické popisy a pedofilie) vzniká thriller, který se opravdu vymyká zatím vydaným severským knihám. ...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙