Zahraniční nudistické soutěže juniorů

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Fíla
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 37
Dal: 8 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Zahraniční nudistické soutěže juniorů

Nový příspěvek od Fíla »

Tak jsem si myslel, že mě na netu nic nepřekvapí. Že všechny styly dětské nahoty jsou přísně kontrolované a zakázané ve všech státech a zamezené k jejich shlédnutí pro kohokoliv.
Jenže jak teda mám pak poznat co je špatné a co ne, když na zahraničních serverech, jsou jiné mravy?
Třeba u nás v ČR bych si nedovolil vyfotit ani nahou holčičku a dát si jí do počítače, zatím co na netu je hromada nezakázaných věcí jako nahé holčičky na nudistické pláži za účelem soutěže. Děti stojí nazí a drží cedulky s číslama.
Já, když jsem na ty stránky šel, jsem dostal strach, že se vystavuju nějaké protizákoné věci, ale nakonec jsem tam viděl spousty komentujících a bodujícíh nahé holčičky v pozitivním slova smyslu.
A tak se vás ptám, pokud by byla nějaká úleva v jiném státě, kde by se dalo dělat víc, než tu v ČR, kolik z vás (nehledě na finanční a pracovní situaci) by bylo ochotných se do jiného státu přestěhovat?
Já osobně nevím, jsem totiž ještě pořád zastrašen psychiatrickou nemocnící.
Nevím, nedokážu si představit, že bych šel s fotoparátem do nějakých dětských sprch a odvážně fotil. Zatím co za hranicema někde by to bylo asi normální.
Zajímalo by mě vaše postavení. Já z toho mám trošku rozporuplné myšlenky...
Říkám si, když nechceme spáchat nějaké sexuální jednání na dítěti, z kolika procent to uděláme kvůli zákonu a z kolika procent to uděláme kvůli tomu, abychom neublížily dětem.
Je to taky dáno jejich výchovou, že když asi za hranicema vyfotím holčičku a budu tak k tomu společností nakolněn, tak pak se můžu pěkně po příjezdu do ČR divit, že si vyfotím holčičku nahou a zavřou mě.

Jenže jak je to tedy potom i se zneužitím na dětech, pokud je to dáno společností? Chci jen říct, že se jako nezastávám toho, že je sexuální zneužívání dětí správný, ale do jaké míry je špatný, pokud jsou teda některé věci jinde jinak myšlený jako třeba v případě těch fotografií? Jinde je to špatné a jinde ne?

Děkuji předem za odpovědi... Doufám, že mi někdo nějak řekne, jak toto mám brát, protože mám zase v hlavě bordel... :(
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Zahraniční nudistické soutěže juniorů

Nový příspěvek od Hranicar »

Nějak jsem si nevšiml, o které zemi konkrétně mluvíš.
Já bych se asi nepřestěhoval, přecijen mám zatím k této zemi poněkud sentimentální pouto coby k domovu.
Jsem jistý, že bez ohledu na kulturu bych neudělal nic, čím bych dítěti ublížil, nebo co by bylo silně proti jeho vůli.
Pokud jde o dobrovolný sexuální kontakt a věkovou hranici, zákon respektuju, ale nemám jasný názor.
Pro mě je zásadní, že mimo Evropu bych žít nechtěl, neboť by mi chyběli evropští kutíci. A v evropském prostoru je hodně nepravděpodobné, že by se mnou nějaký kluk v mnou preferovaném věku chtěl sám od sebe mít sexuální kontakt. No, to asi i mimo Evropu. Leda v případě nějaké dětské prostituce (uvažuju hodně teoreticky), ale pak bych se mu snažil pomoct jinak - ne tím, že bych mu zaplatil, aby se se mnou vyspal.
Takže to mám v praxi tak nějak vyřešené. Pro hebefily je tato otázka asi složitější.
Ale úvahy mám všelijaké...
V antických dobách by na takovém styku asi nebylo nic nelegálního. Zase to beru tak, že v těch dobách děti často neměly "dětství" a že zdejší společnost posledního století se snaží dětem dětství zajistit. A já si přeju, aby děti skutečně dětství mít mohly. Kdy ovšem dětství končí... Cca od 13ti let je to už takové sporné období. Co je správné a co je špatné je v tomhle směru hodně subjektivní. A já jsem (třebas jen z části) Evropan z jednadvacátého století.
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Zahraniční nudistické soutěže juniorů

Nový příspěvek od Deda »

Ahoj Fílo, u nás taky existují nudistické soutěže dětí a juniorů a i z těch jsou pořizovány fotky. Na naturistických akcích se normálně fotit nesmí, ve smyslu, že budeš chodit a fotit si různé lidi včetně dětí. Můžeš fotit pouze s výslovným souhlasem fotografovaného u dětí se souhlasem rodiče. Ale pokud půjdeš za cizím člověkem, že si vyfotíš jeho dítě, pravděpodobně tě z akce případně z pláže rychle vyprovodí. Z různých soutěží se pořizují oficiální fotky publikované na webech naturistů. Na tyto akce a pláže chodím již řadu let a tam se nahota bere jako něco zcela běžného a nikdo se nepohoršuje nad tím, že jsou nahé děti ve společnosti nahých dospělých. Samozřejmě chodí tam i pár čumilů ale ti se prozradí hned po vstupu. Takové lidi tam nikdo nevidí rád. Jak jsem psal, chodím na tyto akce spoustu let ale nikdy mne nenapadlo vzít si sebou foťák nebo případně fotit mobilem.

Dále jak píšeš, o vystěhování za sexem s dětmi mne taky ani nenapadlo. Myslím, že to není to, co by mne na dětech lákalo. Mám děti rád pro jejich bezprostřednost, nevinnou čistotu, upřímnost jejich dětskou bezstarostnost ne pro jejich genitálie. Jasně, rád se podívám na nahou holčičku nebo malou slečínku. Navozuje mi to pocit vzrušení, pocit štěstí ale to neznamená, že jí musím osahávat nebo násilnit. Pro děti je stejně traumatizující, jestli je sex legální či nikoli. Nyní mám na mysli penetrativní sex. Nějaké hlazení a mazlení může být pro dítě momentálně velice příjemné, ale pouze do té doby než si začne uvědomovat, že dělá něco nenormálního jak z morálního tak z trestního hlediska naší společnosti. Vede to u dětí k pocitu jisté odlišnosti, špatnosti, špinavosti, k sebeobviňování, nedůvěry k autoritám a nejsou výjimky, že i k sebepoškozování a sebevraždám. Věřím, že toto nikdo z nás nechce, aby děti zažívali.

Přeji všem přátelům dětí krásný sluníčkový den Děda.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zahraniční nudistické soutěže juniorů

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Tak nudismus a nudistické fotky jsou legální všude, dokonce i v USA. (Což neznamená, že bych americkým pedofilům doporučoval na to spoléhat ...) Vyfotit si nahé dítě s jeho souhlasem je v pořádku, a i bez jeho souhlasu (nebo souhlasu zákonných zástupců) je to jen porušení občanského práva, ne trestního.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Zahraniční nudistické soutěže juniorů

Nový příspěvek od Deda »

Gabriel Svoboda píše: Vyfotit si nahé dítě s jeho souhlasem je v pořádku, a i bez jeho souhlasu (nebo souhlasu zákonných zástupců) je to jen porušení občanského práva, ne trestního.
Jasně jen porušení občanského práva a práva na ochranu osobnosti ale na nudistických plážích a akcích se to bere spíše jako něco proti pravidlům. Dříve chodilo hodně čumilů s foťákama a fotili dospělé ženy dospívající dívky i děti. Dnes je to už bohudík minimálně. Pokud někdo soukromě fotí ostatní veřejně a bez souhlasu je rychle vykázám pokud tajně a je přistižen tak důrazně vyprovozen. Fotky jsou samozřejmě zničeny, vymazány.Je to podle mne dobře.

Krásný sluníčkový den Děda.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Zahraniční nudistické soutěže juniorů

Nový příspěvek od Plyšáček »

Fíla píše:Říkám si, když nechceme spáchat nějaké sexuální jednání na dítěti, z kolika procent to uděláme kvůli zákonu a z kolika procent to uděláme kvůli tomu, abychom neublížily dětem.
U mne z 0 procent hraje roli zákon. Ze 100 procent touha neublížit.

Dokud se někdo chová správně jen ze strachu z potrestání (to platí všeobecně, viz. i desatero), nemá morální postoje vyřešeny. Všechny zkušenosti má teprve před sebou...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6510
Dal: 1649 poděkování
Dostal: 3535 poděkování

Re: Zahraniční nudistické soutěže juniorů

Nový příspěvek od Kasz »

No, bylo by asi zajímavé, kdyby to šlo nějak změřit, ale co kdyby za krádež nebyly žádné tresty a trestní zákoník by to prostě neřešil? Z kolika % dnes lidé nekradou proto, že by byli potrestaní, a z kolika %, protože vědí, že by tím druhému ublížili?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Zahraniční nudistické soutěže juniorů

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kasz píše:No, bylo by asi zajímavé, kdyby to šlo nějak změřit, ale co kdyby za krádež nebyly žádné tresty a trestní zákoník by to prostě neřešil? Z kolika % dnes lidé nekradou proto, že by byli potrestaní, a z kolika %, protože vědí, že by tím druhému ublížili?
Dle mého je dobře, že jsme (jako lidé obecně) drženi nějakou pohrůžkou (zákonem) na uzdě. Jinak by to, se současnou duchovní vyspělostí lidstva, byla Sodoma Gomora na planetě.

Ale dokud nejednáme z vlastního přesvědčení (i v otázce zneužívání dětí), nemáme situaci vyřešenou a jen čekáme na prožitky (a oddalujeme zkušenosti) a z nich plynoucí trvalé poznání.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Neptun
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 6
ve věku do: 40
Příspěvky: 102
Dal: 42 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zahraniční nudistické soutěže juniorů

Nový příspěvek od Neptun »

U těch nudistů nejde o to, jestli někdo dělá a zveřejňuje fotky (i nahých dětí, ale pro ně jsou to fotky ze společenské akce). Základní otázkou je, jak to v těch komunitách dělají, že všechny věkové kategorie berou nahotu všech věkových kategorií jako normální. Že se sami nestydí a druhé ani neokukují ani se neštítí (třeba starého tlustého strejdy). Nechápu.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3145
Dal: 11 poděkování
Dostal: 499 poděkování

Re: Zahraniční nudistické soutěže juniorů

Nový příspěvek od Jednorozec »

To že člověk bere nahotu jako normální chápu. Ono si na to prostě zvyknete...
Co mne "trápí" u podobných akcí je představa že se mi objeví erekce při kontaktu se skupinou nádhrených nahých holčiček...