Hádejte, kteří jsou vlastní (2005, TV pořad)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hádejte, kteří jsou vlastní (2005, TV pořad)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Hádejte, kteří jsou vlastní

Portrét rodiny, která ke svým dětem přijala čtyři sourozence.
Robert je učitel. Se svojí ženou Šárkou mají tři děti. Vlastně dnes už sedm dětí. Před několika lety se s manželkou rozhodli, že mohou pomoci někomu, kdo takové štěstí, aby vyrůstal v rodině nemá a přijali do pěstounské péče čtyři sourozence. Oba jsou přesvědčeni, že každá rodina je schopna vychovávat určitý počet dětí – ideální počet dětí v jejich rodině je sedm. Dalším vážným rozhodnutím bylo odstěhovat se z města do jedné vesničky v Beskydech. Do školy jezdí Robert i děti mikrobusem. Za nejdůležitější považují čas strávený společně, spravedlnost a stejnou míru pozornosti každému dítěti. Vztahy mezi dětmi vznikaly napříč – nezávisle na tom, jestli šlo o vlastní sourozence. Děti, které do rodiny přišly, už nebyly úplně malé, byly to spíš malé-velké osobnosti. O to cennější je, že dnes už vnější pozorovatel nepozná mezi dětmi v rodině žádné rozdíly. Když se sousedé ptají, kteří jsou ti vaši vlastní, Robert je vybízí: Hádejte, kteří to jsou?


ČSFD

Obrázek Obrázek

Jsou tam celkem hezké děti. :)

Dostupné na internetu: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1102412465-rodinne-krizovatky/305294341990004-hadejte-kteri-jsou-vlastni/
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.