Legalizovali byste nektere drogy?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Legalizovali byste nektere drogy?

Nový příspěvek od malou »

Ahoj,lidicky,jste pro legalizaci nekterych drog ci omamnych latek?V Cesku-Slovensku jsou rocne k vuly alkoholu zabiti stovky ci tisice lidi a je legalni.Marihuana,opium,kokain ci LSD zadny a jsou ilegalni.Je tohle spravne?Ja osobne zadne drogy ani omamne latky neberu *drag* ,ja ani nepiju alkohol ci nekourim.Pro me jsou holcicky me drogy 8p .Ale ted jsem odbocil.

Moje otazka tedy zni,jste pro legalizovani nekterych drog ci omamnych latek?
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 985
Dal: 111 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Legalizovali byste nektere drogy?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Já bych zakázal i cigarety a alkohol krom piva a vína. :)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Legalizovali byste nektere drogy?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Legalizoval bych alespoň marihuanu. Já sám jsem se jí nikdy ani nedotkl a nemám to v úmyslu, ale jde o princip. Je to podobné jako u DP: zakazovat něco držet a jinak s tím nakládat, kvůli tomu buzerovat a kriminalizovat lidi a dokonce je stíhat za pouhé zveřejnění názoru (kauza Jiří X. Doležal a šíření toxikomanie) či za společný prodej věcí, které samostatně lze prodávat legálně (kauza growshopy), je prostě špatně.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Legalizovali byste nektere drogy?

Nový příspěvek od Hranicar »

Když máme alkohol jako legální drogu, je laťka nastavená dost vysoko, protože alkohol je celkem tvrdá droga se vším všudy (něco o tom vím). Vyhrocenej alkoholovej absťák je i život ohrožující *crazy*
Ve srovnání s tím je kouření trávy celkem nevinná věc, zejména proto, že zhulenej člověk není agresivní. Takže já bych marihuanu klidně legalizoval, stát by na tom i mohl celkem vydělat. Beztak si u nás vůbec nikdo nic nedělá z toho, že je tráva nelegální.
Kouřit trávu nonstop je podle mě pěkná blbost, chronický zhulenci jsou jako retardovaný (nebo to chronicky užívají jen lidi, co už dementní byli předtím, netuším), ale to představuje problém jen pro ně, zatímco chlast přináší problémy i bližšímu okolí.
Pak by se ještě našla celá řada drog, který nejsou až tak škodlivý, ale to bych nechal bejt. Tolik lidí je zase neužívá. Ono kdyby se to mělo posuzovat podle alkoholu, tak můžem legalizovat všechno kromě heroinu a pervitinu.