Pedofilové na seznamkách

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Pedofilové na seznamkách

Nový příspěvek od Deda »

http://www.stream.cz/nejnovejsi/fenomen/10001464-internetove-seznamky

Přátelé podle mého názoru se žádný pedofil na seznamkách neseznamuje. Ještě s tím, že se vydává za někoho jiného. To nejsou pedofilové ale sexuání agresoři. Nebo se mýlím? Zajímal by mne váš názor. Díky. Krásný a sluníčkový den přeje Děda.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pedofilové ne seznamkách

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Nedělej si zas takové iluze o pedofilech. Občas prostě i pedofil zneužije dítě, zaplatí za dětské porno nebo na internetových seznámkách loví děti mimo rámec slušnosti. Média nemají pravdu, že všichni, kdo tohle dělají, jsou pedofilové, ale pedofilové mezi nimi určitě jsou.

Já jsem se taky na internetových seznamkách vydával za mladšího, když mi bylo kolem 15 let. Kromě toho lhaní o věku jsem snad žádné neslušnosti nepáchal, ale i tak na to nejsem pyšný.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1669 poděkování
Dostal: 3547 poděkování

Re: Pedofilové na seznamkách

Nový příspěvek od Kasz »

O věku lže kde kdo.

Na seznamkách jsem se vyskytoval, ale vždy pouze sám za sebe, i zde na naší ČEPEKovské seznamce jsem měl inzerát sice za Petra Kasze, ale nakonec jsem se seznámil s několika dívkami, kterým v době seznámení bylo 14 let. Teď s tou poslední chodím - to je taky důvod, proč jsem odstranil svůj inzerát - nejen z ČEPEKu, ale i ze serverů jako je např. Seznamka.cz

Řekl bych, že je perfektní, že se heterosexuální pedofil může seznámit s docela mladými dívkami, že to zkrátka reálné je. Teď už tomu věřím a každému doporučuji nezahodit příležitost. Věřím, že můj současný vztah může být trvalý a vynasnažím se, aby byl.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Pedofilové na seznamkách

Nový příspěvek od Deda »

Přátelé, nedělám si o pedofilech zase tak velké iluze, samozřejmě, jako v každé komunitě jsou lidé dobří a špatní. Ale věřím, že u nás je drtivá většina těch dobrých. I když jsem si už pomalu zvykl na mediální masáže na téma pedofilie pořád mne jaksi vytáčí, že se tady všichni hází do jednoho pytle. Věřím, i že na seznamkách se může člověk našeho zaměření seznámit s dítětem a že z toho může být i krásný vztah nebo přátelství. Že si na seznamce někdo udere nějaký rok to mne příliš neirituje, ale vadí mě ti co se vydávají za někoho jiného. Muž v mém věku např. za mladíka 15 nebo dívku. Jedna dívenka cca 11 se mi na jednom chatu svěřila, že si psala s holkou stejně starou. Přistěhovali se prý do města, kde nikoho neznala, neměla žádné kamarády. Dívka na netu jí kamarádství nabídla asi po měsíci intenzivní komunikace na netu a výměně několika fotek se domluvily na setkání. Na smluveném místě čekal muž něco přes 50 s tím, že je děda její kamarádky z netu. Prý jí není dobře tak pro ni přijel on a doveze jí za vnučkou domů. Naštěstí měla tolik rozumu, že k němu nenastoupila a utekla. Když přišla domů zapnula si net a hle kamarádka už tam byla a vyčítala jí, že utekla, že se na ni těšila. Tak ji nakonec napadlo, že jí všechno vysvětlí, ať dá telefon, že jí zavolá. Telefonu se nedočkala a kamarádka bez jediného slova zmizela a už se neobjevila. Pochválil jsem jí za její obezřetnost a chytrý nápad s telefonem. Toto jsou věci, které mne na seznamkách a chatech iritují k nepříčetnosti. Úchylové tam využívají dětskou důvěřivost k páchání zla. Krásný a sluníčkový den přeje Děda.