Léto s vlky / Ulvesommer / Wolf Summer (2003, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Léto s vlky / Ulvesommer / Wolf Summer (2003, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Léto s vlky / Ulvesommer / Wolf Summer

Po delší době mají čeští diváci opět možnost okusit málo známé ovoce severské kinematografie. Příběh tohoto norského dobrodružného snímku z roku 2002 se točí okolo dvanáctiletého děvčátka Kim, svéhlavé dobrodružky, jež se rozhodne, že po vzoru svého zesnulého otce zdolá bez cizí pomoci Východní zeď horský hřeben nedaleko norsko-švédských hranic. Její pouť se ale záhy změní v hazard, po nebezpečném pádu je vážně zraněna. A právě ve chvíli největší bolesti přichází nečekaná pomoc vlčice ji pojme za jedno ze svých mláďat a svou péčí jí zachrání život. Vznikne tak přátelství, jež Kim ovlivní na celý život.

ČSFD


Mezi GL oblíbený norský film Ulvesommer. V hlavní roli 12letá Julia Pauline Boracco Braathen.
rarefilmfinder.com píše:Far off shot of a 12-year-old girl as she skinny-dips and plays nude in the woods.
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Léto s vlky / Ulvesommer / Wolf Summer (2003, film)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Mám velmi rád filmy na takýto štýl - príroda, zvieratá, deti. Človek pri tom zažíva nostalgiu...Velmi milý film :) príjemný pocit na duši. Moje srdce je štastné....