Nigérie osekává práva homosexuálů.

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 156 poděkování
Dostal: 102 poděkování

Nigérie osekává práva homosexuálů.

Nový příspěvek od MarkM »

http://zpravy.idnes.cz/nigerie-prijala-zakon-proti-homosexualum-fgt-/zahranicni.aspx?c=A140114_183933_zahranicni_zt
Nigerijský prezident Goodluck Jonathan podepsal zákon, který zakazuje homosexuálům nejen sňatek, ale nesmějí se ani setkávat a projevovat si náklonnost. Jeho porušením se gayové vystavují hrozbě až čtrnácti let vězení. Aktivisté varují, že zákon znemožní boj proti HIV, protože zakazuje jakoukoli pomoc homosexuálům.
Tohle už je extrémně drsné.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Nigérie osekává práva homosexuálů.

Nový příspěvek od Jednorozec »

Taky extrémně hloupé...
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Nigérie osekává práva homosexuálů.

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ona média často neinformují úplně — nedávno třeba psala, že tuším v Ugandě byl za homosexualitu zaveden trest smrti. Přitom v Ugandě šlo pouze o to, že zákon, který za šíření HIV pohlavním stykem ukládá trest smrti (kruté, ale v tamní situaci asi pochopitelné), definoval pohlavní styk takovým způsobem, že tu definici šlo vztáhnout pouze na styk mezi lidmi opačného pohlaví. Prostě to psal nějaký naivní zákonodárce, kterému pohlavní styk mezi lidmi stejného pohlaví vůbec nepřišel na mysli (i u nás do roku 2001 bylo znásilnění definováno tak, že pachatelem mohl být pouze muž a obětí pouze žena, všechno ostatní se muselo stíhat podle obecnější skutkové podstaty — vydírání). Když tu definici doplnili, spustila západní média pokřik, že je to strašlivá diskriminace homosexuálů, přestože ve skutečnosti šlo naopak o odstranění jejich nespravedlivého zvýhodnění.

Takže bych se vůbec nedivil, kdyby i v Nigérii něco z toho seznamu věcí, které jsou zakázány homosexuálům, bylo ve skutečnosti zakázáno i heterosexuálům. Na druhou stranu je ten seznam tak dlouhý, že nějaké racionální jádro ta zpráva o diskriminaci homosexuálů asi mít bude.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Nigérie osekává práva homosexuálů.

Nový příspěvek od simgiran »

Gabrieli, tak si to přečti prvně. Jo, je tam za homosexuální styk HIV pozitivním, z pozice autority, s dítětem, ale třeba také za opakované spáchání. Jinak za samotný pohlavní styk s dospělou osobou stejného pohlaví hrozí "jen" doživotí. http://en.wikipedia.org/wiki/Uganda_Anti-Homosexuality_Bill#Overview_of_provisions
The bill divides homosexual behavior into two categories: "aggravated homosexuality", in which an offender would receive the death penalty, or "the offence of homosexuality" in which an offender would receive life imprisonment. "Aggravated homosexuality" is defined to include homosexual acts committed by a person who is HIV-positive, is a parent or authority figure, or who administers intoxicating substances, homosexual acts committed on minors or people with disabilities, and repeat offenders. "The offence of homosexuality" is defined to include same-sex sexual acts, involvement in a same-sex marriage, or an attempt to commit aggravated homosexuality.
Mimochodem, stejně to popisuje CNN s odvoláním na Amnesty International a BBC.

O situaci v Ugandě vyšel dokument God Loves Uganda http://www.godlovesuganda.com/, který popisuje vliv evangelikálních misionářů z USA.

V Nigérii je to další ohromná prasárna proti lidem.