Můj bratr je pes / Mein Bruder ist ein Hund (2004, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Můj bratr je pes / Mein Bruder ist ein Hund (2004, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Můj bratr je pes / Mein Bruder ist ein Hund

Malá Marietta moc touží mít doma psa, ale rodiče nechtějí její přání splnit. Zato má mladšího brášku Tobiase, který ji dost štve. Rodiče odjíždějí sami dva na dovolenou a děti po tu dobu hlídá babička. Marietta ještě před jejich odjezdem dostane k narozeninám podivný kámen. Jednou když ulehá ke spánku a kámen má u sebe, pomyslí si, že by chtěla místo bratra psa. Ráno když se vzbudí, leží vedle ní na posteli malý bílý chlupáč. A co teď? Před babičkou dělá, že bratr odjel na tábor, a pes si svou roztomilostí získává nakonec i náklonnost babičky. Také filmařům se zalíbí, neboť udělá vše, co se po něm chce, a tak jej nejprve obsadí do reklamy a poté i do filmu. Ale Marietta se trápí tím, co způsobila, a rodiče se zanedlouho mají vrátit. Ale vždyť má podivný kámen…

ČSFD

Příjemný německý film. V hlavní roli 11letá Maria E., 7letý Hans-Laurin B, se v lidské podobě objevuje jen asi po třetnu filmu.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.