Jedeme k babičce / Olsen Twins: Ideme k starej mame / To Grandmother's House We Go (1992, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Jedeme k babičce / Olsen Twins: Ideme k starej mame / To Grandmother's House We Go (1992, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Jedeme k babičce / Olsen Twins: Ideme k starej mame / To Grandmother's House We Go

Dve malé neposedné dvojičky Jully a Sára žijú len so svojou mamou Rondou, ktorá má s nimi plné ruky práce. Okrem toho je ešte zamestnaná v miestnej samoobsluhe. Dievčatá by boli rady, keby mali aj otecka, ktorý by mamičke so všetkým pomáhal. Záujem o ňu prejavuje sympatický poslíček Eddie, ktorý však zostane veľmi prekvapený keď zistí, že Ronda má už dve deti. Blížia sa Vianoce. Stará mama pozve svoju dcéru a vnúčence na vianočný karneval. Deti by chceli ísť, mama však musí vyriešiť veľký problém - na Štedrý deň má službu v obchode a ešte to svojim dievčatám nedokázala povedať. U priateľky sa posťažuje, ako by si potrebovala oddýchnuť a byť chvíľu sama. Sára a Jully to počujú a pochopia po svojom. Rozhodnú sa ísť na Vianoce k starej mame a hneď sa vyberú na cestu.

ČSFD

Obrázek

V hlavní roli 6leté Olsenky.
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.