La Drolesse / The Hussy (1979, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

La Drolesse / The Hussy (1979, film)

Nový příspěvek od malou »

La Drolesse / The Hussy

Nevím jestli už to sem někdo dal.

Ve filmu jde o 12 letou dívku jménem Madou a nepedofilního podivína,který malou dívku unese.

Po nějaké době se spřátelý, ale jejich vztah nezůstane bez konfliktů. Mladá Madou časem řekne že sní o tom mít rodinu a aby jí mladík udělal díte. Stím mladik nesouhlasí a řekne jí že je nato ješte mladá.

Po nějake době je objeví policie a únosce zatkne.

Ten případ mi připomíná ůnos Nataši Kampušové, až nato že Nataša byla vězněna ve sklepě a Madou na střeše.

Ten film, který se dá shlédnout na youtube, je vidět že Madeleine Desdevises má Leukémii. Bohužel 3 roky po natočení tohoto filmu Madeleine zemřela. achjo :(

ČSFD
IMDb

Obrázek Obrázek