Homosexualismus v ČR (Zpovědnice.cz)

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6508
Dal: 1648 poděkování
Dostal: 3535 poděkování

Homosexualismus v ČR (Zpovědnice.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

I tady o nás píšou:

Na idnes.cz nám hlasitě vytrubujou že se blíží další prague pride přehlídka homoexhibicionistů
je mi jedno co si kdo dělá v soukromí ale nevím proč by měli cpát svou orientaci nám normálním schválně povolil by magistrát průvod na oslavu heterosexuality?
asi těžko to je přece homofooooooobie!!!
mám radši lidi co něco dokáží něco umějí ne ubožáky co se musí prezentovat tím že jsou nějak odlišní a cpát to všem kolem až do omrzení
ale nejsou to jen pouliční šaškárny
slovo homosexualismus používám záměrně protože to už je ideologie tohle vnucování odlišnosti
když se schvaloval zákon o registrovaném partnerství tak nám růžová lobby tvrdila že tím to končí že adopce dětí nechtějí ale dnes už tlačí na to aby je schválili a neomarxistická loutka dienstbier samozřejmě poslechne.
jedinou skutečně utlačovanou menšinou jsou bílí zdraví heterosexuální muži co chodí do práce a platí daně! ti mají jediné právo držet hubu a financovat všechny ostatní
a ještě perlička loni se na prague pride přimotalo několik pedofilů v maskách a veřejně propagovalo svoji deviaci byl to poprask i organizátoři se od nich distancovali
takže co takhle samostatný průvod pedofilů je to přece taky menšina co multikulturní soudruzi?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Píšou o nás

Nový příspěvek od Hranicar »

Nesnáším lidi, kteří propojují problematiku sexuálních menšin s multikulturalismem, jako by to byly spojité nádoby. Nejsou. A stejně tak nesnáším lidi, kteří si myslí, že když se někdo zastává sexuálních menšin, je to automaticky levičák, nebo že je levičák, když sám k takové menšině patří. Ostatně všichni víme, jak se na sexuální odlišnosti nahlíželo za socialismu. Takové výroky zpravidla pronášejí nepříliš chytří lidé, kteří nutně potřebují mít názory rozděleny na pravicové a levicové (bez ohledu na to, jestli to tak doopravdy je), protože sami nedokáží myslet. Navíc je rozdělení politických subjektů na pravici a levici v současnosti spíš zjednodušením. Je to něco, co platilo před 100 lety, ale dnes je doba jinde.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3144
Dal: 11 poděkování
Dostal: 498 poděkování

Re: Píšou o nás

Nový příspěvek od Jednorozec »

No ohledně levice, moc pravičáků v naší společnosti asi nebude, když uvážíme, že to mají být zastánci šlechty a kléru, v přeneseném slova smyslu silní konzervativci :0)
Přijde mi vtipné, jak se každý snaží tvářit jako že on je ten pravičák, protože přece komunizmus....
Obecně vzato levice znamenala změny, rovnoprávnost a liberalizmus, pravice naopak konzervatizmus . Uvolnění zažitých dogmat o sexuálních menšinách tudíž s pravicí nejde moc dohromady.

Je to stejná pitomost jako pravicoví zelení. Politika zelených je ochrana životního prostředí a to v zájmu většiny a ve výsledku na úkor jednotlivců a zažitých postupů/stavu.

Ale s tím multikulti nesmyslem souhlasím, to souvisí s nacionalizmem nikoli se sexuálními menšinami.
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Píšou o nás

Nový příspěvek od Hranicar »

No jo, jenomže u nás je v tom ten háček, že tady 40 let vládli komunisté. No a komunisté se svým kolektivismem sice patří k levici, ale moc liberálně si nepočínali. Takže kdo je u nás teď vlastně konzervativec? Ten, kdo teskní po zlatých časech komunismu, nebo ten, kdo volá po monarchii? Komunisté mají často konzervativnější názory, než tzv. středopravicové strany.
Navíc ta levice není definována jen liberalismem, ale i kolektivismem, což spolu z mého pohledu moc nejde dohromady.
A taky mě vždycky zaráželo, že pro konzervativce má často velký význam křesťanství a víra, a to i přesto, že Ježíš byl tak trochu hipík a v jeho učení byly z dnešního pohledu i prvky socialismu.
Takže si nemůžu pomoct, ale je v tom bordel a myslím, že tohle dělení je už zastaralé.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Píšou o nás

Nový příspěvek od simgiran »

Ona taky pravice a levice bývá používána relativně. Ale já bych se na taková označení vykašlal. Myslím, že je potřeba vyrůst z toho, že jedině pravičáci/levičáci jsou rozumní a zodpovědní a že správný pravičák/levičák volí tu jedinou správnou pravicovou/levicovou stranu. U různých věcí můžu cítit různou potřebu kolektivní regulace a měl bych při jejich posuzování zkusit co nejlépe odhadnou dopady a poučit se ze zkušeností, které s konkrétními problémy a opatřeními jsou. Je nesmysl říkat, že když chce někdo např. zpřísnit ekologické předpisy, tak zároveň musí podporovat celkové zvýšení daní nebo třeba že musí být proti školnému na VŠ.

Ale to už jsme off topic.