Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Měli jste někdy problémy kvůli pedofilii?

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
malou
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Dal: 1 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Měli jste někdy problémy kvůli pedofilii?

Nový příspěvek od malou »

Meli uz jste nekdy problemi k vuli pedofilii?Ja jsem byl jednou ve vidni na nudaplazi "gaensehaefl" a chvily jsem se dival(neprovokativne)na jednu rodinku s dcerkami a jeden chlapek potom ke mne prisel a rekl mi"soll ich mal den Bademeister holen Sie Kinderficker"v cestine "mam zavolat plavcika vy sukac deti".

Potom jsem byl na prochazce lesem a byla tam takova chaloupka s restauraci,taky v rakousku a byla tam jedna asi 11 leta divenka ktera vypomahala asi rodine.Ja jsem si sedl na zidly a po nejake dobe jsem se dival na jeji hole brisko,mela jenom podprsenku a to uvidela jeji babicka a neco ji rekla,asi ze jsem uchyl a ta holcicka s tim nesouhlasila a rekla ji"Grossmutter bitte"asi jako"babi prosim nechtoho".

I doma jak bydlim,me kdysi jedna sousedka nemela moc v lasce,k vuli tomu ze jsu moc hodny k holcickam.Ale ted sni vychazim dobre (kdyz z jistila ze nejsem nebezpecny a nechcu jim ublizit) a na holcicky jsu hodny porad *yes* *heart* .
MarkM
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Dal: 281 poděkování
Dostal: 116 poděkování

Re: Problemi k vuli pedofilii?

Nový příspěvek od MarkM »

Nepamatuju si, že bych měl někdy takový problém.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.