iDnes.cz: Deviant onanoval před jedenáctiletou dívkou.

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 178 poděkování

iDnes.cz: Deviant onanoval před jedenáctiletou dívkou.

Nový příspěvek od efix »

V článku:
Podle sexuologa Jaroslava Zvěřiny je ale každý exhibicionista a deviant nebezpečný. "Když se obnažuje před dětmi, tak se velmi pravděpodobně dá předpokládat, že je pedofilně orientovaný. Já vždy říkám, že je dobře každého exhibicionistu zadržet a vyšetřit," uvedl Zvěřina.
Tak nevím, co si o tomhle Zvěřinově výroku mám myslet... Jako že každý deviant je nebezpečný? Nebo jen deviant-exhibicionista? Nebo to zase nějaký reportér překroutil? *dont_know*

http://budejovice.idnes.cz/deviant-onanoval-ve-strakonicich-pred-divkou-fa0-/budejovice-zpravy.aspx?c=A131121_144617_budejovice-zpravy_khr
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: iDnes.cz: Deviant onanoval před jedenáctiletou dívkou.

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Nejspíš řekl jen to, co je v uvozovkách, tedy že je pedofilně orientovaný, a novinář si to vysvětlil tak, že pedofilně orientovaný = nebezpečný.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.