Uděleno varování uživateli ksoft

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Kasz »

Ksoft má od simgirana 14denní BAN na fórum, nově založený účet "pedomen" mu byl proto smazán.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Kasz píše:Ksoft má od simgirana 14denní BAN na fórum, nově založený účet "pedomen" mu byl proto smazán.
Pokud někdo tímto způsobem obchází udělený trest, tak by bylo možná na místě mu BAN prodloužit. Ale to spíš pro příště.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Kasz »

S ksoftem se již poněkolikáté loučím, tentokrát definitivně, nejen za tento příspěvek: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=35206#p35206

Kromě trestné lavice má zablokovanou i přezdívku a odebral jsem mu všechna obdržená poděkování za své příspěvky. V případě opakované registrace mu bude takový nový účet smazán, včetně nových příspěvků. Pokud se mu nelíbí vedení webu, jistě sem již nebude chodit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Takže když se ksoft v diskusi dvou přibližně stejně velkých názorových skupin, přičemž v obou skupinách jsou stálí respektovaní uživatelé, přidá na jednu stranu, přinese mu to ban. Super diskuse.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 293 poděkování
Dostal: 516 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Teenbl »

Gabriel Svoboda píše:Takže když se ksoft v diskusi dvou přibližně stejně velkých názorových skupin, přičemž v obou skupinách jsou stálí respektovaní uživatelé, přidá na jednu stranu, přinese mu to ban. Super diskuse.
Gabrieli to snad nemyslíš už ani vážně. S ksoftem jsou snad nepřetržitě ty samé potíže, problémem v jeho reakcích není jiný názor, problém je vulgarita, útočnost, arogance, urážky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 5):
Kasz, Allein, simgiran, Marco Freeman, Jeremy
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

V případě, kdy admini interpretují Plyšáčkovy výroky v jeho neprospěch, a to fantaskním způsobem převzatým patrně z jiné galaxie, jsou vulgarita, útočnost, arogance a urážky na místě, protože slušná diskuse nezabrala.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 293 poděkování
Dostal: 516 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Teenbl »

No já myslím, že ksoft jednal arogantně a útočně mnohem dřív než začala jakákoliv slušná diskuze. Pokud vím, tak administrátorský zásah na Plyšáčkův výrok přišel mnohem později, než se ksoft začal chovat neslušně.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od asce »

Max1 (Ksoft) má poněkud vulgárnější výrazivo. To je jistě nesprávně. Podle mne by mělo být reagováno přesně na toto. Urážka Shillen byla zásadní chybou a nesouhlasím s ní. Psát o tobě Kaszi, jako o psychpatovi, s tím také nesouhlasím. Toto by mělo být Maxovi jednoznačně vytknuto. Já mu vytýkám ještě jednu věc. Těmito urážkami tobě, Kaszi, dává jasnou zbraň do ruky, jak se nezabývat jádrem problému. Já se to snažil dělat slušně. V podstatě jsem skončil jako hlupák, který se vnucuje. Max to zkrátka dělá s větším rámusem. Rád se jej zbavuješ. Neměl by ses raději přeci jen zamyslet nad tím, co ti tu jistá nemalá část členů sděluje?

Máš pravdu, že by nebylo vhodné, abych byl moderátorem. Z toho, co mi poslal Gabriel, bych já pustil všechno. Chat je totiž podle mne místo pro odlehčení, pro odreagování. Píší si dospělí lidě (pominu-li některé tvoje moderátory). Jde o běžný odlehčený hovor "u piva". Zde se tak prostě mluví. Neměli bychom třeba příště sedět u chatu v obleku a s kravatou? Vlastně neměli - kravata v sedu končí špičkou v jistých místech a někdo by to mohl brát jako nemístné... Vlastně ani o počasí bychom si neměli psát - někdo by mohl napsat, že je docela vlhké a to by také u někoho mohlo vyvolat jisté pobuřující asociace. No, vlastně ani o svých plánech bychom se nemuseli zmiňovat - třeba mám naplánováno jednání na středu a někdo by to mohl pod dojmem rčení "Středa, je ho tam třeba" interpretovat také nevhodně...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

teenbl píše:No já myslím, že ksoft jednal arogantně a útočně mnohem dřív než začala jakákoliv slušná diskuze. Pokud vím, tak administrátorský zásah na Plyšáčkův výrok přišel mnohem později, než se ksoft začal chovat neslušně.
Ne, nejdřív byla půlhodinová slušná diskuse a až pak ksoft napsal Shillen "ty blbečku".

[16.11. 21:13:00] �ekni�eptej Shillen : Plyšáčku, vzkazovali jsme ti, že víš, co ti hrozí. Ale rozhodli jsme se, že na to nepůjdeme tak zprudka a ještě ti dáme šanci. Počátkem dnešního dne ti začíná BAN, který skončí 23. prosince 2015. Pakliže po tomto datu proneseš dvojsmysl, čeká tě půlroční BAN do června. A pak už žádný další BAN, vyjma permanentního, přijít nemůže.
[16.11. 21:13:14] �ekni�eptej Gabriel Svoboda → Shillen : co špatného napsal Plyšáček?
...
[16.11. 21:37:31] �ekni�eptej max1 → Shillen : si nechapava nepedofilka ... šlo jen o vtip na temu vysuvani objektivu na kupališti na moji osobu že by se mi postavil taky ty blbečku
[16.11. 21:42:31] �ekni�eptej Kasz : Ahojte, jdu udělat trochu pořádek. Začnu tím, že max bude mít rovněž BAN do 23.12. za oslovení moderátorky slovy "ty blbečku".
[16.11. 21:43:17] Uživatel max1 byl zablokován uživatelem Kasz na 100000 minut. Důvod: Oslovení moderátorky "ty blbečku"
[16.11. 21:46:03] Uživatel Plyšáček byl zablokován uživatelem Shillen na 100000 minut. Důvod: Dvojsmysl.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Allein »

Gabriel Svoboda píše:V případě, kdy ... jsou vulgarita, útočnost, arogance a urážky na místě, protože slušná diskuse nezabrala.
Když budeš někde u soudu a soud rozhodne ve tvůj neprospěch, taky se otočíš na soudce a řekneš mu: "Tos rozhodl blbě, ty blbečku! Rozsudky tady mají na starosti jen psychopati!"?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvek:
K3i4L
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Jsou situace, kdy je v pořádku něco takového soudci říct.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 293 poděkování
Dostal: 516 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Teenbl »

Shillen píše: Když budeš někde u soudu a soud rozhodne ve tvůj neprospěch, taky se otočíš na soudce a řekneš mu: "Tos rozhodl blbě, ty blbečku! Rozsudky tady mají na starosti jen psychopati!"?
Přirovnání se soudcem bych tady fakt nepoužíval. Zaprvé u soudu je možné se odvolat, to tady samozřejmě nemůže fungovat. Za další je i ústavně zakotveno právo na odpor. :) Určitě existuje situace, kde by se toto mohlo stát.
Na názoru na chování ksofta a oprávněnost banu to ale opravdu nic nemění.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, I9II
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Já hlavně vidím problém v tom, že když měl Ksoft problém s rozhodnutím moderátorky na chatu, tak se jí měl slušně zeptat, o co jí šlo, a pak nebo rovnou se obrátit na fórum či administrátora, že s jejím rozhodnutím má problém. Právě proto vzniklo pravidlo o navážení se do moderátora, jelikož abych po vykonání zásahu byl častován větou "ty blbečku", to by fakt nebylo moc pěkné. A je mi líto, že toto někdo použil.

Když bych to nepřirovnal k soudu, přirovnal bych to raději k pracovnímu poměru, kde by můj nadřízený s něčím razantně nesouhlasil a udělil mi nějaké napomenutí. Taky bych raději šel, omluvil bych se a dodal bych, že ale stále netuším, co jsem udělal špatně. Protože kdybych mu nadal do blbečků a psychopatů, tak si rovnou můžu jít hned po tom rozhovoru na úřad práce shánět nový "flek".

S takovým chováním to člověk nejen na webu, ale i v životě moc daleko nedotáhne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Filip, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Marco Freeman píše:Já hlavně vidím problém v tom, že když měl Ksoft problém s rozhodnutím moderátorky na chatu, tak se jí měl slušně zeptat, o co jí šlo [...] dodal bych, že ale stále netuším, co jsem udělal špatně.
To přesně jsme my (ksoft i ostatní) 30 minut intenzivně dělali, ale bylo to jako házení hrachu na zeď.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od asce »

Marco Freeman píše:Já hlavně vidím problém v tom, že když měl Ksoft problém s rozhodnutím moderátorky na chatu, tak se jí měl slušně zeptat, o co jí šlo, a pak nebo rovnou se obrátit na fórum či administrátora, že s jejím rozhodnutím má problém. Právě proto vzniklo pravidlo o navážení se do moderátora, jelikož abych po vykonání zásahu byl častován větou "ty blbečku", to by fakt nebylo moc pěkné. A je mi líto, že toto někdo použil...
O tom, Marco, jistě není sporu. Problém je v tom, že za současné konstelace nemá cenu se někam obracet. Možná tak na lampárnu. Ostatně sám jsi v tomto duchu přilil olej do ohně - u fotky, kvůli které bylo dokonce hlasování. Vyjádřil ses v tom smyslu, že jednou jsi rozhodl, takže nechápeš jakoukoliv diskuzi - kterou mimochodem vyvolal Kasz. Bylo to dokonce neuctivé - byli jsme k diskuzi vyzváni nejvyšším velitelem. Takže se nediv, že je potom taková frustrace a emoce vyplavou na povrch... Tím pochopitelně nehájím urážky.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Gabriel Svoboda píše:To přesně jsme my (ksoft i ostatní) 30 minut intenzivně dělali, ale bylo to jako házení hrachu na zeď.
Jak jsem psal, v tom případě jste měli jít na fórum a stěžovat si oficiální cestou. Ksoft toho nadávkou zjevně moc nevyřešil.
asce píše:Ostatně sám jsi v tomto duchu přilil olej do ohně - u fotky, kvůli které bylo dokonce hlasování.
Hlasování nebylo vedeno v tom smyslu, jestli zde daná fotka má zůstat nebo ne, ale v tom smyslu, jestli si uživatelé myslí, že by na naše fórum byla vhodná. A byla vytvořena právě jen kvůli mně a kvůli Kaszovi, jelikož jsme se v rámci spolupráce ve vedení webu nemohli domluvit, jestli vhodná je. Každopádně to mělo pouze formu informační, jelikož pokud kdokoliv z moderátorského týmu nesouhlasí s nějakou fotkou, tak ji může odstranit ihned, a to aniž by se ptal nebo aby mu to muselo být schváleno.
asce píše:Vyjádřil ses v tom smyslu, že jednou jsi rozhodl, takže nechápeš jakoukoliv diskuzi - kterou mimochodem vyvolal Kasz.
"Nadále jako moderátor nesouhlasím s přítomnosti této fotky na webu," jsem tuším psal. Věty "Nevidím, proč pokračovat v diskuzi, můj postoj k fotce jsem již vyjádřil a na něm také nadále trvám. Nyní si jdu udělat večeři a zahrát si s Prckem Dostihy a sázky." jsem psal ve smyslu, že nevidím důvod, proč bych já měl setrvávat v diskuzi, když už jsem svůj názor dal najevo a mám v plánu jiné aktivity.

Nejsem si vědom, že bych prohlásil něco v takovém tónu, jaký jsi napsal. Jestli jsem to jen někde přehlédl a byl jsem až natolik podrážděný, že jsem tohle napsal, tak se omlouvám, nicméně ani při prolétnutí příslušného vlákna jsem to nenašel, jen výše zmíněné věty.

Měj se hezky,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od asce »

Marco Freeman píše:"Nadále jako moderátor nesouhlasím s přítomnosti této fotky na webu," jsem tuším psal. Věty "Nevidím, proč pokračovat v diskuzi, můj postoj k fotce jsem již vyjádřil a na něm také nadále trvám. Nyní si jdu udělat večeři a zahrát si s Prckem Dostihy a sázky." jsem psal ve smyslu, že nevidím důvod, proč bych já měl setrvávat v diskuzi, když už jsem svůj názor dal najevo a mám v plánu jiné aktivity.
Já pochopitelně nevím, co jste si říkali nebo neříkali v zákulisí. Já soudím podle toho, co se objevilo na fóru. Zde nás vrchní velitel vyzval k diskuzi. Jelikož na danou věc jsem měl názor, diskuze jsem se zůčastnil. Mimochodem - kdyby ta diskuze nebyla vyvolána, ještě k tomu velitelem, jen bych posmutněl, že jsi rozhodl jak jsi rozhodl, považoval bych to za necitlivé, možná bych si pomyslel cosi o schválnosti, ale nechal bych to být. Takže když jsem se na výzvu té diskuze zůčastnil, pak se mě pochopitelně tvoje slova: "Nevidím, proč pokračovat v diskuzi," dotkla. Prostě jsem to vnímal jako arogantní postoj.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Kasz »

ksoft alias MBB11 včera na chatu opět obhajoval sexuální aktivity s dětmi -> účet trvale zablokován.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Byl jsem tehdy na chatu, ale nepůsobilo to na mě jako obhajoba sexuálních kontaktů s dětmi. Ksoft jen vysvětloval, že není pravda vše, co se píše v tom článku o Plyšáčkovi.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Admini reagovali na Ksoftovo chování poté, co jim přišlo dvojí ohlášení od dvou různých lidí - jedna SOSka na chatu, druhá adminům došla do SZ na fóru. Oba uživatelé v ní víceméně popsali to samé - že Ksoft na chatu nepřímo obhajuje sex s dětmi.

Po projití logu se zjistilo, že šlo o diskuzi, která vyznívala ve smyslu, že děti jsou plnohodnotných sexuálních vztahů schopné a neubližuje jim to, protože se jedná o akt čisté lásky mezi dvěma lidmi, že ve skutečnosti ubližuje jenom společnost a nic jiného. V kontextu to navíc vyznívalo jako obhajoba vztahu nedospělé dívky a pedofila, obzvlášť když se tam vyskytly debaty o tom, že to nikdo vůbec nepochopí, že to pochopí jen ti, kteří to zažili, a ostatní absolutně nevidí realitu. Bohužel je v tom ta obhajoba neobhajitelného patrná.

Jeden citát za všechny: MBB11 → K3i4l: mala holka je schopna lasky i sexualnych vztahu a to čistej lasky sex jako takovi detem nevadi problem je jinde

Problém je ten, že podobné myšlenky, psané takovým přesvědčujícím stylem, jak napsal K3i4L trefně v průběhu chatu, mohou v určitém směru podpořit pedofily v tom, že "jestliže je to se souhlasem dítěte a máme se s dítětem rádi, je to v pořádku a neublíží to, jen si musím dát pozor, aby to nevyplulo na povrch, protože pak by ublížila společnost". Nicméně to tak samozřejmě není.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Kasz
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů