Nesehnali školku, dítě tak dávají na hlídání do ...

Diskuze o problematice dětí.
Uživatelský avatar
fenix

Nesehnali školku, dítě tak dávají na hlídání do ...

Nový příspěvek od fenix »

Nesehnali školku, dítě tak dávají na hlídání do obchodních center (idnes.cz)
Více než pět tisíc pražských rodin nesehnalo od září místo pro své dítě ve školce. Některé matky proto děti svěřují hlídacím koutkům v obchodních centrech. I na šest hodin. Musí totiž do práce.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Nesehnali školku, dítě tak dávají na hlídání do ...

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Takový postup pro děti není vhodný. Koutky dobře slouží na chvíli, když rodiče potřebují nakoupit. Pro dlouhý pobyt už dobré nejsou. "Dítě si tu nemá kde odpočinout," poukazuje nová poslankyně Marta Semelová (KSČM), která na problém upozornila.

"Školka má dítě vzdělávat, a to koutek v obchodním centru nahradit nemůže," dodala tato bývalá pedagožka. České i zahraniční výzkumy dokazují, že kdo chodil do školky, dosáhl ve škole lepších výsledků.
No jo, páni politici, to si musíte vybrat. Když školky zavalíte tisícem nesmyslných regulací a uměle tak způsobíte jejich nedostatek, půjdou prostě lidé tam, kde regulace nejsou.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.