Poznávání pedofilů na základě asociačních úkolů

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 907
Dal: 145 poděkování
Dostal: 829 poděkování

Poznávání pedofilů na základě asociačních úkolů

Nový příspěvek od Myš »

http://www.healthcanal.com/public-health-safety/41013-paedophiles-identified-accurately-with-implicit-association-tasks.html

Studie s 20 neodsouzenými pedofily (z nichž 10 s příslibem anonymity přiznalo sexuální zkušenost s dětmi) a 20 heterosexuály. Výsledky ukazují více než 90% procentní shodu.

Metoda spočívala v tom, že v prvním úkolu účastníci šipkami zařazovali 20 obrázků mužů, žen i dětí (v plavkách) jako sexuálně neutrální nebo sexuálně přitažlivé a jestli je to dospělý, nebo dítě. Čím rychlejší bylo spojení těchto dvou informací, tím výraznější byla asociace mezi věkem a přitažlivostí.

Druhý úkol spočíval v ukázáno 20 neutrálních slov kombinovaných se slovy se sexuálním podtextem, které bylo potřeba roztřídit k daným obrázkům v co nejrychlejším čase.

Zatím nebylo testována varianta, že by se pedofil snažil test obejít, ale porovnání reakčního času by zde mohlo být klíčové.

V článku spekulují, že v budoucnu by se podobného testu mohlo využít např. při nastoupení na pozicích, kde se pracuje s dětmi. Jak ale v závěru dodává vedoucí studie, studie byla malá, výsledky metody nejsou 100% průkazné, polemizuje nad etickou stránkou nemožnosti přijmutí na tyto pozice jen na základě myšlenek, a že eticko-legální aspekt by měl být podrobně studován zvlášť.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Poznávání pedofilů na základě asociačních úkolů

Nový příspěvek od Hebeš »

Zajímavý test.
Já jsem si všiml jednoho rozdílu ve vyjadřování pedofila a heterosexuála. Stejnou situaci jsem já popsal "Do vlakového kupé si k nám přisedla desetiletá holčička s matkou" zatímco táta to popsal "Do vlakového kupé si k nám přisedla slečna s dcerou".
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.