Neni težke jse rozhodnout, težke je žit s následky (dopis)

VLASTNÍ TVORBA slouží ke sdílení vlastní tvorby uživatelů – povídek, črt, básní, písní, kreseb, případně i fotografií a videoklipů zobrazujících veřejně známé osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání vlastní tvorby uživatelů.
  2. Je přísně zakázáno vkládání tvorby, která je sexuálně explicitní či provokativní.
  3. V případě, že je v rámci vlákna uvedeno audiovizuální dílo zobrazující reálnou osobu, musí se jednat o osobu, která je veřejně známá či na veřejnosti se prezentující a která je v současnosti starší 18 let (narozena do r. 2003 včetně). Fotografie, obrázky a videa je zároveň možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
ksoft

Neni težke jse rozhodnout, težke je žit s následky (dopis)

Nový příspěvek od ksoft »

Jsem jse nudil tak jsem neco napsal co bych chcel řict holke.

Neni težke jse rozhodnout, težke je žit s následky.

Viš ja budu pořad 11 letym ditkem ale ty budeš starši a starši. Nevim jak jse budu stebou hrat a bavit no rad te budu mit napořad. Ted to ješte nechapeš ale nebuj jednou to cele pochopiš a snad jsi na mě spomeneš jak jsem te ja měl rad. A taky pochopiš proč jsem delal to čemu ješte ted nerozumiš. Prozatim jen vnimaš co jse semnou deje a jak jse ty měniš. Jsi stoho všeho zmatena ale nebuj to jednou taky pomine.

Mám vic let vic životnych skusenosti ale na tom stejne nesejde to co prožiješ ty ja nikdy mit nebudu. Budeš žit muj sen.