Dědu odsoudili za týrání vnučky, které mu nikdy neprokázali

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
fenix

Dědu odsoudili za týrání vnučky, které mu nikdy neprokázali

Nový příspěvek od fenix »

Dědu odsoudili za týrání vnučky, které mu nikdy neprokázali
Okresní soud v Táboře mu za to v květnu 2011 uložil 30 měsíců podmíněně na tři roky a krajský soud jeho odvolání zamítl. Obžalovaný pak podal dovolání k Nejvyššímu soudu ČR . Jeho jednání prý nemělo intenzitu trestného činu. Nikdy vůči ní fyzický trest nepoužil, ani jakýmkoli zlým nakládáním vůči ní neprojevoval vyšší stupeň necitelnosti a bezohlednosti. Nikdy na ní nebyly zjištěny stopy fyzického násilí. Vždy s ní řešil vše po dobrém. Poškozená často lhala, nechodila do školy a v důsledku toho měla špatné známky. Podle znalkyně její chování vykazuje paranoidní rysy. K tvrzenému psychickému tlaku na poškozenou mělo docházet po dobu asi tří měsíců, takže vzhledem k nízké intenzitě jednání nelze konstatovat, že by čin byl páchán „po delší dobu".
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dědu odsoudili za týrání vnučky, které mu nikdy neprokáz

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Těžko říct, jestli soudy nepřestřelily ... Jestli má nový důkaz (prohlášení poškozené, ve kterém uvedla, že vypovídala nepravdivě), měl by zkusit žádost o obnovu řízení.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Dědu odsoudili za týrání vnučky, které mu nikdy neprokáz

Nový příspěvek od Jednorozec »

Měl jsem za to, že stále ještě platí zásada, že v případě pochybností o vinně se soud přiklání na stranu obžalovaného. To jak se zdá u těchto případů neplatí... Mimochodem v případě dětí a dospívajících vychovávaných v tomto problematickém prostředí (protože dotyčný chce počkat na její výpověď jakmile bude plnoletá tak předpokládám že se jednalo spíš o náctiletou puberťačku), tak se dá klidně předpokládat že v momentě, kdy se k ní dědeček snažil chovat přísně, tak se ho zbavila lží a později toho litovala...