Židokřesťanské hodnoty znovu útočí (Blogspot.cz)

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1621 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Židokřesťanské hodnoty znovu útočí (Blogspot.cz)

Nový příspěvek od Kasz »


Zatímco jsem slézal spišské a šarišské hrady a navštěvoval slovenská královská města, seběhlo se plno událostí.

Například plynový útok v Sýrii ukázal, že důvěryhodnost vládců demokratického světa a jejich medií klesla na úroveň kommunistických papalášů a jejich medií: jak media napsala, že to byl Assad, lid to zcela automaticky vzal jako zprávu opačnou, tj., že to byli rebelové. Na rozdíl od totality máme i media nemassová, alternativní, ve kterých se dostatečně důrazně poukazuje na předčasnost obviňování Assada.

Ale chtěl jsem psát o něčem jiném: během homosexualistického festivalu Prague Pride 2013 bylo stádo podrobeno novému testu tolerance, popř. netečnosti, podle toho, jak se na to kdo dívá. Své místo na výsluní tolerance prý začala drze vyžadovat další typicky židokřesťanská hodnota - pedofilie. Žádný soudný člověk není překvapen - tohle musel očekávat od chvíle, kdy nastoupilo aggressivní zrovnopravňování jinak orientovaných LGBT-ček. Jak se řekne A, nelze časem neříct B. Snobští intellektuálové budou samozřejmě držet hubu, aby si nepošramotili svůj multikulturní profil, protože pak by se s nimi ti ostatní snobové nebavili. Ozve se jen pár zkompromitovaných šílenců kolem D.O.S.T. a s těmi si media (zatím ještě stále) snadno poradí: nikdo z nich není brán vážně, každý má nějakou ošklivou nálepku.

Zde v Holandsku je situace ještě pokročilejší: tady se pokusili založit i stranu a - jak se píše v odkazovaném článku - soud zde odmítl stíhat nadaci, která bojuje za legalizaci pedofilního pohlavního styku s odůvodněním, že pro společnost nepředstavuje žádné riziko. Jistě budete se mnou souhlasit, že Vladimír Stwora svým uveřejněním překladu článku, který zvažuje možnost jiného počtu obětí tragické události před 70 lety, představuje pro společnost risiko nesrovnatelně větší a byl v České republice nestranným a demokratickým soudem po zásluze odsouzen!

Aktualisace: abych předešel nedorozumění jako v případě v.p. Kreuzfelda, upřesňuji, že tzv. "židokřesťanské hodnoty" nejsou ve své naprosté většině hodnotami ani židovskými ani křesťanskými. Jsou to hodnoty kosmopolitního, modernistického, antitradičního a antináboženského světa, který je svou podstatou jak protikřesťanský tak protižidovský (v tom tradičním náboženském smyslu). Jelikož tento svět sám své pahodnoty nazývá "židokřesťanské", ač takovými nejsou, ponechávám v textech tento lživý termín většinou bez úvozovek, jak celou škálu dalších falešných označení, kteréžto thema již bylo rozebíráno nesčíslněkrát.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Židokřesťanské hodnoty znovu útočí (Blogspot.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Kasz píše:Židokřesťanské hodnoty znovu útočí (discussionspeed.Blogspot.cz)

Ale chtěl jsem psát o něčem jiném: během homosexualistického festivalu Prague Pride 2013 bylo stádo podrobeno novému testu tolerance, popř. netečnosti, podle toho, jak se na to kdo dívá. Své místo na výsluní tolerance prý začala drze vyžadovat další typicky židokřesťanská hodnota - pedofilie. Žádný soudný člověk není překvapen - tohle musel očekávat od chvíle, kdy nastoupilo aggressivní zrovnopravňování jinak orientovaných LGBT-ček.
Ten "intelektuál" by si měl něco přečíst třeba o starém řecku, by se divil...
Uživatelský avatar
StrangerByNight
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Příspěvky: 97
Dal: 8 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Židokřesťanské hodnoty znovu útočí (Blogspot.cz)

Nový příspěvek od StrangerByNight »

Autorovu terminologii moc nechápu - pod pojmem "židokřesťanské hodnoty" jsem si naopak vždycky představoval ostentativní odpor vůči všemu, co nezapadá do konceptu toho, co si ultrakonzervativní aktivisté (bez ohledu na náboženské vyznání) představují pod pojmem "tradiční rodina" (otec = neomezený vůdce rodiny; matka = stroj na plození dětí na na zabezpečování chodu domácnosti, děti = soukromý projekt a předmět seberealizace vůdce rodiny, který nesmí být ohrožen působením žádných rozvratných živlů; antikoncepce, interrupce, cizoložství atd. = nástroj, pomocí něhož Ďábel podněcuje ke zpochybňování legitimity práva vůdce rodiny na seberealizaci; dopuštění toho, aby se "děti" dověděly, jak ve skutečnosti přišly na svět, dříve než v 15 letech = 8. smrtelný hřích).