Pedofilie a škola (vlastní zkušenost)

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 662
Dal: 296 poděkování
Dostal: 519 poděkování

Pedofilie a škola (vlastní zkušenost)

Nový příspěvek od Teenbl »

Většinou se zde setkávám s názorem, že o pedofilii děti na základní škole neuslyší a pokud jo tak většinou jen lži. Nemyslím, že je to tak vždy, bohužel asi ty nepravdivé informace jsou v převaze. Zde bych chtěl popsat pár historek z období mé základní školy, které nějak souvisí s pedofílii.
První zkušenost pochází tak trochu už z první, druhé třídy základní školy, kdy jsme měli poněkud zvláštního třídního učitele. Nemůžu říct, že by nebyl fajn, ale divný byl určitě a to i pro mě z dnešního pohledu . Organizoval poměrně mnoho mimoškolních akcí, dělal toho dost navíc, ale divný byl i tak. Při nějaké akci na škole si vymyslel, že všichni mají donést své starší fotky z dětství a nějak dost apeloval na to, aby byly z bázenu, od moře atp, takových incidentů bylo víc.
Další dost divná událost, která tehdy skončila i u PČR, pochází z druhé třídy, kdy jsme chodili na plavání v rámci tělesné výchovy, na tělesnou výchovu jsme měli ovšem jiného učitele a ne třídního o kterém celou dobu mluvím. Ovšem třídní i tak vlastně naprosto dobrovolně ve svém volnu chodil na naše lekce plavání. Bral si sebou velmi často fotoaparát i kameru a natáčel nás. Bral si ji často i do sprch a s tím právě souvisí incident s PČR. Někdo z spolužáků se o tom asi zmínil doma (já mimochodem taky) a rodiče se rozhodli, že to nechají prošetřit. Policie to patrně vyhodnotila jaká nezávadné, legální, natáčení asi nebylo se sexuálním kontextem. Možná to byl pedofil, to ovšem již dnes nezjistím. No nakonec ho ředitelka na úplném začátku mé třetí třídy vyhodila. Proč? Dělal si co chtěl a absolutně nerespektoval pokyny vedení školy, směrování školy atd. Potom, co ho vyhodili, se po škole začala dost šířit fáma, že to bylo za pedofilii atp., nebylo, tím jsem si jist, ovšem to nevylučuje možnost, že byl pedofil.


Další zkušenost je podle mě ještě zajímavější, v čtvrté třídě jsme dostali opět celkem zajimavého třídního učitele(a hlavně zajímavého člověka), taky byl na můj vkus až moc aktivní v mimoškolních aktivitách (Každý měsíc výlet, atd.), ale to by byl jiný příběh. Incident o kterém chci mluvit, pochází zhruba z páté, šesté třídy. Tehdy jsem se v nějaké hodině (nevzpomenu si jaké) dostali k tématu sexuální orientací a někdo z spolužáků zmínil i pedofilii, tak se ho učitel zeptal, co je za orientaci. Daný spolužák řekl něco v smyslu, že jsou to ti, kterým se líbí se ubližovat a znásilňovat děti . Na to ho hned musel učitel upravit, řekl mu něco jako, že pedofilové jsou lidé kterým se líbí děti a že většina pedofilů dětem nikdy neublíží . Uvedl tehdy jako příklad Foglara, který tedy byl podle učitele pedofil . Ještě bych měl doplnit, že v rámci vyučování jsem s tímto učitelem četli všichni Hochy od Bobří řeky. :D No celkem mě překvapuje, že už tehdy jsem se setkával denně s člověkem, který věděl, kdo je to pedofil. Možná je celkem možné, že to byl taky pedofil, dost věcí tomu nasvědčuje, zamiloval se do své studentky, kterou dříve učil i na základní škole, později si ji vzal, je mezi nimi cca 20 let věkový rozdíl. :)


Třetí příklad je jen takový krátký, spolužák v sedmé třídě někde zaslechl pojem pedofil a použival to prostě místo sprostých slov jako nadávku. Tehdy se ho zeptala výchovná poradkyně, kdo je pedofil a on ji na to řekl: Přece ten co ubližuje dětem. Samozřejmě ho taky opravila, že to je ten, komu se dětí líbí a sexuálně ho přitahují. :)
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Pedofilie a škola (vlastní zkušenost)

Nový příspěvek od Kuba »

Vzpomínka 1: Já si ze základní školy pamatuju na fajn učitele, který když jsme byli v cca 7. třídě základní školy, tak jako jediný se snažil nám nějak pomoci zaplnit volný čas a tak ve škole dobrovolně (a zcela zadarmo) organizoval fotbalové zápasy, což jsme všichni velmi oceňovali. Méně jsme už pak ocenili, když se nás dotyčný učitel snažil po fotbale hnát do sprch, ve kterých se sprchoval taky, do čehož se nám nikomu příliš nechtělo. Raději jsme se šli osprchovat domů a tak se učitel nakonec sprchoval ve školních sprchách sám. Žádný nátlak na nás nevyvíjel, jen nám to již tenkrát přišlo divné, stejně jako to, že pan učitel neměl dle svých slov partnerku.

Vzpomínka 2: Jako dítě jsem také poznal zajímavé vedoucí na táborech. Jeden vedoucí tam pár let měl blízko k jedné krásné dívce (12-14 let), kterou si vždy bral k sobě do oddílu (ačkoliv měl jinak třeba jinak staré děti) a které byla takovou jeho pravou rukou, dalo by se říct asistentkou, pořád mu s něčím pomáhala a on se jí věnoval mnohem víc než ostatním. Tento vedoucí si navíc nechával říkat "Phil", což také napomohlo k tomu, že mu mnozí z nás puberťáků tenkrát zkoušelo říkat "Pedofile". Říkat mu "hebefile" tenkrát nikoho nenapadlo. :D Nesl to nelibě a nejednou se kvůli tomu dost rozčílil. Nutno ještě dodat, že onen vedoucí na jednou z těch táborů také měl vesměs nijak neskrývaný sexuální vztah s asi dvacetiletou vedoucí.

Vzpomínka 3: A na závěr ještě jeden případ z táborů, možná vůbec ten nejzajímavější (ač by se to také spíše týkalo hebefilie, byť by to možná šlo označit i za normální sexuální chování, které ovšem jde proti zákonu). Ve třinácti letech jsem na táboře měl dvanáctiletou dívku, již na svůj věk celkem vyspělou, skončilo to tenkrát pettingem ve stanu. :) Ale jinak se ukazovalo, že jsem já tenkrát nebyl dost vyspělý (psychicky) na to, abych uspokojil její potřeby, ona přeci jen už hledala vyloženě vážnou známost a já sám nevěděl, co chci a jak se k holce chovat.

A tak se dnes nijak nedivím tomu, že si o rok později, ona v té době již třináctiletá slečna nabalila cca pětadvacetiletého vedoucího, se kterým přímo na táboře začala chodit, což teda vyvolalo potom docela velký povyk a nevoli u jednoho jiného vedoucího, ale protože ten tábor nebyl příliš řízen, tak dotyčný vedoucí neskrývaně chodící se třináctiletou dívkou turnus dokončil, příští rok už jej samozřejmě nepozvali. Přesto jsem je ale o rok později potkal ve městě, byli pořád spolu, milovali se a vypadali spokojeně. Osobně jsem se tenkrát ani necítil ublíženě, že mi ji "přebral", protože jsem ji stejně doopravdy nemiloval a neuměl jsem se k ní náležitě chovat. Ona chtěla vážný vztah, já ačkoliv jsem byl o rok starší než ona, byl jsem oproti ní o mnoho větší "dítě" a to především z hlediska psychické a sociální vyzrálosti. Dospělý kluk mnohem víc naplňoval její požadavky a představy a přeji ji, že jej našla a mohla být spokojená (což by s vrstevníkem nejspíš nebyla).

Skoro by se dalo říct: šťastný konec. Zákonům navzdory.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
semper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 19
Výkřik do tmy: Tých, ktorí sa oneskoria potrestajú dejiny- Michail Gorbačov 1.10.1989
Příspěvky: 37
Dal: 7 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Pedofilie a škola (vlastní zkušenost)

Nový příspěvek od semper »

Ja si zo základnej spomínam , že sme mali veľmi podivného učiteľa hudobnej výchovy, ktorý mal neustále nejaké narážky co sa týkalo homosexuality a chlapcov a údajne sa niektorých pokúšal osahávať, viem len tolko, že nakoniec bol ho rodičia jedného obvinili z obťažovania ale ako to už s ním skončilo či bol aj odsúdený som nezistil.
Druhá spomienka je zo stredoškolského štúdia mal som učiteľa občianskej náuky, ktorý pomerne neskrývane nadviazal vzťah so 16 ročnou študentkou a dotyčný pán mal potom veľké problémy s rodičmi onej slečny aj so zamestnávateľom ale pokiaľ viem tak po skončení štúdia sa za neho vydala a sú spolu šťastní doteraz a je to už viac ako 10 rokov. Jeho po niekoľkých rokoch z danej školy prepustili s nálepkou przniteľa mládeže takže si už miesto v školstve nenašiel a skončil ako opatrovateľ rakúskych dôchodcov. Myslím si , že vzhľadom k veku jeho vyvolenej nešlo o pedofila ani náhodou a jednanie zamestnávateľa bolo prehnané a zákerné, ale bohužial svet je taký vo všetkých vidí pedofilov .
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pedofilie a škola (vlastní zkušenost)

Nový příspěvek od Hebeš »

V sedmé třídě jsme se učili o sexuálních deviacích, že pedofil je ten, komu se líbí děti, ale také učitelka řekla: "Pedofilie je rozhodně nebezpečná". Bylo mi třináct a ač jsem o sobě neměl ani tušení, že jsem pedofil, tak jsem věděl, že to tak není. Samozřejmě nic o schopnosti pedofila se zamilovat jsme se neučili.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
anonym

Re: Pedofilie a škola (vlastní zkušenost)

Nový příspěvek od anonym »

V jedné základní škole byl chlapec, který od svých asi 12 let měl diagnózu homosexuální pedofilie. Nikoho s tím neobtěžoval a nikdo ze školy to nevěděl. Říkejme mu Klidný kluk.
Do třídy přibyl nový hoch, o rok starší, velice vyspělý. Tomu budu říkat Šikanátor.
Došlo k situaci, kdy se kluci vyhecovali a z nudy a zvědavosti se vzájemně uspokojovali - Klidný kluk a ještě jeden. Požádali dalšího kamaráda, aby je při tom natáčel na mobil a pak jim to poslal. Šikanátor se toho neúčastnil, ale byl na to video zvědavý, tak kameramana vydíral, aby mu to poslal. Už dříve ho sexuálně obtěžoval, vyhrožoval mu, svlékal ho, až kameraman podlehl a v naději, že mu dá pokoj, mu video poslal. Šikanátor odnesl video na policii.
Kameraman měl pár dní po patnáctinách a tak je stíhaný za výrobu a nakládání s dětskou pornografií.
Klidný kluk a Šikanátor jsou diagnostikovaní jako homosexuální pedofilové.
Všechno jsou to děti na druhém stupni základní školy.
...stále je důležitá absolutní anonymita chlapců, děkuji.