Návrh na vytvoření Informačního centra mladých

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Návrh na vytvoření Informačního centra mladých

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Na chatu jsme narazili na takový problém, že když někoho chcete vzdělat v oblasti sexuálních orientací — třeba proto, že tušíte, že je pedofil — nejde mu jen tak dát odkaz na pedofilie-info.cz, to by mohlo být trapné nebo dokonce nebezpečné. Tak ksofta napadlo, jestli bychom si nemohli zaregistrovat nějakou neutrálně znějící doménu, např. ICM - informační centrum mladých, kde by byly informace o sexuálních orientacích, včetně pedofilie.

Je to jen takový nápad pro dlouhodobý horizont, někdo by tu doménu musel zaplatit a napsat příslušné texty.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6468
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Re: Informační centrum mladých

Nový příspěvek od Kasz »

Nápad dobrý, největší problém vidím v tom vymyšlení nějakého textu. Na druhou stranu si myslím, že kdo chce, způsob si najde. Bylo by fajn, kdyby informace o pedofilii byly opravdu na naší stránce a kdyby se lidé nebáli dávat odkazy i přímo sem.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙