Bílé nebe černá zem (Helena Hodačová)

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
fenix

Bílé nebe černá zem (Helena Hodačová)

Nový příspěvek od fenix »

Bílé nebe černá zem

Druhé vydání knihy, která vyšla roku 1965 pod názvem Malá dětská kronika. Jistě nikoho nenechá lhostejným tato vzrušená zpověď matky, která prožívá největší tragédii-nemoc a smrt dítěte. Hodačová líčí svůj vztah k dceři od jejího narození, prvních dětských krůčků v útulném prostředí domova, až do okamžiku, kdy osmiletá dcerka umírá na zhoubnou chorobu.

- http://www.databazeknih.cz/knihy/bile-nebe-cerna-zem-149664
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Bílé nebe černá zem - Helena Hodačová

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Četl jsem. Co k tomu říct ... :(
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.