Výbor vlády ČR pro sexuální menšiny

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Výbor vlády ČR pro sexuální menšiny

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

http://www.vlada.cz/cz/pracovni-a-poradni-organy-vlady/rlp/sexualni-mensiny/pracovni-skupina-pro-otazky-sexualnich-mensin-24225/

Zajímavé, nevěděl jsem, že něco takového existuje.
http://www.vlada.cz/cz/ppov/rlp/vybory/sexualni-mensiny/ze-zasedani-vyboru/programove-prohlaseni-vyboru-pro-sexualni-mensiny-66800/ píše:Výbor pro sexuální menšiny se věnuje především právům LGBT osob, tedy právům leseb (L), gayů (G), bisexuálních (B) a transgender osob (T). Jeho činnost nicméně nebude striktně omezena na tyto čtyři skupiny, nýbrž se bude podle potřeby zabývat i jinými lidmi s odlišnou sexuální orientací či genderovou identitou.
Momentálně určitě nemá smysl jim psát, protože nemáme normální vládu a výbor teď nejspíš vůbec nefunguje. Ale až ji po volbách mít budeme, možná by neškodilo se zeptat, jestli jsme taky sexuální menšinou, a případně přiložit připomínky ke sněmovnímu tisku 996.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.