Jsem žena a jsem nejspíš pedofilní

Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Jsem žena a jsem nejspíš pedofilní

Nový příspěvek od ksoft »

Ahoj vitame te tady. :)
Každem pripade nejsi sama sou ženy ktere maji pedofilne citeni.
Budeme radi když naštiviš naš chat a popišeš si snama o všem čo te trápi.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsem žena a jsem nejspíš pedofilní

Nový příspěvek od lsiv »

Ahoj Creepy,

jak je videt,tema vzruseni a orientace u zen je asi slozitejsi zalezitost nez u muzu. I odbornici se zminuji o tom,ze treba i pristroj pro zjisteni sexualni orientace poskytuje u zen ponekud zkreslene vysledky.

Existuji uplne normalni heterosexualni zeny,v jejichz predstavach(ktere je pohlavne vzrusuji) se vyskytuje mj. znasilneni,zmrzaceni anebo i usmrceni muzu ci zen. Pro jejich sexualni zivot plni takoveto fantazie ucel,pouze jako prostredek pro vyssi intenzitu jejich vzruseni,nicmene ve svem zivote(v praxi) by tyto zeny neco takoveho nikdy neuskutecnily.Nektere z nich argumentuji tim,ze kdyby se neco takoveho skutecne prihodilo,nemelo by to se svym puvodnim zamerem(zesilenim jejich vzruseni) nic spolecneho. Jinymi slovy,predstava nasili(patologicke agrese) je velmi vzrusuje,ale realizace takove predstavy by jim byla odporna a naprosto nevzrusujici.
Jsou mezi nami zajiste i zeny orientovane sado-masochisticky,ktere potrebuji alespon castecne "prozit" sve sklony v praxi. Toto se nastesti da mnohdy vyresit i legalnim zpusobem-napr. nalezenim vhodneho partnera,anebo navstevou prislusneho specializovaneho mista.

U muzu pedofilu,se jejich orientace urcuje ponejvice podle toho,zdali jsme schopni se do ditete naseho preferovaneho veku a vzhledu zamilovat a dosahnout s nim prirozeneho a silneho vzruseni.
Pro pedofila,je nevyvinute detske telo prave svoji nevyvinutosti(v niz vidi dokonalost) to nejpritazlivejsi.

Pokus se analyzovat sve dosavadni zazitky,do koho jsi byla v zivote zamilovana,a co te(napr.behem masturbace) nejvice a nejcasteji vzrusuje.Hodne zdaru!


lsiv
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1066
Dal: 393 poděkování
Dostal: 725 poděkování

Re: Jsem žena a jsem nejspíš pedofilní

Nový příspěvek od Fx100d »

Zdravím Creepy,

děkuji za důvěru v náš web a za velmi zajímavý příběh. Tento web a fórum mají za účel Ti pomoci s trápením, které nám zde svěřuješ a jsi rozhodně vítána v našich řadách.

Ve svém příběhu popisuješ své obavy, že sis své zaměření sama "vypěstovala". Podle mého názoru (zastávají ho i odborníci) je pedofilie vrozená záležitost a může být v útlém dětství maximálně formována. Myslím si tedy, že jsi mohla toto zaměření v dětsví maximálně posílit. Nemáš si však co vyčítat, ať už se jedná o dispozice vrozené nebo naučené. Dnes už je to celkem jedno a důležitý je v tuto chvíli jen fakt, že s tímto zaměřením nic neuděláš a bude Tě nejspíš provázet celý život.

Jak již psal lsiv, je u žen diagnostika pedofilie trochu složitější. Fakt, že při vulvometrii nedává přístroj jednoznačné výsledky s tím ale souvisí minimálně. Při vulvometrii se sleduje "zvlhnutí" pochvy, což může být zkresleno i tím, že pochva je vlastně vlhká stále, ikdyž bez sexuálního vzrušení mnohem méně. Nicméně složitost diagnostiky není ukryta pouze v přesnosti přístroje. Diagnostika je založena především na pohovoru se zkoumanou osobou a přístroj je jen doplňující metodou. Složitost přichází s tím, že u žen je jakási láska k dětem společností očekávána a to komplikuje rozpoznávání, zda se jedná o přirozený mateřský pud, nebo o sexuální zájem. Zkrátka je těžké rozeznat, zda se žena do dítěte zamilovala, nebo se jedná o přirozenou touhu poskytnout dítěti láskyplnou mateřskou náruč. Toto rozlišení je pak těžké i pro tuto samotnou ženu, protože své city k dětem může vědomě či podvědomě přisuzovat právě mateřskému pudu a jen tak si nepřipustí, že se do dítěte zamilovala.

Nemohu zde říci, zda máš skutečně pedofilní sklony, to by vyžadovalo mnohem větší analýzu Tvých citů k dětem. Určení zda jsi pedofil(ka?) či nikoliv je tedy na tobě. Vyřknout tuto diagnózu lze vlastně jen u lidí, kteří jsou k dětem sexuálně přitahování více než k dospělým osobám. Sama musíš zkoumat, zda je Tvé sexuální vzrušení vyvolané dětmi intenzivnější (a častější) než to, které bylo vyvoláno dospělými jedinci. Nicméně z toho co píšeš vyplývá, že je tato diagnóza pravděpodobná.

Píšeš, že by sis přála aby to tak nebylo. Bohužel se s tím ale nedá nic dělat a bude to tak celý Tvůj život. Nezoufej, je sice těžké se s tím smířit, ale rozhodně to není nemožné. Pokud to zvládneš, máš napůl vyhráno a je pravděpodobné, že si najdeš svou cestu životem tak, abys byla spokojená a šťastná. Nemá příliš smysl se tím trápit nebo to dokonce potlačovat do podvědomí, tím nad těmi pudy ztratíš kontrolu a mohou Tě velmi překvapit a naděláš si tím spoustu potíží. Kromě smíření je také důležité se s tím naučit žít, uvědomit si které své potřeby můžeš naplnit v reálném životě tak, abys nikomu neublížila a které je potřeba naplnit náhradní aktivitou za použití fantazie. Spousta potřeb se dá naplnit v přítomnosti dětí (například potřeba se o děti starat) a využít této touhy k tomu, abys jim byla prospěšná.

Co se týče sadistických představ, také není na místě se tím trápit a už vůbec ne si to vyčítat. Jak psal lsiv, spousta lidí má sadistické představy a dokáží je uspokojit pouze ve své fantazii. Sám jak jsem již psal mám jakési sadistické sklony. Nevzrušuje mě sice přímo představa mučení nebo týrání, ale vzrušuje mě dětský pláč (ne ten, kterým si dítě chce "vyřvat" hračku v obchodě, ale přímo pláč způsobený bolestí). I s tímto faktem jsem se dokázal smířit a řeším to občasnými sexuálními představami, při nichž si představuji praktiky pro dítě bolestivé. Není ale nutné mít tyto představy neustále a většina mých představ je plná něhy a vše je v nich oboustranně dobrovolné.

Nakonec jen takový malý dotaz. Pravda, že se nesluší ptát se ženy na věk, ale myslím si, že v tomto případě je to dosti důležitý údaj. Celý svůj příspěvek jsem psal v představě, že jsi dospělá žena, řekněme kolem 20 let a výš. V takovém věku už se nejspíš nejedná o sexuální "experimenty" v pubertě.

Ještě jednou děkuji za příspěvek a budeme zde všichni rádi, když si s námi o podobných problémech přijdeš popovídat buď na chat, nebo sem na fórum.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsem žena a jsem nejspíš pedofilní

Nový příspěvek od lsiv »

Fx100d popisuje naprosto presne,ze od zen je forma materske lasky(ktera by mela byt snad citove silnejsi nez u muzu) ocekavana. To je jakesi "verejne" mineni.Z druhe strany,pro takovou lasku zadna zaruka neexistuje,nebot' mnohe zeny nejsou schopny vytvorit cilnejsi citovy vztah k jinym detem, nez ke svym vlastnim.O to se ale ani tak nejedna.
Z dostupnych informaci,muze byt heterosexualni zena prekvapena faktem,ze "z niceho nic" dosahuje pohlavniho vzruseni behem procesu kojeni. Snad ani nepotrebujeme zadneho odbornika na to,abychom pochopili ze zde o zadnou pedofilii nejde-je to jen urcita forma stimulace,a bylo by spis divne,kdyby kojici zena nic takoveho nepocitovala.
Co se tyce vyssiho veku deti-3,5,10 let,tam by pro normalni teleiofilni zenu dite zakladnim sexualnim objektem ani v predstavach byt nemelo.
Existuji ale i pripady,kdy matka patologicky ulpiva(je nezdrave zavisla) na svem diteti,a objevuji se u ni tendence k uskutecneni sexu s vlastnim ditetem. Zde se muze jednat o psychicky problem,ktery nemusi mit s pravou pedofilii nic spolecneho. U takovych matek casto hraje velkou roli pocit tezke(nejenom podvedome)viny matky,ktera si sve dite mit neprala.A pokud se k tomu prida pohlavni neuspokojenost,dite se stava mj. i nahradnim objektem sexualniho zajmu.

Me spise zarazilo pri rozhovorech se zenami to,ze jejich predstavy o tom,co je vlastne doopravdy vzrusi byly ponekud nekonkretni,promenlive a dale,jak jsem se jiz zminoval,to co muze byt v prestavach silnym stimulem,by v realnem zivote bylo neprijatelne a nepouzitelne.
Je zde take otazka modnich trendu,ktere mohou dosti mladych zen v jejich predstavach o "idealu" poplest.
V dnesni dobe muzeme casto videt pomerne dost "jemnych a zzenstilych"typu muzu,kteri se nekdy muzum opravdu moc nepodobaji. V oblibenem serialu mohou takovi muzi vypadat sice zajimave,ale v normalnim zivote jsem se casteji setkal s nazory zen,pro ktere by byla lepsi v posteli uz radeji normalni zena,nez takovy zzenstily muz.Kazdopadne to nemusi byt vzdy pravidlem,ale role muze a zeny jsou,at' chceme nebo ne odlisne, a proto neni divu,ze i normalni zdrava zena si preje byt "dobyta"-muz hraje roli lovce a ona je jeho korist. Pokud je muz submisivni,bude tomu naopak-role se prehodi.

Creepy, pokud se ti zatim nedari presne urcit co te vzrusuje nejvice,pokus se alespon urcit,co te na jednotlivych objektech nepritahuje vubec(co je ti na nich neprijemne a odpudive).
Kdyz jsem si v 15 letech zacal svou pedofilii uvedomovat,bylo mi hned jasne,ze znaky dospeleho(i sebe sama)-telesny pach,ochlupeni,pokozka,pritomnost ejakulace atd., jsou mi neprijemne,nekdy az odporne. Bylo zrejme to,ze musim hledat neco jineho a "sveho". V te dobe jsem v zadnem kontaktu s detmi nebyl,a proto jsem jako detektor pouzival fotografie deti. S pomoci fotek jsem byl schopen urcit,ze mne vzrusuji deti obou pohlavi veku zhruba 10-12 let a tak je tomu dodnes. Nejen,ze jsem pri pouhem pohledu dosahoval erekce. Bylo to cosi vice-pocit vnitrniho uspokojeni,nalezeni meho praveho "ja" a sveho sveta.
Jak vime,vzruseni u zen probiha dele a odlisne nez u muzu,je ale mozne,ze podle nekterych zakladni priznaku by se prirozena orientace dala urcit.

Fx100d: "vulvometr" meri pravdepodobne krome posevni sekrece i rychlost tepu a mnozstvi vylucovaneho
potu. To by sice mohlo uz trochu napovedet,zrejme to ale u zen(a ani u muzu) 100% presne vysledky nezaruci. Zena take mj.potrebuje mnohem vic casu na milostnou predehru(docileni vzruseni),ktera pro ni muze byt dulezitejsi,nez sama kopulace atd.
Ja bych na "falometr" nesel napr. z toho duvodu,ze clovek,ktery mi tam bude promitat fotky deti,nema ani
potuchy o tom,ktere deti me doopravdy vzrusi,a ktere mne nevzrusi vubec. A ve vysledku to vychazi ponekud chaoticky.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 112 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Jsem žena a jsem nejspíš pedofilní

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Ahoj, nevím, jaká je tvoje národnost, ale pokud je slovenská, tak klidně piš svojí mateřtinou. ;)