WTF PEDOFILIE (diskuse na Rouming.cz)

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

WTF PEDOFILIE (diskuse na Rouming.cz)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1670 poděkování
Dostal: 3548 poděkování

Re: WTF PEDOFILIE (diskuse na Rouming.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Hezký názor:
Účastník ve výše zmíněné diskuzi píše:Pokial sa ukájajú na obrázkoch ktoré nevznikli zneužitím dieťaťa tak nech, je mi to jedno a pokial nikomu neublížili sú plnohodnotnou súčasťou spoločnosti tak ako ktokoľvek iný. Ak by si ich chcel napriek tomu vykastrovať tak tebe by mali rovno useknúť hlavu, aj tak je ti na nič.
*good*
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: WTF PEDOFILIE (diskuse na Rouming.cz)

Nový příspěvek od Dan »

Heh tak to je fakt docela fajnová diskuze, bez povrchní korektnosti, upřímná. Docela se mi potvrzuje, že na Roumig chodí zřejmě lidi nejen s nadhledem ale i jistým rozhledem. Řekl bych taky, že vliv může mít, že se často jedná o mladší lidi. Toho bychom si u internetových diskuzí taky měli všímat, že se nejedná o zcela reprezentativní vzorek společnosti, ale ten vzorek tvoří ta která skupina lidí, kterou to táhne se do té které diskuze vyjadřovat. Každopádně tohle je skutečně jedna z mála diskuzí, kde snad jen jeden uživatel vyjádřil, že by se peďáci měli kastrovat, a ostatní ho tam za to zhejtovali.