Hledám odbornou pomoc (Radim)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Radim

Hledám odbornou pomoc (Radim)

Nový příspěvek od Radim »

Hledám odbornou pomoc - dotaz v poradně
Radim píše:Dobrý den, je mi málo přes 25 a už delší dobu pozoruji, že jsem zaměřený na holky nižšího věku (12-15). Známost nemám, a kvůli této chorobě či spíše nemoci mám problém ve svém okolí. Špatně navazuji kontakty s novými lidmi, a staří známí se na mně už ani nepodívají do očí :( . Musím s tím něco udělat, opravdu moc chci, ale nevím jak.. Zkoušel jsem toho nechat, ale po určité době to na mne stejně přijde a pak začnu na internetu vyhledávat jisté věci.. A jsem v tom znovu.. Prosím, pokud mě můžete pomoci nějakou radou, odepište prosím. Musím se změnit, už nechci takhle dál žít a dělat ostudu své rodině a především sobě…
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Dobrý večer, Radime,

Myslím, že problém nevyřešíme po internetu. Chce to navštívit sexuologa. Nevím, kde bydlíte, ale pokud je pro Vás dostupná Praha, mohu Vás přijmout ve své ordinaci. Pracuji na Sexuologickém ústavu, Praha 2, Apolinářská 4, jen o středách. Rozhodnete-li se mne navštívit, pak se objednejte u sestry na recepci, tel. 224 968 231. Domluvte se s ní na některou středu. kdy nemám nic mimořádného. Ona o tom má přehled. Obvykle volnější středy bývají 1. v měsíci. Pak byste v dotyčný den přišel ráno před 7. hodinou, protože první rozhovor bývá časově náročnější a musíme jeho podstatnou část zvládnoiut, než se navalí obvyklá klientela.

Přeji Vám vše dobré a těším se na setkání.

Pokud žijete daleko od Prahy, pak máte možnost navštívit jiného sexuologa. Jsou dobří sexuologové v Liberci, v Ostravě, Olomouci, v Brně.

MUDr. Brzek
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne čtvrtek 13. 8. 2015, 1:04:21, celkem upraveno 1 x.