Podpora

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Uživatelský avatar
klucina

Podpora

Nový příspěvek od klucina »

Ahoj, dostal jsem se na vaše stránky přes http://www.nejenhomo.cz, které jste měli na banneru na pridu. Chtěl bych vám vyjádřit podporu a hodně zdarů s osvětou. Mám pocit, že v poslední době se z vás stávají čím dál častěji obětní beránci, když už není tolik v módě navážet se do naší LGBT komunity, která by podle mě měla být víc vnímavá i k vám. Snad se k tomu brzy dopracujeme, až budeme mít pevnější půdu pod nohama.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1620 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Re: Podpora

Nový příspěvek od Kasz »

Moc děkujeme!
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Podpora

Nový příspěvek od Dan »

I já se přidávám k poděkování, byl jsem jedním z oněch zúčastněných na Pridu a celkově jsem měl z pochodu supr pocit. Ale kladl jsem si tu otázku, na kolik tam vlastně máme právo být, i z pohledu většiny zúčastněných z LGBT komunity. To že někdo i toto naše možné právo uznává, mě moc těší! Díky moc ještě jednou.