Multikulturní levičáci a pedofilové na Prague Pride (WM)

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6510
Dal: 1649 poděkování
Dostal: 3535 poděkování

Multikulturní levičáci a pedofilové na Prague Pride (WM)

Nový příspěvek od Kasz »


V proudu růžového homosexuálního slizu na akci "Prague pride 2013" se opět objevila téměř kompletní multikulturně-levičácká scéna.

Neomarxističtí politici a iniciativy zde verbovali své voliče a slibovali podporu homosexualismu. Úchylní pseudoumělci a aktivisté tu, společně s homosexuály, bořili tradiční hodnoty a konvence svým bizarním oblečením a nechutným vystupováním. Pak podepisovali petice za nové výhody pro sexuální menšiny a za legalizaci adopcí dětí.

Letošní Prague Pride ovšem přinesla něco nového. Když jsme 2 měsíce před konáním Prague Pride 2013 publikovali naše video Kam vede tolerance k homosexuálům, netušili jsme, jak rychle se toto varování naplní. Společně s homosexuály přišli otevřeně bojovat za svá práva i pedofilové.

Pedofilové se prohlásili za sexuální menšinu a aktivně vystoupili na Prague Pride 2013. Na svých stránkách se hlásí i k boji za adopce dětí.

Každý z běžných občanů, který kdy vyjádřil toleranci k homosexuálům a k jejich demonstracím, je spoluzodpovědný i za nástup pedofilů a měl by si to srovnat se svým svědomím. My říkáme: tolerovat devianty, jen pokud jsou mrtví !

Politik Jiří Dienstbier ( ČSSD ) opět aktivně vystoupil mezi homosexuály v čele stánku neomarxistického sdružení Mladých sociálních demokratů, které se dlouhodobě snaží infikovat stranu ČSSD a přeměnit ji na subjekt aktivně podporující multikulturalismus a menšiny. Z deviantů, cikánů a multikulturních levičáků se Dienstbier snaží udělat své skalní příznivce a voliče. Za to jim slibuje podporu, až se dostane k moci.

S Dienstbierem tu byla i jeho kamarádka, pražská židovská feministka a mluvčí ČSSD za lidská práva Michaela Marksová-Tominová.

Neo-marxistické sdružení "Socialistická Solidarita" na Prague pride 2013. Distribuovali zde svůj časopis a také plakáty s obrázkem duhového Marxe, kterým vyjadřovali propojení homosexualismu s neo-marxismem. Soc-sol má blízko k iniciativě ProAlt, jejíž zástupci se v hojném počtu také účastnili.

Členové socialistické solidarity. Uprostřed je neomarxista Dominik Forman ( 3. zleva ), vedle něj aktivista Martin Šaffek.

Homosexuálně-levičácká iniciativa PROUD bojuje za adopce dětí pro (homo)sexuální devianty, staví se na obranu cikánů a lobbuje za práva obtížných menšin. Podpobně jako většina podpobných iniciativ, je PROUD přímo financován nadací Open Society Fund amerického židovského miliardáře Sorose.

Homosexuální sdružení Univerzity Karlovy upozorňuje na varující fakt, že některé katedry na pražských fakultách Sociálních věd, Humanitních studií a na Filozofické fakultě se staly líhní "progresivního" multikulturního levičáctví, feminismu, homosexualismu a všeobecně neomarxistické ideologie.
Multi-kulturní intelektuálové a humanisté podepisují petici za adopce dětí homosexuálními páry. Zde je židovský režisér Fero Fenič.
Tradičně na Prague Pride nechyběla Strana Zelených. Dorazil také velký počet antifašistů, anarchistů a jednotlivých lidskoprávních aktivistů. Podpora přišla opět z americké ambasády a z velvyslanectví dalších zemí, kde vládnou lidskoprávní levičáci a neomarxisté.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3145
Dal: 11 poděkování
Dostal: 499 poděkování

Re: Multikulturní levičáci a pedofilové na Prague Pride (WM)

Nový příspěvek od Jednorozec »

To jsou ale nesmysly. Sexuální menšina je každý kdo nemá většinovou orientaci, takže se za ni těžko může někdo "prohlašovat". A zajímalo by mě kde se u nás bojuje za adopce dětí.
A to prohlášení na konci je na trestné oznámení.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 662
Dal: 296 poděkování
Dostal: 519 poděkování

Re: Multikulturní levičáci a pedofilové na Prague Pride (WM)

Nový příspěvek od Teenbl »

No úroveň článku je až hrůzná. Tato věta hovoří za vše:My říkáme: tolerovat devianty, jen pokud jsou mrtví !
Uživatelský avatar
StrangerByNight
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Příspěvky: 97
Dal: 8 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Multikulturní levičáci a pedofilové na Prague Pride (WM)

Nový příspěvek od StrangerByNight »

teenbl píše:No úroveň článku je až hrůzná. Tato věta hovoří za vše:My říkáme: tolerovat devianty, jen pokud jsou mrtví !
Od článku na podobném neonacistickém a otevřeně rasistickém webu, jakým je White Media, snad ani nic jiného než snůšku siláckých řečí, výhrůžek a primitivního populismu očekávat nelze.

Co se týče věty "tolerovat devianty, jen pokud jsou mrtví", jsem si jistý, že kdyby tam místo deviantů byli cikáni, čeroši, židé nebo muslimové, autorům článku by přistálo na hlavě trestní oznámení nebo alespoň příkaz ke stažení článku (a to navzdory tomu, že ti potřetí a počtvrté jmenovaní mají oproti sexuálním deviantům tu "výhodu", že jejich příslušnost k dané skupině je více méně dobrovolná a že mají alespoň teoretickou možnost se jí vzdát).
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Multikulturní levičáci a pedofilové na Prague Pride (WM)

Nový příspěvek od simgiran »

Osobně bych podobným lidem tady moc nedělal reklamu.
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Multikulturní levičáci a pedofilové na Prague Pride (WM)

Nový příspěvek od Troper »

A já říkám: tolerovat nácky, jen pokud jsou mrtví!
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Multikulturní levičáci a pedofilové na Prague Pride (WM)

Nový příspěvek od Host »


V roce 2013 se na festivalu sexuálních menšin Prague Pride objevili i pedofilové. Z hacknutých mailů členů organizačního týmu Prague Pride je patrné, že homosexuální aktivisté jsou otevřeni spolupráci s pedofily, obhajují je a sympatizují s nimi.

Tato spolupráce zatím probíhá skrytě před veřejností, protože homosexuálové si uvědomují, že otevřená spolupráce s pedofily by je připravila o sponzory a podporu ze strany některých sympatizantů.

19.8.2013 - homosexuální levičáci z organizačního týmu Prague Pride začali řešit účast pedofilů na jejich průvodu. Naznačili podporu pedofilům a možnost spolupráce. Pokud se obávají otevřené spolupráce, pak je to čistě účelové - bojí se, že by zesílila kritika a přišli by o sponzory.

21.8.2013 - zde už je komunikace organizátorů Prague Pride s pedofilním aktivistou Danielem Kubcem, který se snaží přesvědčit veřejnost, že pedofilové nejsou nebezpeční:
Toto je výsledek tolerance, ustupování sexuálním deviantům a státní ochraně jejich "lidských práv". Jakmile společnost začne homosexuální devianty tolerovat, nepřestanou s vymáháním dalších práv a výhod a brzy se o slovo začnou hlásit i pedofilové, zoofilové a další úchylové.

V případě pedofilů může vše pokračovat podle stejného scenáře, jako u homosexuálů. V první fázi se budou pedofilové tvářit jako nevinné oběti, jako znevýhodněná menšina, která nechce zneužívat děti. Až získají toleranci, začnou stupňovat požadavky, roztahovat se a vymáhat další práva.

Deviantům a teroristům se nesmí ustupovat ! Na ně platí jedině radikální odpor !Komentář asi není třeba.