Diskuze na FB o naší účasti na Prague Pride

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Diskuze na FB o naší účasti na Prague Pride

Nový příspěvek od Dan »

V této diskuzi u fb uživatele https://www.facebook.com/radek.burda?hc_location=stream, se parafiliků hezky zastal významný filmový kritik Kamil Fila. K diskuzi jsem také pak zareagoval.


Radek Burda
Za svobodu! Dekujeme vlade za vse, co dela proti diskriminaci.
http://www.pedofilie-info.cz/historicky-poprve-jsme-se-jako-pedofilove-oficialne-zucastnili-prague-pride/
Historicky poprvé jsme se jako pedofilové oficiálně zúčastnili Prague Pride! | ČEPEK –...
http://www.pedofilie-info.cz
Dnes jsme se historicky poprvé zúčastnili Prague Pride! Velké díky patří našim čtyřem odvážným členům, kteří „do toho šli“. Více informací se dozvíte na webové stránce speciálně vytvořené pro tuto příležitost: http://www.nejenhomo.cz

Kamil Fila Je v tom nějakej problém?
http://www.nejenhomo.cz/www/5._Tabu_-_je_to_nutne.html

5. Tabu - je to nutné?
http://www.nejenhomo.cz
Lidé mají velice zkreslené informace o sexuálních deviacích (v novější terminologii se pojem deviace nahradil pojmem parafilie). Mnoho lidí se domnívá, že sexuálního devianta (parafilika) poznáme podle toho, že navenek svou deviaci nějak negativně projeví, nejtypyčtěji nějakým nevhodným nebo nemorál...

Radek Burda Povim takovy pekny pribeh z Listopadovych Teplic, ktery se udal za te slavne generalni stavky.. ano, to je tam, jak zacala Sametova, i kdyz nam ji pak ukradli Prazaci.

Vsichni byll na namesti. Rodila se revoluce a lid byl s nami a my byli s nim. Vystupovali recnik za recnikem, kazdej mluvil o svobode a utlacovani a o zlym rezimu. A asi treti recnik vystoupily holky z Kostomlat. Jo, tam se davaly ty slapky z E55. A mely zaniceny projev: Reditelka je komunistka, rezim v ustavu je sileny a za svobodu a za demokracii.

No a lidi tleskali. Inu, byla to doba svobody.
Přibližně před hodinou · Upraveno · To se mi líbí

Kamil Fila a?

Radek Burda ze demokracie a liberalismus nejsou dva shodne pojmy

Kamil Fila A co z toho? Jak se účast pedofilů na ay Pride spojuje s vystoupením prostitutek v Listopadu?

Radek Burda dobre, bez kudrlinek:

Z meho omezene mainstreamoveho pohledu zjeme nastesti ve svete, kde lze zit.

Prague Pride zije (verbalne) ve svete, ktery vypada, ze nekdo v nem nemuze zit a je proto nutne aktivne vystoupit na jeho obhajobu.

Jenze tim, ze se zije v otevrenem svete, je velmi tezke tuto tezi obhajit, proto je treba ji vyrazne zkarikovat.

A tak prichazi ke slovu Feliniho panoptikum: hrbaci, dvojhlavi kone.

V nastalem medialnim cirku se pak lehce ztrati, ze se bojuje za vyhrane bitvy. ale zato se da ukousnout vic nez byste mel ve vetsine.

Je nejaky zasadni duvod pro verejnou presentaci pedofilu krom prijemne provokace?

Kamil Fila Třeba ty důvody, co uvádí ten článek. Pedofilové podle představ mnoha lidí mají být zalezlí nebo vykastrovaní. Pokud vyjdou do ulic, tak si na to spousta lidí časem zvykne a nepřijde jim to jako provokace.
Já teda žádnou vyhranou bitvu moc nevidím, resp. jestli za bitvy považujeme uznání některých práv, nebo výrazé zlepšení atmosféry ve společnosti, tak jsme pořád ve válce, kde těch bitev čeká ještě mnoho.