Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Madeleine McCann

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
GLOOM
Nový člen
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 14
ve věku do: 100
Výkřik do tmy: zajímá mě všechno
Příspěvky: 1

Madeleine McCann

Nový příspěvek od GLOOM »

V poslední době si všímám, že se znovu vyšetřuje případ této dívky. Její příběh mě dost vzal a občas přemýšlím, co se asi mohlo stát. Co si o tom myslíte vy? Je ještě naživu? *scratch*
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 28. 7. 2015, 21:21:37, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven nadpis.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Příspěvky: 5539
Dal: 1219 poděkování
Dostal: 2806 poděkování

Re: maddie mccann

Nový příspěvek od Kasz »

Těžko říct. Myslím si, že případ je zbytečně zmedializovaný. Jen za dnešek zemřely na celém světě tisíce dětí a nikdo o nich v médiích ani nešpitnul...
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1223
Dal: 459 poděkování
Dostal: 516 poděkování

Re: maddie mccann

Nový příspěvek od simgiran »

Není to ta, o které Wikipedia píše: https://en.wikipedia.org/wiki/Rebecca_Brown_(Christian_author)
Rebecca Julia Brown (born Ruth Irene Bailey[1] in Shelbyville, Indiana on May 21, 1948) is a controversial Christian author and former doctor best known for her claims of having helped people escape the occult in Indiana and various locations. Brown later had her medical license revoked for improper diagnosis and over-medication of patients. She is known for her series of books and other publications about Satanism. According to Brown, there are Satanic recruitment camps throughout the world which train future Satanists and witches.
Perhaps the biggest controversy surrounding Rebecca Brown's books are her claims about the existence of large, Satanic covens in America performing various evil works, rituals and sacrifices and the teaching in her books that born-again Christians can be inhabited (not possessed) by demons.

In 1984, Brown's medical license was revoked by the issuing state of Indiana. The licensing board ruled that on numerous occasions she had "knowingly and intentionally misdiagnosed her patients", blaming their illnesses on "demons, devils, and evil spirits." A board-appointed psychiatrist diagnosed her as suffering from "acute personality disorders including demonic delusions and/or paranoid schizophrenia" and observed her injecting herself with unknown substances. The board also found that she had over-medicated her patients and administered improper treatments, as well as failed to properly document their treatment.
?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Příspěvky: 5539
Dal: 1219 poděkování
Dostal: 2806 poděkování

Re: maddie mccann

Nový příspěvek od Kasz »

Myslím, že spousta článků na Wikipedii je dobrých, mnohdy lepších, než v nějaké encyklopedii tištěné a vydané nějakým známým nakladatelstvím. Nebo snad mám Nový akademický slovník cizích slov, který byl vydán v roce 2005 a který pedofilii definuje jako úchylku, při níž jsou zneužívány děti, považovat, narozdíl od Wikipedie, za relevantní zdroj? Ona i ta Wikipedia má určité zásady, podle kterých tam lze psát. Když tam napíšeš nějaký blábol bez odkazu na zdroj, tak je téměř jisté, že tvůj blábol velice rychle nějaký wikipedista zase odstraní.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: maddie mccann

Nový příspěvek od fenix »

Scotland Yard má po šesti letech novou stopu v kauze zmizelé Madeleine (idnes.cz)
Britská policie je zavalená telefonáty po tom, co BBC odvysílala britskou obdobu pořadu Na stopě k případu malé Madeleine McCannové, která v roce 2007 zmizela v Portugalsku. Byly jí tehdy jen tři roky. Vyšetřovatelům se prý v pátrání povedl průlom a zkoumají dříve opomíjené stopy.
Uživatelský avatar
fenix

Re: maddie mccann

Nový příspěvek od fenix »

7 let po zmizení děvčátka policie zatýká. Díky mobilům (aktualne.cz)
Rozsáhlé vyšetřovaní ani britských, ani portugalských policistů k objasnění zločinu nevedlo. Zatím. Po téměř sedmi letech se ale objevuje první hodnověrnější stopa.Chystá se vůbec první zatýkání v celém případu.
Uživatelský avatar
fenix

Re: maddie mccann

Nový příspěvek od fenix »

V Austrálii našli ostatky dívky. Britové řeší, zda jde o zmizelou Madeleine (novinky.cz)
Australská policie našla v kufru tělo světlovlasé dvou až čtyřleté dívky, která měřila asi 90 centimetrů a mohla zemřít až před osmi roky. Nález vyvolal spekulace, zda nejde o britskou holčičku Madeleine McCannovou, která beze stopy zmizela na rodinné dovolené v Portugalsku v roce 2007. Britská policie již v souvislosti s nálezem kontaktovala australské úřady, napsal zpravodajský server BBC News.

"V tuto chvíli nejsou žádné důkazy, že by toto dítě bylo Madeleine McCannová... Naznačovat nyní něco takového by bylo čirou spekulací určenou pouze k přilákání pozornosti," řekl policejní komisař státu Jižní Austrálie Grant Stevens.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 2659
Dal: 6 poděkování
Dostal: 373 poděkování

Re: Madeleine McCann

Nový příspěvek od Jednorozec »

Nejsou žádné důkazy a ostatky našli na druhém konci světa? To mi přijde jako zcela nesmyslné se snažit hledat souvislost. Sám bych asi hledal spíš cokoli co by vedlo k nalezení holčičky živé a podobné extrémně vzdálené nálezy bych neřešil.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 828
Dal: 265 poděkování
Dostal: 568 poděkování

Re: Madeleine McCann

Nový příspěvek od Cykle02 »


Němečtí vyšetřovatelé podezřívají z vraždy britské dívky Maddie McCannové, která zmizela před 13 lety při rodinné dovolené v Portugalsku, 43letého muže z Německa. Vyšetřování otevřelo státní zastupitelství v Braunschweigu, informoval ve středu Spolkový kriminální úřad.

Podezřelý, který byl už v minulosti podle agentury DPA vícekrát trestán kvůli sexuálním deliktům i na dětech, si v současnosti odpykává víceletý trest ve vězení.

Tehdy tříletá Madeleine McCannová zmizela v květnu 2007 z apartmánu v turistickém komplexu v Praia da Luz u jihoportugalského města Lagos v regionu Algarve. Její rodiče byli tehdy na večeři v blízké restauraci. Agentura DPA připomíná, že o osud dívenky se zajímala média na celém světě. Vyšetřovatelé předpokládali, že Maddie někdo unesl, po jistou dobu byli mezi podezřelými i rodiče holčičky.

Podezřelý Němec v letech 1995 až 2007 pravidelně pobýval v regionu Algarve, vykonával tam příležitostné práce třeba v gastronomii, uvedl Spolkový kriminální úřad. Případ léta vyšetřuje britský Scotland Yard ve spolupráci s policií v Portugalsku a Německu.

Rodiče Madeleine se opakovaně obraceli na veřejnost, aby jim pomohla získat informace o jejich dceři. „Všechno, co jsme kdy chtěli, je najít ji, ukázat pravdu a dohnat odpovědné ke spravedlnosti,” uvedli McCannovi.

Kate McCannová před třemi lety, na desáté výročí zmizení Maddie přiznala, že dceři stále kupují dárky k narozeninám a Vánocům.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 828
Dal: 265 poděkování
Dostal: 568 poděkování

Re: Madeleine McCann

Nový příspěvek od Cykle02 »


Teprve tříletá Madeleine McCann, které rodiče říkali Maddie, zmizela už před 13 lety na dovolené z apartmánu v Praia da Luz v portugalském Algarve. Podezřelým číslo jedna je nyní německý pedofil Christian Brueckner (43), který v minulosti v Portugalsku žil a dokonce pracoval v hotelové kuchyni v letovisku, kde pobývala rodina holčičky. Nyní je ve vězení za jiné zločiny, jeho kolegové ale prozradili, že v roce 2014 dostal záchvat vzteku a řekl něco, z čeho jde mráz po zádech.

Christian Brueckner je aktuálně hlavním podezřelým v případu zmizení a možné vraždy Madeleine McCann. Ta zmizela v roce 2007 z hotelového apartmánu v Portugalsku, kde tou dobou německý pedofil žil a pracoval.

Od doby, co policisté poprvé promluvili o podezřelém, začaly na světlo světa vyplouvat zajímavé a děsivé informace, které napovídají tomu, že Bruecker má v případu Maddie skutečně prsty. Naposledy promluvili jeho bývalí kolegové, které v roce 2014 velmi vyděsil svým prohlášením.

Před svým posledním zatčením a uvězněním pracoval Christian Brueckner v baru, kde jeho kolegové jednou stočili konverzaci k případu zmizelé Maddie. „Když jsme o té holčičce mluvili, začal strašně vyšilovat. Chtěl, abychom to přestali řešit,“ řekla deníku The Sun barmanka Lenta Johlitz.

Hrůzný konec Maddie McCann

Konverzace kolegů o unesené holčičce Christiana rozzuřila natolik, že řekl něco otřesného. „Řval, že to dítě je mrtvé a že je to dobře. Pak řekl, že těla se lze zbavit rychle, protože prasata žerou lidské maso,“ uvedla bývalá kolegyně usvědčeného kriminálníka.

Zmizení

Psal se 3. květen 2007, když Madeleine McCann beze stopy zmizela z hotelového pokoje v letovisku Praia da Luz v Portugalsku. Její rodiče odešli na večeři a když se vrátili, postýlka jejich dcery byla prázdná. O zmizení byla informována policie a zaměstnanci komplexu, později pak hraniční policie a letiště na území Portugalska a Španělska.

Policie i Kate McCann a Gerry McCann jsou přesvědčeni, že holčička byla unesena. Zatímco rodiče dodnes doufají, že je jejich dcera živá, zdravá a znovu se šťastně shledají, podle vyšetřovatelů jsou naděje na to, že ji najdou naživu, minimální.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 828
Dal: 265 poděkování
Dostal: 568 poděkování

Re: Madeleine McCann

Nový příspěvek od Cykle02 »


Bojem o čas je vyšetřování Christiana Brücknera jakožto hlavního podezřelého v případu zmizení tříleté Maddie McCannové. Již brzy by totiž mohl být propuštěn na svobodu. Jde přitom zcela prokazatelně o pedofila, kterého policisté vyšetřovali a nově znovu vyšetřují v souvislosti se zmizením jiné dívky, shodou okolností přezdívané „německá Maddie“. Tehdy v jeho karavanu našli velkou spoustu dětského oblečení, hlavně plavek, ale také osm tisíc souborů plných zvlášť odporné dětské pornografie.

Onou „německou Maddie“ je pětiletá dívenka Inga, která zmizela v roce 2015 během rodinného výletu v Sasku-Anhaltsku. Nikdy se nenašla. Policie později její případ uzavřela, nyní se ale v Hannoveru k jejímu spisu vrátila, a to právě kvůli zásadnímu posunu v případu Maddie McCannové.

Také vyšetřování malé Ingy detektivy dovedlo ke Christianu Brücknerovi. V roce 2016 vypátrali karavan, v němž měl muž přebývat už v roce 2007 v portugalském regionu Algarve, kde Maddie zmizela.

Známému se měl Brückner někdy v té době chlubit, že v karavanu může po celé Evropě rozvážet drogy a klidně i děti. Muž, který o podivných slovech podezřelého informoval britský Daily Mail, to prý považoval za legraci.

Karavan byl odstaven v nepoužívané továrně poblíž Braunschweigu, na pozemku, který o šest let dříve Brückner koupil v aukci. Během bezmála týdenního ohledání pozemku policie našla velkou zásobu dětského oblečení, především dívčích plavek. Brückner přitom děti nemá.

Kromě toho se našlo také šest paměťových karet s více než osmi tisíci soubory zachycujícími především zneužívání dětí.

Pedofil byl z držení dětské pornografie usvědčen, spojitost se zmizením pětileté Ingy mu ale vyšetřovatelé nakonec nedokázali. Možná se případ hne až nyní.

Christian Brückner každopádně odmítá, že by byl do případu zmizení Maddie McCannové jakkoliv zapleten. Nově to vzkázal přes svého právníka Friedricha Fülschera z vězení, kde nyní čeká na to, zda bude podmínečně propuštěn.

Němečtí policisté už měli Maddiiným rodičům, kteří od začátku hlasitě bojovali za to, aby případ zmizení jejich dcery neskončil odložením, sdělit, že je dívenka mrtvá. Mají pro to prý konkrétní důkazy.

Jaké důkazy to jsou, ale nechtějí z taktických důvodů prozradit ani rodičům, ani britským kolegům.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Příspěvky: 913
Dal: 143 poděkování
Dostal: 388 poděkování

Re: Madeleine McCann

Nový příspěvek od Mathias8 »

GLOOM píše: středa 21. 8. 2013, 0:15:12 V poslední době si všímám, že se znovu vyšetřuje případ této dívky. Její příběh mě dost vzal a občas přemýšlím, co se asi mohlo stát. Co si o tom myslíte vy? Je ještě naživu?
Ja si myslim dve verzie.
Prva je, ze ju zabili jej rodicia a nafingovali to ako unos. Druha verzia je, ze ju predali pedofilom a nafingovali to ako unos. Viac sa priklanam k druhej verzii.

Nech sa to stalo akokolvek neverim ze pribeh, ktory bol podhodeny sirokej verejnosti je pravdivy. Som presvedceny, ze je to rozpravka a ze jej rodicia su v tom namoceny az po usi. A ze vecera v restauracii a otvorene okno do spalne bolo pre nich skvele aliby.

Myslim si, ze uz nezije.