Neuvěřitelné příběhy V / Neuveriteľné príbehy V / Amazing Stories V (1985-1987, TV seriál)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Neuvěřitelné příběhy V / Neuveriteľné príbehy V / Amazing Stories V (1985-1987, TV seriál)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Neuvěřitelné příběhy V / Neuveriteľné príbehy V / Amazing Stories V

Třetí povídka ze čtyř "Dorothy and Ben":

Ben Dumfy se probere v nemocnici po čtyřicetilet ém ležení na lůžku v kómatu. Lékaři zjistí, že je v pořádku. Stále však slyší hlas dívky Dorothy. Najde ji v jednom nemocničním pokoji a zjistí, že je rovněž v kómatu. Sdělí pacientčiným rodičům, že s ním jejich dcera hovoří, a oni mu uvěří. Dorothy se mu svěří, že chce odejít. Přemluví ji, aby se vrátila k mámě s tátou…

ČSFD

11letá Natalie Gregory.
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.