Anketa: Jak teenageři vnímají sexuální devianty? (Ycube.cz)

AUDIOPOŘADY slouží ke sdílení odkazů na rozhlasové pořady, podcasty a jiné zvukové pořady, které jsou pro komunitu ČEPEK relevantní.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na rozhlasové pořady, a to včetně těch, v nichž vystupují osoby mladší 18 let.
  2. Jestliže je v popisu rozhlasového pořadu uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (tedy narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné její jméno zkrátit na křestní jméno a první písmeno příjmení.
  3. Do sekce by se neměly vkládat odkazy na jiná audiovizuální díla než rozhlasové pořady. Je-li vložení odkazu na jiné audiovizuální dílo relevantní v rámci diskuze, může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1620 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Anketa: Jak teenageři vnímají sexuální devianty? (Ycube.cz)

Nový příspěvek od Kasz »


Znovu jsme vyrazili do ulic Vsetína a ptali jsme se mladých na jejich názory. Tentokrát nás zajímalo, co si myslí o masochistech a lidech s jinými sexuálními deviacemi.

Masochismus je, jak známo, sexuální úchylka, při které postižený dosahuje uspokojeni tím, že se nechává týrat. Většina mladých, téměř 80%, vnímá jakoukoliv sexuální deviaci za ne normální jev ve společnosti. Zbylých 20% se vyjádřilo ve smyslu: „Každý jsme jiní, ale všichni jsme si rovní."

Až 75% mladých se netajilo tím, že kdyby poznali takovouto osobu, dívají se na ni asi skrz prsty. Lidé si vesměs neumí představit soužití s takovým člověkem a přibližně 65% je pro to, aby se lidé s jakýmikoliv sexuálními úchylkami léčili. Zbývající třetina je vůči této skupině lidí tolerantní a prosazuje názor, že je potřeba takto postižené lidi nechat na pokoji a nevšímat si jich.

"Tohle určitě není normální, ale myslím si, že lidi, kteří mají lehčí stupeň deviace a neškodí tím okolím, nejsou pro společnost nebezpeční," uvedla šestnáctiletá dívka. Studentka vysoké školy v Brně, pocházející ze Vsetína, se vyjádřila, že tito lidé jsou psychicky a duševně nemocní a potřebovali by odbornou pomoc. "Určitě bych si ale nedokázala představit život s někým, kdo trpí třeba masochismem,” dodala.

„Proti těmhle lidem nemám nic, ale nestýkám se s nimi. Je na každém člověku, co dělá ve svém volném čase, pokud tím neohrožuje veřejnost," řekl otevřeně sedmnáctiletý gymnazista.

Z výsledků ankety, v níž jsme oslovili více než tři desítky mladých lidí, tedy vyplývá, že teenageři si určitě nemyslí, že masochismus a jiné sexuální úchylky jsou normální ve společném vztahu dvou lidí. Ale ty, kteří mají tento problém a neohrožují svým chováním společnost, neodsuzují, ale naopak si myslí, že by se jim mělo pomoci odbornou cestou.

Zeptali jsme se také na názor odborníka - psychologa Jiřího Němce. Ten zastává názor, že sexuální deviace je vrozená, geneticky daná vada, která se většinou nedá léčit, ale pouze omezit. "Tito lidé jsou tímto postiženi a je to potřeba respektovat, avšak ne až tak, aby nás ohrožovali. Společnost si musí stanovit hranice. Samotná deviace však není důvod na vyčleňovaní ze společnosti, pokud tito lidé nedělají nic špatného,” uvedl Němec.

A jaký máte názor na lidi se sexuální úchylkou vy? Napište nám svůj názor nebo hlasujte v anketě...


Odkaz pro přímý poslech: http://www.ycube.cz/archiv/stazeni/ycube-10898.wav
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙