Sexuální variace (Reflex 33/2011)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6460
Dal: 1584 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Sexuální variace (Reflex 33/2011)

Nový příspěvek od Kasz »

Reflex 33/2011 - 18.08.2011 - Text: Lucie Tomanová
Mámem kliku, protože česká sexuologie je nejpokrokovější a nejliberálnější na světě, a to především díky práci už zemřelého doktora Kurta Freunda a dnes žijící sexuologické legendy doktora Aleše Kolářského z Psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích. Směr, jehož základy položili, se nazývá evoluční sexuologie.

„Jistě, pokud to budeme brát čistě logicky, tak homosexuální orientace je sexuální anomálie, odchylka čili deviace, stejně tak jako je u jetele anomálií čtyřlístek a v oblasti lidské inteligence bude odchylkou, tedy deviací, enormní Mozartův talent. Je to tedy variace, nikoli nemoc, kterou by bylo záhodno léčit,“ usmívá se sexuolog Aleš Kolářský.

SEXUÁLNÍ VLÁČEK

„Problém je, že pan Hájek podcenil sémantický význam slova deviant,“ vysvětluje doktor Kolářský, jemuž před dvěma lety vyšla kniha Jak rozumět sexuálním deviacím. „Laická veřejnost si obvykle pod tímto označením představí zlého, zločinného člověka. Přitom menšinová sexuální variace čili deviace s charakterem člověka nesouvisí.“ Realizace té deviace však často ano. Podle evoluční psychologie totiž existují v našem mozku jednotlivé motivační systémy.

„Sexuální motivační systém se skládá z několika na sebe navazujících modulů,“ ukazuje sexuolog Kolářský na nákresu, jenž připomíná vláček složený z pěti vagónů: Atraktivita – proceptivita (namlouvání) – nekoitální akceptivita (mazlení) – koitální akceptivita (soulož) – konceptivita. „Tam jsou možné tři anomálie: Za prvé, že je tam modul s jiným obsahem, což je případ homosexuality. Atraktivní není pro gaye žena, ale jiný chlap (u leseb pochopitelně naopak). Anebo vznikne pedofilie, sadismus, fetišismus či masochismus. Za druhé, že moduly na sebe nenavazují, což je případ exhibicionistů, sexuálních agresorů a frotérů. A do třetice, že některý modul úplně chybí, a to nejčastěji to ,namlouvání‘.“

Podstata většiny sexuálních anomálií ovšem dodnes není vědcům známa. Dá se předpokládat, že něco bude dáno geny, něco hormonálními a jinými vlivy při vývoji plodu v matčině těle a něco výchovou.

SOULOŽ A ŠMITEC

Pan Luděk, se kterým jsem se opakovaně setkala v léčebně v Havlíčkově Brodě, má pravděpodobně neúplnou nebo nezralou sexualitu. Chybějí mu vlohy pro namlouvání, mazlení, líbání, osahávání. „Moje sexualita je taková, že já potřebuji hned souložit. Můžu to dělat s malýma klukama, holkama, dospělýma muži. A taky jsem sadomasochista.“ Ale pozor, pan Luděk není gay. To, že zneužil dvanáctiletého chlapce, byla jen shoda okolností, protože dítě představuje nejsnadnější oběť.

Podobný problém má pan Petr, taktéž z léčebny v Havlíčkově Brodě. Je sexuální agresor. Zneužil děvčátko na pískovišti. Není ale pedofi l. Líbí se mu i dospělé ženy, jenže seznamování a namlouvání mu působí potíže. A pokud už se mu povede navázat kontakt, třeba proto, že žena „sbalí“ jeho, nedokáže od doteků a něžností přejít k intimnímu sexu. Prostě to nejde.

„Nejnebezpečnější však nejsou sadisté, jak se dřív soudilo, ale agresoři,“ říká doktor Kolářský. „A úplně nejhorší jsou takzvaní znehybňující agresoři, kde je extrémní agresivita, která směřuje k opanování, ke znehybnění. Tato deviace spočívá v tom, že ve chvíli jakékoli intimity, dotyku, obnažení … ona nesmí projevit vlastní vůli. Pokud by se tak stalo, byl by schopen ženě přinejmenším vážně ublížit,“ dodává.

SLÁVA NEVĚSTINCŮM

Pan Mirek je pro změnu sadista. Jemu vlohy k namlouvání rozhodně nechybějí, je to pohledný a sympatický mladík. Ačkoli se mu líbí i dospělé ženy, zaměřuje se na nezletilé dívky, jež dokáže zmanipulovat, ovládnout a zneužít. V tomto světle se jeví existence sadomasochistických klubů jako vyložené požehnání pro společnost, protože právě tam najdou uplatnění pro svou deviaci takoví lidé, jako je Mirek. Soulož s chápavou manželkou při žehlení, návštěva prostitutky, swingers party nebo klubu, případně kreslené porno pro pedofily, to vše jsou možnosti takzvané realizace deviantní sexuality v mezích zákona.

„Nejhorší je, když devianti chtějí být ideálními muži a přemáhají se, místo aby přišli za sexuologem a hledali cestu, jak realizovat svou deviaci v mezích zákona,“ upozorňuje Kolářský. „Fašizoidní představy, že všichni musí být průměrní a stejní, jsou hrozně nebezpečné a vedou k tragédiím. Tihle lidé potřebují liberální postoj, musí se naučit akceptovat svoji odchylku.“

Jaké procento populace je tedy „deviantní“? Biologové a etologové říkají, že vlastnosti se vyskytují podle Gaussovy křivky. Takže zhruba 60 procent lidí má podobný sexuální motivační systém.

ZÁHADA FALOMETRU

„Víte, když se řekne sexualita, tak se tím obvykle nazývá chtíč. Ale to je velmi zúžený pojem,“ vysvětluje Aleš Kolářský. „Biologický pojem sexualita zahrnuje přitažlivost, pohledy, lásku, dvoření – protože těžiště je v tom úvodu. Homosexuální muž nemá averzi k ženskému genitálu a heterosexuální muž nemá averzi k mužskému genitálu – jinak by nebylo možné, aby se dva heterosexuální muži ve výkonu trestu masturbovali a náhražkově se tak ukájeli. Ale k čemu má homosexuál averzi, to je ženskost.“

Svá tvrzení má doktor Kolářský prokázána i experimentálně, pokračuje totiž v práci Kurta Freunda, jenž sestrojil první falometr. Prostřednictvím tohoto přístroje dokáže zkušený sexuolog poznat, které erotické podněty jsou pro pacienta zásadní. Penis zvětšuje svůj objem v reakci na promítané obrázky a počítač potom vytváří graf. Existuje i verze pro ženy, ale ta je využívána mnohem méně. Navíc když se žena veřejně svlékne, nikdo obvykle policisty nevolá. Kdežto nahatý chlap …

„Ono to není tak, že to, co vzrušuje normály, by nevzrušovalo exhibicionisty. Naopak, ta zvláštnost vyplave, když se jim ukazují nikoli jednotlivé scénky, ale sledy scének. Protože v sexu záleží všechno na sledu. Exhibicionisty nevzrušuje cudnost tolik jako normály, ale vzrušuje je taky. Rozdíl je v tom, že když normální muž uvidí bez přípravy ženský genitál, je to jako u gynekologa, nemá to zvláštní efekt. Ale když tutéž ženu předtím vidí cudnou, vidí svádění, řekne si mozek: Aha, to, co přijde, bude erotika,“ vysvětluje Kolářský.

GAYX, FEM, DYKE

Ale zpátky ke gayům a lesbám. Jak už bylo řečeno, jde v jejich případě podle evoluční sexuologie o záměnu v prvním vagónu nebo možná rovnou lokomotivě. K tomu, proč se tak děje, existuje bezpočet teorií. Některé hovoří o genu, jenž u žen způsobuje vysokou plodnost, kdežto u mužů homosexualitu, jiné připisují orientaci dávce testosteronu, jíž je v určitých obdobích vystaven mozek plodu. Na obojím něco bude.

Existují mužatky, které nejsou lesby, a velmi zjemnělí muži, kteří nejsou gayové. Testosteron jim přebýval (u dívek) nebo chyběl (u chlapců), když se rozvíjela centra chování. A naopak, i ultrafeminní barbínka může být lesba a drsný chlapík gay. To proto, že testosteronová sprcha zasáhla (u dívek) nebo vynechala (u chlapců) „partnerské centrum“. A tak máme celou škálu leseb: od ultra fem, fem, tom boy (typ Martina Navrátilová), dyke, bull dyke (opravdu drsná chlapna ve flanelové košili). Stejně tak potkáte v gay klubu přísného řízka i zjemnělého hošíka, který pracuje například jako kadeřník.

„Víte, ti hodně mužně vypadající gayové bývají často efebofilové, líbí se jim mladí dospívající kluci. Proto také nemívají problém souložit i se ženou, přirozeně zaujímají spíše mužskou roli,“ říká doktor Kolářský. Neznamená to ale, že by nebyli gayové. „Důležité totiž není u sexuality chování, jak se mylně domnívají američtí behavioristé. Ti označí za gaye každého, kdo má homosexuální styk, a za pedofi la každého, kdo si začne s dítětem. Záleží na tom, kdo se vám doopravdy líbí, kdo vás přitahuje, do koho se dokážete zamilovat.“ Gay, který má ženu a děti, je zkrátka pořád gay, ať se třeba rodinní příslušníci a různí církevní představitelé stavějí na hlavu.

Naše sexualita, a tím je myšleno všechno to okolo, nejen samotný koitus, zkrátka cvičí s námi všemi, i když si namlouváme, že to tak není. Hlavní proto je, abychom své vlastní sexualitě porozuměli, ať už je jakákoli.


Zdroj: http://www.reflex.cz/clanek/42929/sexualni-variace.html
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Sexuální variace (Reflex 33/2011)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Víte, ti hodně mužně vypadající gayové bývají často efebofilové, líbí se jim mladí dospívající kluci. Proto také nemívají problém souložit i se ženou, přirozeně zaujímají spíše mužskou roli,“ říká doktor Kolářský.
Problém sexuální orientace jednoho našeho člena je vyřešen. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6460
Dal: 1584 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Re: Sexuální variace (Reflex 33/2011)

Nový příspěvek od Kasz »

Gabriel Svoboda píše:
Víte, ti hodně mužně vypadající gayové bývají často efebofilové, líbí se jim mladí dospívající kluci. Proto také nemívají problém souložit i se ženou, přirozeně zaujímají spíše mužskou roli,“ říká doktor Kolářský.
Problém sexuální orientace jednoho našeho člena je vyřešen. :)
Kterého? :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Sexuální variace (Reflex 33/2011)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Myslel jsem našeho gynekofilního efebofila simgirana. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6460
Dal: 1584 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Re: Sexuální variace (Reflex 33/2011)

Nový příspěvek od Kasz »

Hmm, mužný vzhled si ale představuji jinak... :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1275
Dal: 470 poděkování
Dostal: 566 poděkování

Re: Sexuální variace (Reflex 33/2011)

Nový příspěvek od simgiran »

Kasz píše:Hmm, mužný vzhled si ale představuji jinak... :)
Hm, jak můžeš psát něco o mém mužném vzhledu, když jsem si před tebou kalhoty nesundával? ;D
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6460
Dal: 1584 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Re: Sexuální variace (Reflex 33/2011)

Nový příspěvek od Kasz »

Mužný vzhled se pozná podle tyčky mezi nohama, jo? :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙