Oslovování uživatelů osobou mladší 15ti let

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6497
Dal: 1616 poděkování
Dostal: 3527 poděkování

Oslovování uživatelů osobou mladší 15ti let

Nový příspěvek od Kasz »

V minulých dnech zde na webu došlo prostřednictvím SZ k oslovení několika uživatelů uživatelem ondrasoucek01, který uváděl, že je mu 13 příp. 14 let, posléze věk opravil na(d) 15. Psal, že je gay a že by chtěl mít sex s dospělým mužem. Nenechte se napálit - takové zprávy může psát někdo (např. nějaký redaktor novin nebo televize), kdo jen čeká na příležitost chytit někoho "při činu". Může se jedna i o skutečnou osobu, avšak zřejmě je zde každému jasné, co by následovalo, kdyby bylo 13ti nebo 14tiletému klučinovi v jeho žádosti vyhověno.

Musím pochválit Teenbl a Silesia, zareagovali vzorově.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙