Rosamunde Pilcher — Pírka ve větru (2004, TV film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Rosamunde Pilcher — Pírka ve větru (2004, TV film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Rosamunde Pilcher — Pírka ve větru

Julia Hammondová cestuje na prázdniny k moru, aby sa jej dcéra Pandora mohla liečiť. Po ceste skoro prídu o život, keď ich nechtiac takmer vytlačí z cesty šarmantný mladý muž menom Roger Willis. Keď sa situácia ujasní, začne s Juliou flirtovať. Tej nie je nevinný prázdninový flirt proti srsti, no po bolestnom rozchode s manželom a Pandoriným otcom sa nemieni tak skoro zaľúbiť. Svoje rozhodnutie však mení, akonáhle spoznáva tajomného sokoliara Davida Norrisa. Fascinuje ju na ňom jeho sila a pokoj. Navyše, David si výborne rozumie s Pandorou, ktorej dovolí pomáhať mu starať sa o vzácnych dravcov. Jedného rána však Pandora uvidí Davidovho obchodného partnera, zhodou okolností práve Rogera Willisa, ako potajme nakladá sokoly do auta. Sleduje ho až do prístavu, kde chce Roger klietky s vtákmi naložiť na loď a výhodne predať do cudziny. Tak sa Julia s Davidom vydávajú na dramatickú misiu, aby zachránili pred nebezpečím malú Pandoru...

ČSFD

13letá Julia Krombach:

Obrázek Obrázek
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.