Coming out - jak na rodiče?

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 678
Dal: 297 poděkování
Dostal: 537 poděkování

Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Teenbl »

Ahoj, už delší dobu uvažuji o tom se svěřit rodičům, že jsem pedofil (teda zatím jenom mamce ), ale moc nevím, jak to udělat . Jsem si jist, že mamka to pochopí a nechá si to vysvětlit, rozhodně se nemusím bát nepochopení či třeba hysterie, odsouzení apod.
Důvodů proč se svěřit mám již víc než dost, už jen třeba to, že kromě rodičů to ví či tuší skoro všichni lidé, se kterými se stýkám. Rozhodně nechci na to jít variantou, že řeknu, že jsem jen gay, to by u mě trochu postrádalo účel, proč to dělám.
Máte někdo nějaké tipy či triky, jak na to?
Předem díky .
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1669 poděkování
Dostal: 3547 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Kasz »

Svěřit se rodičům nebo jednomu z rodičů je jedno z nejtěžších svěření. Já osobně se svěřoval mamce na dvakrát. Bylo mi dvacet, byl jsem čerstvě zamilovaný do Klárky, která už předtím byla u nás doma na prázdninách (což také bylo komplikované vůbec docílit, aby mohla přijet).

Prvotní reakce nebyla vůbec příjemná, probrečel jsem celou noc. Jenom už si nepamatuju, jaká byla. Myslím si, že tehdy vůbec nepochopila, co cítím. Ráno mě ale ujistila, že mě má pořád ráda jako svého syna. Klárka pak jezdila na prázdniny nadále. Dnes už je to přes 10 let, co jsem se mamce svěřil.

Mamka to dlouho zpracovávala, trvalo asi 6 let, než plně pochopila, a nyní mně ve všem plně chápe a podporuje. Zná i Markétku, její mamku, atd. atd.

Držím ti palce. Pro rodiče to musí být hodně těžké přijmout skutečnost, že není vše tak, jak by svému potomkovi ze srdce přáli. Přeji tobě i tvé mamce, aby pochopila, že i ty můžeš žít spokojený život a že i tvoje "láska" má smysl.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Kuba »

Máme tu k tomu na webu článek Coming out od Jirky, který myslím může pomoci.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 983
Dal: 312 poděkování
Dostal: 253 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Silesia »

Rodiče jsou odvážné rozhodnuti, také dosti složité.
Je dobré se připravit na to, že mamka bude tvým sdělením hodně zaskočena.
Chtěla mít milovaného syna,který se ožení a bude mít dětí a ten ji teď řekne, že tento zaběhnuty proces pro něj neplatí.
Vyber si vhodné místo, vhodnou situaci a dostatek času pro případ, že se maminka bude chtít ptát, což ale z první nelze čekat.
Držím ti palce.
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od radoslav »

No v mojom prípade to bolo o to ťažšie že všetko sa prevalilo až keď ma vzali do cpz.
na moju mamku to bol obrovsky šok nemohli sme spolu o tom komunikovať bolo to strašne náročne na psychiku.Napísal som prví list z väzby kde som napísal všetky svoje emócie ten list mal snad 20 strán.
Dostalo sa mi pochopenie ale strašne mi vyčítala prečo som sa nezdôveri skôr a nemuselo to takto skončiť.

preto si myslim ze je lepsie ked sa rodičom povie pravda aj keď ta niekedy strašne boli a môj otec ma preto strašne znenavidel a nikdy sme sa už o tom nestihli porozprávať preto, že počas mojej väzby zomrel ...........
cele toto si budem vyčítať ešte strašne dlho ,že to ostalo medzi mnou a otcom tak ako .....otvorené....
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Mathias8 »

No ono to záleží hlavne na rodičoch ako to zoberú. Ja som spravil chybu ze som otcovi raz povedal to, že sa mi páčia malé dievčatká vo veku od 4-11 rokov. Nič som mu nepovedal iba to. Bolo to dávno a popravde ani neviem prečo som mu to povedal. Teraz si zo mna stále robí srandu a stále ma podpichuje. Napr: keď ide nejaké malé dievčatko tak povie mi, že pozri ide ti frajerka. Najhoršie je, že to hovorí pred svojími kamarátmi, keď som pri tom aj ja. Je to hrozne tažké dokazovať niekomu, že to nie je pravda, keď je. Keď som chcel, aby tomu uveril, že to nie je pravda, musel som mu dokázať nejako, že mám babu, ale, že mu o nej nechcem povedať (samozrejme, žiadnu babu nemám a ani som nikdy nemal). Nakoniec sa mi to podarilo. Uveril mi. Sám mi povedal, že vie, že mám nejaku babu, ale, že mu ju nechcem ukázať. Snažil a ešte stále sa snaží zistiť kto to je. Ešte stále ma ironicky podpichuje, ale už to nie je také hrozné ako predtím. Spravil som chybu a stále ju lutujem.

Povedal mi to, aj pred mojou mamou, ale moja mama je slabá povaha a lahko manipulovateľná, takže sa ju dalo presvedčiť, že to je blbosť. Neverí tomu a vždy sa ma zastáva, keď ma otec začne podpichovať.

Takže v mojom prípade platí to, že niekedy je lepšie keď si to človek nechá pre seba, alebo sa zdoverí niekomu blízkemu, ktorému može úplne veriť vo všetkom, veriť, že ho nikdy nezklame a bude podporovať.

O mne to vedia dve osoby. Jedna to vie prakticky od začiatku, druhej som sa zveril nedávno. Bola v šoku. Povedal som jej tie najzákladnejšie veci o pedofílii plus moje pocity. Povedala mi, že ju nemám moc do toho zbytočne zasvacovať tak som to nechal tak. Doležité je (aspon pre mna), že ma vypočula, ale verím, že ma nezklame. Dlho som rozmýšlal, či jej to a ako jej to povedať.

Ja ta nechcem zbytočne odhovárať od toho, aby si sa zveril rodičom. Len ti chcem povedať, aby si to zvážil a neurobil chybu ako ja, ktorú by si potom lutoval :-) Ono to fakt záleží na tom, akú majú povahu a ako to zoberú. :)
Uživatelský avatar
Riddley
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Bojuji s tím celý život, v noci brečím do polštáře a v duchu jí vyznávám své nejhlubší city....
Příspěvky: 23
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Riddley »

Moje maminka se o tom se mnou odmítla bavit, řekla mi že jsem úchyl. Mluvíme spolu, vídáme s velmi zřídka, tak jednou za 2 měsíce. Je to mezi námi a toto téma je jaksi tabu...
Sasuke
Registrovaný uživatel
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci i dívky
Výkřik do tmy: Slib daný dítěti je posvátný a neporušitelný. A jeden ze základních slibů, které musímě dítěti dát, je ten, že mu nikdy neublížíme, vědomě či nevědomě.
Příspěvky: 14
Dal: 3 poděkování
Dostal: 23 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Sasuke »

Hm. V coming outu rodičům pravděpodobně moc neporadím, a to z důvodu, že ten můj proběhl jaksi... neplánovaně a nechtěně. :D Nikdy jsem neměl v plánu rodičům coming outovat, jelikož se mi líbí i dospělí lidé, takže jsem si myslel, že tu lásku k menším/mladším prostě nějak ututlám. No, nepodařilo se, a děkuji za to své vlastní chybě.
Asi tři roky dozadu jsem byl na víkend doma a do školy musel vypracovat prezentaci, jejíž tvoření mě absolutně nebavilo. Po chvílích jsem si dával pauzy a najížděl si na net. Začal jsem tam hledat různé články o pedofilii - spíš z nudy, než z čehokoliv jiného.
Potom mi volala kamarádka - že její kluk ji nechal v dešti uprostřed města a ona nemá peníze ani na autobus a pěšky v těch vysokých podpatkách se jí nechce. Navíc táhlo na devátou a ona v tu chvíli byla v té dalo by se říct "těmnější" části města, než tam dojedu, uběhne hezká půlhodinka a opravdu jsem nestál o to, aby ji tam nějaký úchyl znásilnil.
No co naplat, hodil jsem na sebe bundu, nasadil boty, popadl klíče od auta a s větou "Za dvě hodiny jsem zpátky." vyrazil za ní. No a asi vám je jasné, že jsem si nechal notebook i se záložkami s články o pedofilii zapnutý na stole... :[
Mamka byla zvyklá, že když něco na netu potřebuje, že jí to vyhledám nebo si půjčí můj notebook a najde si to sama (většinou mám všechno zabezpečené, aby nikdo nepojal nebezpečí a hlavně je dávám na jiný uživatel :D ) a tak k němu zasedla, že si to vyhledá. :D
Myslím, že kdyby našla jeden článek, bylo by jí to jedno, myslela by si, že jsem to potřeboval prostě nějak ke škole. Jenže spojit si tak pět článků k tomu, kolik moc času trávím s holčičkami, nebylo zrovna těžké.
Tak jsem si, když jsem přišel domů, připadal jako prvňák na koberečku u ředitele. Mamka je odjakživa rázná a před otcem se mě natvrdo zeptala, jestli jsem pedofil nebo nejsem.
Táta jen valil oči a já taky (dorazil jsem domů před pěti minutami). V tu chvíli mi ještě nedošlo, jak na to mohla přijít, na to jsem byl až příliš překvapený a zděšený. Nevěděl jsem, co mám říct. Podle jejího pohledu a pevných slov jsem poznal, že už pravdu ví, a že zatloukat asi nemá smysl.
Tak jsem kývl. Poté jsem takříkajíc utekl do svého pokoje a k slzám jsem neměl daleko. :D O chvíli později jsem si nadával do debilů a horších, když jsem v počítači stále nezavřené okna s články o pedofilii objevil. :D Bylo mi všechno jasné.
Další ráno jsem si s nimi otevřeně pohovořil. Řekl jsem jim, jak se mi co líbí a oni mlčky poslouchali. Vzali to docela dobře, obzvlášť táta (hodinu po mém coming outu už na toto téma vtipkoval :D ), mamce to trvalo pár dní, než se s tím vyrovnala. Nicméně to šlo asi lépe proto, že se mi líbí i dospělé holky, což jsem jim taky vysvětlil.
Jediný z domova, kam dojíždím někdy o víkendech, kdo o mé pedofilii nic neví, je moje mladší 11tiletá sestra, kterou tím nechci zatěžovat a pokud se jí budu někdy coming outovat, tak až bude starší. Nechci ji vyděsit a ani jí zbytečně motat hlavu. :)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1669 poděkování
Dostal: 3547 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Kasz »

Sasuke píše:...mamce to trvalo pár dní, než se s tím vyrovnala.
Tak to gratuluji, mojí mamce to trvalo 6 let. Za to ale i nyní vše ví, o všem s ní můžu diskutovat, pročítá pravidelně i toto fórum... :), a celkově je na mé straně. Pocit k nezaplacení.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Flatron
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
ve věku do: 14
Příspěvky: 17
Dal: 6 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Flatron »

Tak zrovna poslední měsíc nepřemýšlím nad ničím jiným. Svěřit se rodičům je opravdu těžká věc. Také vím, že by to matka pochopila, bylo by všechno v pořádku. Bohužel, když jsem s ní v místnosti a jenom pomyslím na to, co bych ji chtěl říct, musím ihned odejít. Jediné čeho se u ní bojím je to, že to řekne někomu jinému (příbuznému).
Stejně, myslím, že to o mě tak napůl ví. Holku jsem doma ještě neměl a stejně starých přátel.. no, dalo by se to spočítat na jedné ruce. Mamka se mě tedy ještě neptala, proč si domu vodím děti (nebo proč za mnou přicházejí).
Nikdy nezapomenu na to, jak u nás zazvonil jeden 12 letý kutík (mimochodem, mám stejně starého bratra ). Matka otevřela okno a povídá: "Ahoj, xxxx není doma, přijd později :)"
A on: "Ale já jdu za jeho bráchou!" (za mnou)
Moje mamka už dokonce narazila na pár fotek kutíků v počítači (žádné nelegální fotky!).
Dokonce se na nic nevyptávala, když jsem strávil noc v jedné posteli s naším malým sousedem (chtěl u mě spát dobrovolně).
Řekl bych, že jsem ji takto "připravil" na to, co ji chci říct, stačí jen pobrat odvahu.
Ty otázky typu: "Tak co, už máš holku? Líbí se ti někdo?" už se mi hrozně moc protiví.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 910
Dal: 145 poděkování
Dostal: 831 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Myš »

Flatron píše:Tak zrovna poslední měsíc nepřemýšlím nad ničím jiným. Svěřit se rodičům je opravdu těžká věc. Také vím, že by to matka pochopila, bylo by všechno v pořádku. Bohužel, když jsem s ní v místnosti a jenom pomyslím na to, co bych ji chtěl říct, musím ihned odejít. Jediné čeho se u ní bojím je to, že to řekne někomu jinému (příbuznému).
Stejně, myslím, že to o mě tak napůl ví. Holku jsem doma ještě neměl a stejně starých přátel.. no, dalo by se to spočítat na jedné ruce. Mamka se mě tedy ještě neptala, proč si domu vodím děti (nebo proč za mnou přicházejí).
Nikdy nezapomenu na to, jak u nás zazvonil jeden 12 letý kutík (mimochodem, mám stejně starého bratra ). Matka otevřela okno a povídá: "Ahoj, xxxx není doma, přijd později :)"
A on: "Ale já jdu za jeho bráchou!" (za mnou)
Moje mamka už dokonce narazila na pár fotek kutíků v počítači (žádné nelegální fotky!).
Dokonce se na nic nevyptávala, když jsem strávil noc v jedné posteli s naším malým sousedem (chtěl u mě spát dobrovolně).
Řekl bych, že jsem ji takto "připravil" na to, co ji chci říct, stačí jen pobrat odvahu.
Ty otázky typu: "Tak co, už máš holku? Líbí se ti někdo?" už se mi hrozně moc protiví.
Taky jsem si myslel, že mamka už něco musí vědět a moje outování nebude být zas až takové překvápko. Přes všechny indicie, které za můj život nasbírala, a že jich není zrovna málo a jsou v celku podobné těm tvým, to pro ní překvápko bylo, a to dost veliké :)
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 473 poděkování
Dostal: 568 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od simgiran »

Já takové indicie nemám, kutíci ke mně nechodí. :( Ženskou nemám. Trochu jsem se účastnil nějakých akcí v určité LGBT skupině a ségra něco viděla na fb plus občas nosím duhový náramek z Pride, takže bych se ani nedivil, kdyby si doma někdo myslel, že jsem gay. Boylovera podle mě čekat nebudou. I když jsem dával na fb nějaké články na téma pedofilie párkrát hodil videa s kutíky, ale řekl bych, že v ne takové míře, aby to budilo pozornost, navíc se zajímám o různé věci, tak to podle mě nikoho u mě zas tak nepřekvapí. Plus ten ohromný faktor výchozí nepravděpodobnosti, co mají lidé typicky v hlavách.

Ale k coming outu se taky chystám, nevím moc, jak na to. Některých kamarádům jsem to řekl, ale doma je to horší. I když nečekám, že bych se dočkal nějaké vyloženě negativní reakce.
Uživatelský avatar
Nekrofilka Zuzka
Registrovaný uživatel
ve věku od: 25
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem nekrofil
Příspěvky: 11
Dostal: 3 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Nekrofilka Zuzka »

Ahoj, o mé úchylce ví jen mamka, tátovi bych si to nikdy netroufla říct, protože vím, že by to nechápal a odsoudil mě, potřebuješ o tom s někým mluvit, je jedno s kým, hlavně aby tě ten člověk chápal a měl zájem to s tebou rozebírat, já takového člověka stále hledám, mám to těžší něž pedofilové, těch je víc, nebo alespoň se o nich ví více, kdežto pro nás, lidi co přitahují mrtvoly, není žádné fórum, nic co by nás spojovalo, o to je to horší, protože pokud někdo něčím takovým trpí, měl by být, byť jen přes internet v kontaktu s lidmi kteří mu rozumí ;) Zatím co tu skoro všichni mají rádi ,,navoněné dětičky" já mám mrtvoly...neznám člověka který by byl jako já - a jestli se to dědí? Z části je riziko, já jsem k tomu ještě ,,zdědila" po mamce násilnické sklony. Všechno se dá zvládnout, ale musíš chtít, já bych také potřebovala psychologa, a sdělit tátovi co jsem a jak to mám, ale bojím se, bojím se jeho reakce, stejně jako ty, nejsi v tom sám. ;D

S pozdravem Nekrofilka Zuzka.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Jeremy »

Nekrofilka Zuzka píše:Ahoj, o mé úchylce ví jen mamka, tátovi bych si to nikdy netroufla říct, protože vím, že by to nechápal...
S tým, že človeku pomôže, keď sa o tom má s kým pozhovárať, máš určite pravdu, rovnako ako s tým, že v tomto ohľade to máš ešte o niečo komplikovanejšie. Píšeš, že otcovi by si si o tom netrúfla povedať, pretože by to nepochopil a odsúdil Ťa, ale zároveň neskôr dodávaš, že mu to potrebuješ povedať. Zaujímalo by ma, ako sa k tomu stavia mamka. Zrejme to prijala, ale asi nemá príliš potrebu s Tebou o tom diskutovať, keďže stále hľadáš niekoho, s kým by si sa o tom mohla porozprávať a chápal by Ťa.

Ja si hlavne nemyslím, že coming out rodičom je nutná vec, na ktorú je len potrebné nazbierať odvahu. Rozumiem potrebe o tom pred najbližšími hovoriť otvorene, na druhej strane si ale myslím, že nie každý to počuť chce a je to pre neho a pre Teba užitočné. Sú ľudia, ktorí to proste nedokážu "spracovať" a je pre všetkých užitočnejšie, ak ich ušetríš nutnosti konfrontácie s určitými vecami. Je len na Tebe a tvojom úsudku odhadnúť, kto s tým dokáže pracovať a koho to dostane do situácie, ktorú nevie zvládnuť.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Jeremy »

A ako bonus moje postrehy z vlastného života.

Dlho som necítil väčšiu potrebu o tom s niekým hovoriť...

...ako som sa rozpísal a nemám čas to dokončiť, naviac to vypadá na dlhší článok, ktorý by asi často veľmi nesúvisel s témou, zrejme bude rozumnejšie, ak to dokončím neskôr a prilepím k svojmu životnému príbehu. Výhľadovo ... :)
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1354
Dal: 1598 poděkování
Dostal: 810 poděkování

Re: Coming out - jak na rodiče?

Nový příspěvek od Dreamer »

Já jsem odvahu svěřit se rodičům nenašel, a vzhledem k jejich vysokému věku to ani neplánuji. Nemám pocit, že by to čemukoli pomohlo. Jak znám maminku, byla by schopná mě ihned začít podezřívat, že někoho zneužívám. Skoro si jí dokážu představit, že by na mě zavolala policajty a ráno se těšila na články v Blesku a nadšeně rozdávala interview. :-D

To samozřejmě přeháním, ale fakt je, že by se mnou nejspíš už nikdy nepromluvila. Má velmi konzervativní názory, což se s mými moc neslučuje. Nemůže mi pomalu odpustit ani mou charitativní činnost, tak moc je zblblá médii. Máme trochu divný vztah už teď, tohle by to jenom podtrhlo.

Jednou bych se chtěl svěřit sestře, u té věřím že by mne pochopila, vyslechla, a život by šel dál. Zatím ale vyčkávám.