VANAX - uděleno varování

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

VANAX - uděleno varování

Nový příspěvek od Kasz »

VANAX opakovaně na chatu používá v naprosto nevhodném kontextu dvojsmysly o dětech, např.:

492532 - 2013-06-09 21:51:04 - [39]^000000VANAX -0-> [13]^cc0000MarkM: Ja mám teraz ponuku na 8 táborov na toto leto. :D Ale na to?ko nejdem, to by môj úd psychicky nezvlá dol :D
492575 - 2013-06-09 21:56:52 - [39]^000000VANAX -0-> [24]^000000ksoft: To vieš, že budem aj foti?. Ale hlavne sa s nimi b udem mazna?. :D Ve? na tábor idem preto, aby som d e?om slúžil, no nie? :D
492578 - 2013-06-09 21:57:26 - [24]^000000ksoft -0-> [39]^000000VANAX: to hej ale aj pamiatky treba mat stoho vyletu :D
492583 - 2013-06-09 21:58:10 - [39]^000000VANAX -0-> [24]^000000ksoft: Pamiatka bude v podobe bielych škv?n na slipoch...

Byl na chatu upozorněn, že bude-li se porušování bodu 7a) pravidel opakovat, dostane BAN - ten by se vztahoval na chat a vzhledem k tomu, jak často jej navštěvuje (což moc často není), byl by pravděpodobně časově delší, také vzhledem k délce toho, kdy už VANAX byl mnohokrát za poslední rok nebo dva upozorňován dokola a dokola ohledně stejné věci.

VANAXe zde takto "důrazněji" upozorňuji především proto, že již mnohokrát v minulosti jsem přímo osobně jemu vyjadřoval nesouhlas s tím, jakou formou píše některé svoje dvojsmyslné vtípky na chatu, avšak stále se chová stejně.

Pro ostatní uživatele ještě jednou: Na celém webu se uživatelé zavazují chovat slušně, tj. mimojiné se musí zdržet jakýchkoliv nevhodných dvojsmyslných sexuálně explicitních narážek, které vyjadřují neúctu k dětem, viz 7. bod pravidel.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů