DobráVěc.cz

Diskuze o problematice dětí.
Uživatelský avatar
fenix

DobráVěc.cz

Nový příspěvek od fenix »

Darujme knížky dětem na onkologii
Měly by si hrát s vrstevníky na hřišti. Místo toho svádějí v nemocnici boj se záludným nepřítelem. Nadorových onemocnění u dětí přibývá. Na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno každoročně vyléčí stovky malých pacientů. Ti při zdlouhavé a vysilující terapii ocení všechno, co je přivede na jiné myšlenky. Třeba knížky, které zkrátí dlouhou chvíli. Pomoci můžete i Vy. Ne penězi, ale svojí pozorností a chvilkou času. Stačí, když kliknete na tlačítko "klikni a daruj".
Z čeho se hradí peníze za jednoltivý klik?
Peníze se připisují z našeho účtu. A koupíme za ně jednotlivé věci, které předáme pracovníkům jednotlivých neziskových organizací. DobráVěc.cz si dala za cíl seznamovat co nejširší veřejnost s problematikou neziskovek. Tedy jsme tohle kliknutí vyhodnotili jako vhodnou cestu k tomuto cíli.
Co je hlavním cílem Dobré Věci?
Projekt má za hlavní cíl medializovat činnost neziskových organizací. Seznámit s jejich prací co nejširší publikum, které může snáze pomoci jednotlivým neziskovým organizacím.

DobráVěc.cz
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: DobráVěc.cz

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Doporučuju každý den klikat, opravdu to nic nestojí.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.