Princezna z Myšího zámku / Gritta vom Rattenschloß / More About Gritta (1985, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
ksoft

Princezna z Myšího zámku / Gritta vom Rattenschloß / More About Gritta (1985, film)

Nový příspěvek od ksoft »

Princezna z Myšího zámku / Gritta vom Rattenschloß / More About Gritta

Klasická filmová pohádka o odvážné dívce a zámku plném bláznivých vynálezů! Ve starém a chátrajícím zámku plném myší žije zchudlý šlechtic se svojí dcerou. Malá Grita prožívá bezstarostné časy na okolních loukách a pastvinách. Její trochu potrhlý tatínek se více než o své panství zajímá o nejrůznější bláznivé vynálezy. Když se však rozhodne oženit s bohatou hraběnkou, pro dívku se spousta věcí změní. Na přání své nové macechy se octne za zdmi kláštera a čeká jí dobrodružná cesta za štěstím, přátelstvím a láskou.

ČSFD

Obrázek