Chtěl natočit duchy, místo toho zachytil svou partnerku, jak si užívá s jeho synem (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
fenix

Chtěl natočit duchy, místo toho zachytil svou partnerku, jak si užívá s jeho synem (Novinky.cz)

Nový příspěvek od fenix »


Místo duchů ale na záznamu objevil svou dlouholetou přítelkyni, jak se muchluje s jeho 16letým synem z prvního manželství. Žena je nyní souzena za pohlavní zneužívání mladistvého, napsal server news.com.au.

Muž, jehož jméno nebylo společně s totožností ostatních účastníků případu kvůli jeho choulostivosti zveřejněno, přišel na vše vlastně náhodou. Kameru totiž zapomněl ráno vypnout. Když se vrátil domů z práce a prohlédl si záznam, viděl svou partnerku, jak se líbá a objímá s jeho synem.

Svou 28letou přítelkyni okamžitě konfrontoval s důkazy, ta ale incident bagatelizovala. Obrátil se tak na svého syna, který přiznal, že v předchozích dnech měl s neřestnou ženou třikrát pohlavní styk. Vztahu, který trval 11 let, tak velmi rychle odzvonilo. Pár přitom měl společně malé dítě.


Nevěděla, že porušuje zákon

Podvedený muž zavolal policii, která ženu zadržela. V Austrálii je totiž legální věk způsobilosti k pohlavnímu styku stanoven na 18 let, žena se tak dopustila trestného činu. Při výslechu pak vše přiznala.

Australanka si nebyla vědoma, že by se dopouštěla něčeho nezákonného. Jak uvedl u soudu, který probíhá už od loňského října, ženin obhájce Steve Chopping, myslela si, že věková hranice je 16 let.

Žena se u soudu přiznala k celkem pěti případům pohlavního styku se svým nevlastním synem. Poté, co všechno prasklo, se totiž s náctiletým chlapcem sešla na hotelovém pokoji, kde opět došlo na soulož.

Obviněná zatím zůstává ve vazbě. Očekává se, že soud vynese rozsudek v pondělí.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Zachytil svou partnerku, jak si užívá s jeho synem

Nový příspěvek od Jednorozec »

V austrálii zavřou člověka za zneužití i u 16letého?
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zachytil svou partnerku, jak si užívá s jeho synem

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

V Tasmánii je věková hranice 17 let. Takže bych to ani neřadil do kategorie absurdit, protože věková hranice prostě nějaká být musí. Nejde o klasický americký případ, kdy se spolu vyspí dva s věkovým rozdílem 1 den a rázem je z jednoho oběť hrozného zločinu a z druhého doživotně registrovaný sexuální násilník. Takovým případům naopak tasmánské právo brání:
Wikipedie píše:It is an offence in Tasmania to have sexual intercourse with a person under the age of 17.[23] However it is a defence if the younger person was of or above 12 years and the older was not more than 3 years their senior or, if the younger person was of or above 15 years and the older was not more than 5 years their senior.[24][25]
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6460
Dal: 1584 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Re: Zachytil svou partnerku, jak si užívá s jeho synem

Nový příspěvek od Kasz »

Taková právní úprava, která bere větší ohled na věkový rozdíl "partnerů", mi přijde milejší, dokonce i než naše právní úprava.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Zachytil svou partnerku, jak si užívá s jeho synem

Nový příspěvek od Kuba »

Podle mě každá ostrá hranice bude mít vždy k dokonalosti velmi daleko, na druhou stranu pravidla jsou ovšem třeba. Myslím, že lepší než jedna ostrá hranice "na všechno" jako u nás je o něco komplikovanější úprava, jako mají v řadě států, tedy např. stanovení minimálního věkového rozdílu pro trestnost činu, stanovení některých přechodných hranic (např. ve věku do 14 let mladšího partnera je soulož trestná vždy, ve věku 15-16 let jen za některých podmínek, když se jedná např. o využití psychické závislosti apod.) a osobně bych považoval za rozumné minimálně úvahy nad tím, zda nemít jednu nižší hranici pro nekoitální sexuální aktivity a jednu vyšší pro koitální sexuální aktivity.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)