Policie v USA hledala vraha 8leté dívky, nakonec zatkla jejího 12letého bratra (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Policie v USA hledala vraha 8leté dívky, nakonec zatkla jejího 12letého bratra (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »


Americká policie zadržela dvanáctiletého chlapce kvůli vraždě jeho osmileté sestry. Jde o nečekané rozuzlení případu, který přitáhl pozornost místního tisku a spustil rozsáhlé pátrání po neznámém pachateli, napsaly agentura AFP a web televize CNN.

Policisté původně pátrali po ozbrojeném vetřelci, který měl údajně 27. dubna zabít osmiletou Leilu Fowlerovou ve Valley Springs, venkovském městě u paty pohoří Sierra Nevada jihovýchodně od San Franciska.

Opírali se o výpověď jejího o čtyři roky staršího bratra, který byl jako jediný přítomný v domě, když byla Leila ubodána. O víkendu ale úřad šerifa v okrsku Calaveras vydal prohlášení, podle nějž policie zadržela bratra coby hlavního podezřelého z vraždy.

"Strávili jsme více než 2000 hodin vyšetřováním, abychom rodině Leily Fowlerové poskytli odpovědi týkající se její smrti," řekl na tiskové konferenci po zadržení chlapce šerif Gary Kuntz a dodal: "Obyvatelé okresu Calaveras mohou spát o něco lépe."

Leila byla zabita, když byla sama doma se svým bratrem. Bratr policii řekl, že viděl, jak z domu prchá nějaký muž, asi šest stop vysoký běloch, a krátce poté našel svou sestru pobodanou. Zavolal rodičům a ti uvědomili policii. Dívka svým zraněným později v nemocnici podlehla.

Policie zahájila pátrání dům od domu a hledala stopy po neznámém útočníkovi. Vyšetřování zahrnovalo i každodenní cestu dívky školním autobusem či její školu. Vyslýchali také registrované sexuální násilníky a pedofily. Co nakonec obrátilo pozornost policistů k jejímu bratrovi, šerif Kuntz neupřesnil s odvoláním na to, že vyšetřování nadále pokračuje.:( :( :(
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.