Grimasy dětí při ochutnávání prvních jídel vás okouzlí (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Grimasy dětí při ochutnávání prvních jídel vás okouzlí (Novinky.cz)

Nový příspěvek od efix »

Ta první holčička je naprosto kouzelná :)


Malé děti jsou radost, jsou hravé, upřímné a téměř vždy roztomilé. Obzvlášť když dělají grimasy. A podle mínění tvůrce tohoto videa není lepší příležitost pro předvádění mimických kouzel, než když poprvé ochutnávají pro ně zatím neznámé potraviny.


Video vytvořila jedna australská marketingová společnost a pojmenovala jej příznačně „První chuť.“ A není lepšího ukazatele chuti, než je právě ta první u malých dětí. Záběry zachycují děti, kterak ochutnávají cibuli, citrón, olivu, nakládanou okurku nebo například jogurt.

Grimasy, které při tom děti dělají, jsou kouzelné a staly se hitem jedné z mnoha marketingových konferencí minulý víkend v Sydney, které se zúčastnila i autorská společnost.

Generální ředitel společnosti se na konferenci nechal slyšet, že video vzniklo hlavně díky jeho dvouleté dceři. Ta ho svými grimasami při jedné snídani inspirovala. Sama je na videu k vidění při pojídání kyselé okurky.
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.